Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 7 | 18 | 70 | 12 |
| 2024 | 5 | 9 | 39 | 51 | 15 |
| 2023 | 3 | 7 | 26 | 34 | 39 |
| 2022 | 4 | 9 | 23 | 46 | 9 |
| 2021 | 5 | 7 | 56 | 38 | 4 |
| 2020 | 6 | 13 | 52 | 25 | 2 |
| 2019 | 3 | 6 | 38 | 40 | 0 |
| 2018 | 5 | 6 | 15 | 33 | 5 |
| 2017 | 5 | 9 | 36 | 49 | 11 |
| 2016 | 4 | 7 | 23 | 45 | 9 |
| 2015 | 1 | 7 | 36 | 39 | 13 |
| 2014 | 5 | 9 | 19 | 57 | 24 |
| 2013 | 3 | 4 | 37 | 43 | 20 |
| 2012 | 6 | 14 | 32 | 32 | 10 |
| 2011 | 3 | 4 | 21 | 36 | 7 |
| 2010 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116 | 85.345% | 89.189% | 4.31% |
| 2024 | 124 | 83.871% | 87.395% | 4.032% |
| 2023 | 119 | 58.824% | 64.22% | 8.403% |
| 2022 | 111 | 73.874% | 90.11% | 18.018% |
| 2021 | 119 | 89.076% | 96.364% | 7.563% |
| 2020 | 99 | 96.97% | 97.959% | 1.01% |
| 2019 | 90 | 96.667% | 100% | 3.333% |
| 2018 | 80 | 73.75% | 92.188% | 20% |
| 2017 | 123 | 80.488% | 90% | 10.569% |
| 2016 | 97 | 81.443% | 89.773% | 9.278% |
| 2015 | 101 | 82.178% | 86.458% | 4.95% |
| 2014 | 120 | 75% | 78.947% | 5% |
| 2013 | 111 | 78.378% | 81.308% | 3.604% |
| 2012 | 100 | 84% | 89.362% | 6% |
| 2011 | 74 | 86.486% | 90.141% | 4.054% |
| 2010 | 1 | 100% | 100% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500501 Grau en Història
- 2504216 Grau en Història, Política i Economia Contemporànies / Contemporary History, Politics and Economics
- 1355 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Alumnes Visitants Estudis de Grau (2008)
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500501 | 103 |
84%
89%
5%
|
| 2504216 | 12 |
92%
92%
0%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500501 | 112 |
84%
86%
3%
|
| 2504216 | 10 |
90%
100%
10%
|
|
| 1353 | 34 |
50%
100%
50%
|
|
| 2023 | 2500501 | 108 |
60%
64%
6%
|
| 2504216 | 2 |
50%
100%
50%
|
|
| 1353 | 153 |
44%
57%
22%
|
|
| 2022 | 2500501 | 106 |
75%
90%
17%
|
| 1353 | 85 |
60%
100%
40%
|
|
| 2021 | 2500501 | 113 |
88%
96%
8%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2020 | 2500501 | 98 |
97%
98%
1%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2500501 | 87 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 51 |
67%
100%
33%
|
|
| 2018 | 2500501 | 74 |
72%
91%
22%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2500501 | 116 |
81%
90%
9%
|
| 1355 | 15 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 102 |
67%
100%
33%
|
|
| 2016 | 2500501 | 95 |
81%
90%
9%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2500501 | 101 |
82%
86%
5%
|
| 2014 | 2500501 | 120 |
75%
79%
5%
|
| 2013 | 2500501 | 111 |
78%
81%
4%
|
| 2012 | 2500501 | 100 |
84%
89%
6%
|
| 2011 | 2500501 | 74 |
86%
90%
4%
|
| 2010 | 2500501 | 1 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500501 | 103 | 3% | 4% | 16% | 62% | 11% | 5% |
| 2504216 | 12 | 8% | 25% | 8% | 50% | 8% | 0% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500501 | 112 | 4% | 7% | 32% | 41% | 13% | 3% |
| 2504216 | 10 | 10% | 10% | 30% | 40% | 0% | 10% | |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | |
| 2023 | 2500501 | 108 | 3% | 6% | 21% | 30% | 33% | 6% |
| 2504216 | 2 | 0% | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | |
| 1353 | 153 | 0% | 0% | 33% | 11% | 33% | 22% | |
| 2022 | 2500501 | 106 | 4% | 8% | 22% | 42% | 8% | 17% |
| 1353 | 85 | 0% | 20% | 0% | 40% | 0% | 40% | |
| 2021 | 2500501 | 113 | 4% | 6% | 48% | 31% | 4% | 8% |
| 1353 | 102 | 17% | 0% | 33% | 50% | 0% | 0% | |
| 2020 | 2500501 | 98 | 6% | 13% | 52% | 26% | 2% | 1% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2500501 | 87 | 3% | 6% | 43% | 46% | 0% | 2% |
| 1353 | 51 | 0% | 33% | 33% | 0% | 0% | 33% | |
| 2018 | 2500501 | 74 | 5% | 8% | 18% | 41% | 7% | 22% |
| 1353 | 102 | 17% | 0% | 33% | 50% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2500501 | 116 | 4% | 6% | 29% | 41% | 9% | 9% |
| 1355 | 15 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 1353 | 102 | 0% | 33% | 17% | 17% | 0% | 33% | |
| 2016 | 2500501 | 95 | 4% | 7% | 24% | 45% | 9% | 9% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2500501 | 101 | 1% | 7% | 36% | 39% | 13% | 5% |
| 2014 | 2500501 | 120 | 4% | 8% | 16% | 48% | 20% | 5% |
| 2013 | 2500501 | 111 | 3% | 4% | 33% | 39% | 18% | 4% |
| 2012 | 2500501 | 100 | 6% | 14% | 32% | 32% | 10% | 6% |
| 2011 | 2500501 | 74 | 4% | 5% | 28% | 49% | 9% | 4% |
| 2010 | 2500501 | 1 | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |