Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1 | 19 | 21 | 3 |
| 2024 | 2 | 2 | 15 | 19 | 2 |
| 2023 | 2 | 3 | 17 | 14 | 5 |
| 2022 | 2 | 3 | 23 | 20 | 14 |
| 2021 | 0 | 0 | 17 | 26 | 12 |
| 2020 | 1 | 5 | 15 | 20 | 4 |
| 2019 | 1 | 3 | 23 | 11 | 0 |
| 2018 | 3 | 2 | 32 | 10 | 2 |
| 2017 | 3 | 5 | 24 | 16 | 1 |
| 2016 | 2 | 5 | 13 | 9 | 3 |
| 2015 | 1 | 1 | 12 | 24 | 1 |
| 2014 | 0 | 1 | 12 | 15 | 5 |
| 2013 | 1 | 9 | 26 | 14 | 0 |
| 2012 | 1 | 1 | 23 | 23 | 5 |
| 2011 | 1 | 6 | 21 | 28 | 0 |
| 2010 | 2 | 6 | 18 | 22 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 | 84.6153846153846153846153846153846153846200% | 93.6170212765957446808510638297872340425500% | 9.6153846153846153846153846153846153846200% |
| 2024 | 47 | 80.8510638297872340425531914893617021276600% | 95.00% | 14.8936170212765957446808510638297872340400% |
| 2023 | 52 | 71.1538461538461538461538461538461538461500% | 88.095238095238095238095238095238095238100% | 19.2307692307692307692307692307692307692300% |
| 2022 | 63 | 76.1904761904761904761904761904761904761900% | 77.4193548387096774193548387096774193548400% | 1.5873015873015873015873015873015873015900% |
| 2021 | 63 | 68.2539682539682539682539682539682539682500% | 78.1818181818181818181818181818181818181800% | 12.698412698412698412698412698412698412700% |
| 2020 | 49 | 83.6734693877551020408163265306122448979600% | 91.1111111111111111111111111111111111111100% | 8.1632653061224489795918367346938775510200% |
| 2019 | 43 | 88.3720930232558139534883720930232558139500% | 100% | 11.6279069767441860465116279069767441860500% |
| 2018 | 51 | 92.1568627450980392156862745098039215686300% | 95.9183673469387755102040816326530612244900% | 3.9215686274509803921568627450980392156900% |
| 2017 | 52 | 92.3076923076923076923076923076923076923100% | 97.9591836734693877551020408163265306122400% | 5.7692307692307692307692307692307692307700% |
| 2016 | 37 | 78.3783783783783783783783783783783783783800% | 90.62500% | 13.5135135135135135135135135135135135135100% |
| 2015 | 41 | 92.6829268292682926829268292682926829268300% | 97.4358974358974358974358974358974358974400% | 4.8780487804878048780487804878048780487800% |
| 2014 | 34 | 82.3529411764705882352941176470588235294100% | 84.8484848484848484848484848484848484848500% | 2.9411764705882352941176470588235294117600% |
| 2013 | 55 | 90.9090909090909090909090909090909090909100% | 100% | 9.0909090909090909090909090909090909090900% |
| 2012 | 56 | 85.7142857142857142857142857142857142857100% | 90.5660377358490566037735849056603773584900% | 5.3571428571428571428571428571428571428600% |
| 2011 | 64 | 87.500% | 100% | 12.500% |
| 2010 | 54 | 88.8888888888888888888888888888888888888900% | 97.9591836734693877551020408163265306122400% | 9.2592592592592592592592592592592592592600% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500240 Grau en Musicologia
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500240 | 51 |
84.3137254901960784313725490196078431372500%
93.4782608695652173913043478260869565217400%
9.8039215686274509803921568627450980392200%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500240 | 47 |
80.8510638297872340425531914893617021276600%
95.00%
14.8936170212765957446808510638297872340400%
|
| 2023 | 2500240 | 52 |
71.1538461538461538461538461538461538461500%
88.095238095238095238095238095238095238100%
19.2307692307692307692307692307692307692300%
|
| 2022 | 2500240 | 63 |
76.1904761904761904761904761904761904761900%
77.4193548387096774193548387096774193548400%
1.5873015873015873015873015873015873015900%
|
| 2021 | 2500240 | 63 |
68.2539682539682539682539682539682539682500%
78.1818181818181818181818181818181818181800%
12.698412698412698412698412698412698412700%
|
| 2020 | 2500240 | 49 |
83.6734693877551020408163265306122448979600%
91.1111111111111111111111111111111111111100%
8.1632653061224489795918367346938775510200%
|
| 2019 | 2500240 | 43 |
88.3720930232558139534883720930232558139500%
100%
11.6279069767441860465116279069767441860500%
|
| 2018 | 2500240 | 51 |
92.1568627450980392156862745098039215686300%
95.9183673469387755102040816326530612244900%
3.9215686274509803921568627450980392156900%
|
| 2017 | 2500240 | 52 |
92.3076923076923076923076923076923076923100%
97.9591836734693877551020408163265306122400%
5.7692307692307692307692307692307692307700%
|
| 2016 | 2500240 | 37 |
78.3783783783783783783783783783783783783800%
90.62500%
13.5135135135135135135135135135135135135100%
|
| 2015 | 2500240 | 41 |
92.6829268292682926829268292682926829268300%
97.4358974358974358974358974358974358974400%
4.8780487804878048780487804878048780487800%
|
| 2014 | 2500240 | 34 |
82.3529411764705882352941176470588235294100%
84.8484848484848484848484848484848484848500%
2.9411764705882352941176470588235294117600%
|
| 2013 | 2500240 | 55 |
90.9090909090909090909090909090909090909100%
100%
9.0909090909090909090909090909090909090900%
|
| 2012 | 2500240 | 56 |
85.7142857142857142857142857142857142857100%
90.5660377358490566037735849056603773584900%
5.3571428571428571428571428571428571428600%
|
| 2011 | 2500240 | 64 |
87.500%
100%
12.500%
|
| 2010 | 2500240 | 54 |
88.8888888888888888888888888888888888888900%
97.9591836734693877551020408163265306122400%
9.2592592592592592592592592592592592592600%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500240 | 51 | 6% | 2% | 37% | 39% | 6% | 10% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500240 | 47 | 4% | 4% | 32% | 40% | 4% | 15% |
| 2023 | 2500240 | 52 | 4% | 6% | 33% | 27% | 10% | 19% |
| 2022 | 2500240 | 63 | 3% | 5% | 37% | 32% | 22% | 2% |
| 2021 | 2500240 | 63 | 0% | 0% | 27% | 41% | 19% | 13% |
| 2020 | 2500240 | 49 | 2% | 10% | 31% | 41% | 8% | 8% |
| 2019 | 2500240 | 43 | 2% | 7% | 53% | 26% | 0% | 12% |
| 2018 | 2500240 | 51 | 6% | 4% | 63% | 20% | 4% | 4% |
| 2017 | 2500240 | 52 | 6% | 10% | 46% | 31% | 2% | 6% |
| 2016 | 2500240 | 37 | 5% | 14% | 35% | 24% | 8% | 14% |
| 2015 | 2500240 | 41 | 2% | 2% | 29% | 59% | 2% | 5% |
| 2014 | 2500240 | 34 | 0% | 3% | 35% | 44% | 15% | 3% |
| 2013 | 2500240 | 55 | 2% | 16% | 47% | 25% | 0% | 9% |
| 2012 | 2500240 | 56 | 2% | 2% | 41% | 41% | 9% | 5% |
| 2011 | 2500240 | 64 | 2% | 9% | 33% | 44% | 0% | 13% |
| 2010 | 2500240 | 54 | 4% | 11% | 33% | 41% | 2% | 9% |