Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6 | 33 | 47 | 25 |
| 2024 | 2 | 5 | 32 | 37 | 23 |
| 2023 | 0 | 0 | 30 | 38 | 13 |
| 2022 | 1 | 2 | 57 | 27 | 17 |
| 2021 | 4 | 2 | 36 | 53 | 14 |
| 2020 | 4 | 19 | 56 | 18 | 4 |
| 2019 | 2 | 0 | 30 | 85 | 15 |
| 2018 | 2 | 13 | 43 | 48 | 7 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 114 | 76.316% | 77.679% | 1.754% |
| 2024 | 105 | 72.381% | 76.768% | 5.714% |
| 2023 | 96 | 70.833% | 83.951% | 15.625% |
| 2022 | 112 | 77.679% | 83.654% | 7.143% |
| 2021 | 118 | 80.508% | 87.156% | 7.627% |
| 2020 | 103 | 94.175% | 96.04% | 1.942% |
| 2019 | 138 | 84.783% | 88.636% | 4.348% |
| 2018 | 120 | 88.333% | 93.805% | 5.833% |
| 2017 | 1 | 100% | 100% | 0% |
| 2016 | 4 | 75% | 75% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500894 Grau en Turisme
- 1355 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Alumnes Visitants Estudis de Grau (2008)
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 226 |
76%
77%
2%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500894 | 210 |
72%
77%
6%
|
| 2023 | 2500894 | 184 |
71%
83%
15%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2022 | 2500894 | 212 |
77%
84%
8%
|
| 1355 | 15 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 85 |
80%
80%
0%
|
|
| 2021 | 2500894 | 228 |
81%
87%
7%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2020 | 2500894 | 206 |
94%
96%
2%
|
| 2019 | 2500894 | 268 |
85%
88%
4%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2018 | 2500894 | 232 |
88%
94%
6%
|
| 1353 | 68 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
| 2016 | 1353 | 68 |
75%
75%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 226 | 1% | 5% | 28% | 42% | 22% | 2% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500894 | 210 | 2% | 5% | 30% | 35% | 22% | 6% |
| 2023 | 2500894 | 184 | 0% | 0% | 32% | 39% | 14% | 15% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 25% | 50% | 0% | 25% | |
| 2022 | 2500894 | 212 | 1% | 2% | 50% | 25% | 15% | 8% |
| 1355 | 15 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 80% | 0% | 20% | 0% | |
| 2021 | 2500894 | 228 | 4% | 2% | 29% | 46% | 12% | 7% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 75% | 0% | 0% | 25% | |
| 2020 | 2500894 | 206 | 4% | 18% | 54% | 17% | 4% | 2% |
| 2019 | 2500894 | 268 | 1% | 0% | 22% | 62% | 11% | 4% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 25% | 50% | 0% | 25% | |
| 2018 | 2500894 | 232 | 2% | 10% | 37% | 39% | 6% | 6% |
| 1353 | 68 | 0% | 25% | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 2017 | 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 2016 | 1353 | 68 | 0% | 0% | 0% | 75% | 25% | 0% |