Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 1 | 3 | 13 |
| 2024 | 2 | 12 | 16 | 48 | 16 |
| 2023 | 2 | 0 | 25 | 39 | 24 |
| 2022 | 0 | 0 | 30 | 48 | 30 |
| 2021 | 2 | 0 | 23 | 55 | 22 |
| 2020 | 0 | 0 | 44 | 45 | 6 |
| 2019 | 2 | 7 | 44 | 64 | 7 |
| 2018 | 0 | 1 | 40 | 60 | 18 |
| 2016 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 | 15.385% | 23.529% | 34.615% |
| 2024 | 120 | 65% | 82.979% | 21.667% |
| 2023 | 108 | 61.111% | 73.333% | 16.667% |
| 2022 | 122 | 63.934% | 72.222% | 11.475% |
| 2021 | 119 | 67.227% | 78.431% | 14.286% |
| 2020 | 110 | 80.909% | 93.684% | 13.636% |
| 2019 | 135 | 86.667% | 94.355% | 8.148% |
| 2018 | 134 | 75.373% | 84.874% | 11.194% |
| 2016 | 3 | 33.333% | 100% | 66.667% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500894 Grau en Turisme
- 1355 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Alumnes Visitants Estudis de Grau (2008)
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 52 |
15%
24%
35%
|
| 2024 | 2500894 | 240 |
65%
83%
22%
|
| 2023 | 2500894 | 216 |
61%
73%
17%
|
| 2022 | 2500894 | 244 |
64%
72%
11%
|
| 2021 | 2500894 | 232 |
69%
78%
12%
|
| 1355 | 45 |
0%
0%
100%
|
|
| 2020 | 2500894 | 214 |
80%
93%
14%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2500894 | 268 |
87%
94%
8%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2500894 | 236 |
77%
88%
12%
|
| 1355 | 135 |
33%
38%
11%
|
|
| 1353 | 119 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 1355 | 15 |
0%
0%
100%
|
| 1353 | 34 |
50%
100%
50%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 52 | 0% | 0% | 4% | 12% | 50% | 35% |
| 2024 | 2500894 | 240 | 2% | 10% | 13% | 40% | 13% | 22% |
| 2023 | 2500894 | 216 | 2% | 0% | 23% | 36% | 22% | 17% |
| 2022 | 2500894 | 244 | 0% | 0% | 25% | 39% | 25% | 11% |
| 2021 | 2500894 | 232 | 2% | 0% | 20% | 47% | 19% | 12% |
| 1355 | 45 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2020 | 2500894 | 214 | 0% | 0% | 39% | 41% | 6% | 14% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2500894 | 268 | 1% | 5% | 33% | 48% | 5% | 8% |
| 1353 | 17 | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2500894 | 236 | 0% | 0% | 32% | 45% | 11% | 12% |
| 1355 | 135 | 0% | 0% | 0% | 33% | 56% | 11% | |
| 1353 | 119 | 0% | 14% | 29% | 57% | 0% | 0% | |
| 2016 | 1355 | 15 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 0% | 0% | 50% |