Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 | 13 | 50 | 28 |
| 2024 | 1 | 4 | 21 | 48 | 25 |
| 2023 | 0 | 3 | 24 | 50 | 8 |
| 2022 | 2 | 8 | 24 | 43 | 10 |
| 2021 | 2 | 2 | 38 | 60 | 7 |
| 2020 | 2 | 12 | 37 | 38 | 6 |
| 2019 | 2 | 11 | 33 | 42 | 8 |
| 2018 | 3 | 10 | 43 | 52 | 9 |
| 2017 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 | 70.707% | 71.429% | 1.01% |
| 2024 | 101 | 74.257% | 75% | 0.99% |
| 2023 | 95 | 81.053% | 90.588% | 10.526% |
| 2022 | 94 | 82.979% | 88.636% | 6.383% |
| 2021 | 117 | 87.179% | 93.578% | 6.838% |
| 2020 | 96 | 92.708% | 93.684% | 1.042% |
| 2019 | 105 | 85.714% | 91.837% | 6.667% |
| 2018 | 134 | 82.836% | 92.5% | 10.448% |
| 2017 | 2 | 100% | 100% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500894 Grau en Turisme
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 1604 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 194 |
71%
72%
1%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 1604 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500894 | 200 |
74%
75%
1%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2500894 | 186 |
81%
90%
11%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2500894 | 182 |
84%
89%
7%
|
| 1353 | 51 |
67%
67%
0%
|
|
| 2021 | 2500894 | 222 |
86%
93%
7%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2020 | 2500894 | 190 |
93%
94%
1%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2500894 | 208 |
86%
92%
7%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2500894 | 250 |
82%
92%
11%
|
| 1353 | 153 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 194 | 1% | 4% | 13% | 51% | 28% | 1% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 1604 | 14 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500894 | 200 | 1% | 3% | 21% | 48% | 25% | 1% |
| 1353 | 17 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2500894 | 186 | 0% | 3% | 25% | 53% | 9% | 11% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2500894 | 182 | 2% | 9% | 25% | 46% | 10% | 7% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 33% | 33% | 33% | 0% | |
| 2021 | 2500894 | 222 | 2% | 2% | 29% | 54% | 6% | 7% |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2020 | 2500894 | 190 | 2% | 13% | 38% | 40% | 6% | 1% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2500894 | 208 | 2% | 10% | 32% | 40% | 8% | 7% |
| 1353 | 17 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2500894 | 250 | 2% | 6% | 31% | 40% | 7% | 11% |
| 1353 | 153 | 11% | 22% | 44% | 22% | 0% | 0% | |
| 2017 | 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |