Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 18 | 16 | 43 | 14 |
| 2024 | 1 | 2 | 31 | 36 | 27 |
| 2023 | 1 | 2 | 39 | 32 | 25 |
| 2022 | 1 | 14 | 39 | 23 | 23 |
| 2021 | 1 | 14 | 26 | 40 | 4 |
| 2020 | 2 | 6 | 56 | 54 | 7 |
| 2019 | 1 | 5 | 37 | 50 | 14 |
| 2018 | 0 | 1 | 48 | 59 | 10 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100 | 80% | 85.106% | 6% |
| 2024 | 100 | 70% | 72.165% | 3% |
| 2023 | 104 | 71.154% | 74.747% | 4.808% |
| 2022 | 104 | 74.038% | 77% | 3.846% |
| 2021 | 89 | 91.011% | 95.294% | 4.494% |
| 2020 | 128 | 92.188% | 94.4% | 2.344% |
| 2019 | 112 | 83.036% | 86.916% | 4.464% |
| 2018 | 125 | 87.2% | 91.597% | 4.8% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500894 Grau en Turisme
- 1355 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Alumnes Visitants Estudis de Grau (2008)
- 1604 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 198 |
80%
85%
6%
|
| 1604 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500894 | 194 |
69%
71%
3%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2500894 | 206 |
71%
74%
5%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2500894 | 200 |
73%
76%
4%
|
| 1355 | 15 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2500894 | 164 |
93%
95%
2%
|
| 1353 | 119 |
71%
100%
29%
|
|
| 2020 | 2500894 | 252 |
92%
94%
2%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2500894 | 210 |
82%
86%
5%
|
| 1353 | 119 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2500894 | 238 |
87%
91%
5%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500894 | 198 | 1% | 18% | 16% | 42% | 14% | 6% |
| 1604 | 14 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500894 | 194 | 1% | 2% | 29% | 37% | 28% | 3% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2500894 | 206 | 1% | 2% | 37% | 31% | 24% | 5% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2500894 | 200 | 1% | 12% | 38% | 22% | 23% | 4% |
| 1355 | 15 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 1353 | 51 | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2500894 | 164 | 1% | 17% | 28% | 46% | 5% | 2% |
| 1353 | 119 | 0% | 0% | 43% | 29% | 0% | 29% | |
| 2020 | 2500894 | 252 | 2% | 3% | 44% | 43% | 6% | 2% |
| 1353 | 34 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2500894 | 210 | 1% | 4% | 33% | 44% | 13% | 5% |
| 1353 | 119 | 0% | 14% | 29% | 57% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2500894 | 238 | 0% | 0% | 37% | 49% | 8% | 5% |
| 1353 | 102 | 0% | 17% | 67% | 17% | 0% | 0% |