Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2 | 59 | 86 | 34 |
| 2024 | 2 | 2 | 60 | 98 | 38 |
| 2023 | 2 | 0 | 67 | 104 | 35 |
| 2022 | 2 | 1 | 56 | 121 | 33 |
| 2021 | 3 | 0 | 41 | 145 | 31 |
| 2020 | 5 | 0 | 38 | 157 | 26 |
| 2019 | 5 | 0 | 60 | 108 | 42 |
| 2018 | 2 | 2 | 32 | 139 | 50 |
| 2017 | 3 | 1 | 48 | 105 | 66 |
| 2016 | 0 | 1 | 50 | 141 | 54 |
| 2015 | 1 | 1 | 50 | 102 | 70 |
| 2014 | 4 | 5 | 55 | 88 | 59 |
| 2013 | 6 | 3 | 68 | 126 | 45 |
| 2012 | 4 | 2 | 68 | 95 | 46 |
| 2011 | 3 | 7 | 104 | 103 | 39 |
| 2010 | 9 | 0 | 59 | 107 | 33 |
| 2009 | 6 | 6 | 67 | 91 | 23 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 206 | 71.845% | 81.319% | 11.65% |
| 2024 | 218 | 74.771% | 81.095% | 7.798% |
| 2023 | 223 | 78.027% | 83.254% | 6.278% |
| 2022 | 227 | 79.295% | 84.507% | 6.167% |
| 2021 | 239 | 79.498% | 85.973% | 7.531% |
| 2020 | 244 | 81.967% | 88.496% | 7.377% |
| 2019 | 235 | 73.617% | 80.465% | 8.511% |
| 2018 | 247 | 71.255% | 77.876% | 8.502% |
| 2017 | 259 | 61.004% | 70.536% | 13.514% |
| 2016 | 273 | 70.33% | 78.049% | 9.89% |
| 2015 | 255 | 60.392% | 68.75% | 12.157% |
| 2014 | 237 | 64.135% | 72.038% | 10.97% |
| 2013 | 283 | 71.731% | 81.855% | 12.367% |
| 2012 | 267 | 63.296% | 78.605% | 19.476% |
| 2011 | 282 | 76.95% | 84.766% | 9.22% |
| 2010 | 251 | 69.721% | 84.135% | 17.131% |
| 2009 | 212 | 80.189% | 88.083% | 8.962% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500249 Grau en Traducció i Interpretació
- 4311332 Màster Universitari en Traducció, Interpretació i Estudis Interculturals
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500249 | 206 |
72%
81%
12%
|
| 2024 | 2500249 | 218 |
75%
81%
8%
|
| 2023 | 2500249 | 223 |
78%
83%
6%
|
| 2022 | 2500249 | 226 |
80%
85%
6%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2021 | 2500249 | 239 |
79%
86%
8%
|
| 2020 | 2500249 | 244 |
82%
88%
7%
|
| 2019 | 2500249 | 234 |
74%
81%
9%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2018 | 2500249 | 246 |
72%
78%
9%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2017 | 2500249 | 258 |
61%
71%
13%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
|
| 2016 | 2500249 | 272 |
70%
78%
10%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2500249 | 255 |
60%
69%
12%
|
| 2014 | 2500249 | 237 |
64%
72%
11%
|
| 2013 | 2500249 | 283 |
72%
82%
12%
|
| 2012 | 2500249 | 267 |
63%
79%
19%
|
| 2011 | 2500249 | 275 |
77%
85%
9%
|
| 4311332 | 6 |
83%
83%
0%
|
|
| 2010 | 2500249 | 249 |
70%
84%
17%
|
| 4311332 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 2009 | 2500249 | 199 |
80%
87%
9%
|
| 4311332 | 4 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500249 | 206 | 0% | 1% | 29% | 42% | 17% | 12% |
| 2024 | 2500249 | 218 | 1% | 1% | 28% | 45% | 17% | 8% |
| 2023 | 2500249 | 223 | 1% | 0% | 30% | 47% | 16% | 6% |
| 2022 | 2500249 | 226 | 1% | 0% | 25% | 54% | 14% | 6% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2021 | 2500249 | 239 | 1% | 0% | 17% | 61% | 13% | 8% |
| 2020 | 2500249 | 244 | 2% | 0% | 16% | 64% | 11% | 7% |
| 2019 | 2500249 | 234 | 2% | 0% | 26% | 46% | 18% | 9% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2018 | 2500249 | 246 | 1% | 1% | 13% | 57% | 20% | 9% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2017 | 2500249 | 258 | 1% | 0% | 19% | 41% | 26% | 13% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2016 | 2500249 | 272 | 0% | 0% | 18% | 51% | 20% | 10% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2500249 | 255 | 0% | 0% | 20% | 40% | 27% | 12% |
| 2014 | 2500249 | 237 | 2% | 2% | 23% | 37% | 25% | 11% |
| 2013 | 2500249 | 283 | 2% | 1% | 24% | 45% | 16% | 12% |
| 2012 | 2500249 | 267 | 1% | 1% | 25% | 36% | 17% | 19% |
| 2011 | 2500249 | 275 | 1% | 3% | 37% | 36% | 14% | 9% |
| 4311332 | 6 | 0% | 0% | 17% | 67% | 17% | 0% | |
| 2010 | 2500249 | 249 | 4% | 0% | 24% | 43% | 13% | 17% |
| 4311332 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2009 | 2500249 | 199 | 3% | 3% | 31% | 43% | 12% | 9% |
| 4311332 | 4 | 0% | 0% | 75% | 25% | 0% | 0% |