Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1 | 6 | 8 | 1 |
| 2024 | 0 | 0 | 7 | 12 | 2 |
| 2023 | 1 | 0 | 4 | 8 | 4 |
| 2022 | 1 | 3 | 5 | 2 | 4 |
| 2021 | 1 | 4 | 12 | 5 | 0 |
| 2020 | 2 | 3 | 12 | 6 | 1 |
| 2019 | 1 | 6 | 10 | 1 | 0 |
| 2018 | 2 | 6 | 8 | 8 | 0 |
| 2017 | 2 | 7 | 7 | 4 | 0 |
| 2016 | 1 | 6 | 9 | 7 | 1 |
| 2015 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 |
| 2014 | 0 | 4 | 11 | 4 | 0 |
| 2013 | 2 | 3 | 8 | 10 | 0 |
| 2012 | 2 | 3 | 12 | 2 | 0 |
| 2011 | 2 | 4 | 10 | 2 | 3 |
| 2010 | 0 | 1 | 14 | 5 | 0 |
| 2009 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 | 80.0% | 94.1176470588235294117647058823529411764700% | 15.00% |
| 2024 | 25 | 76.00% | 90.4761904761904761904761904761904761904800% | 16.00% |
| 2023 | 24 | 54.1666666666666666666666666666666666666700% | 76.4705882352941176470588235294117647058800% | 29.1666666666666666666666666666666666666700% |
| 2022 | 18 | 61.1111111111111111111111111111111111111100% | 73.3333333333333333333333333333333333333300% | 16.6666666666666666666666666666666666666700% |
| 2021 | 25 | 88.00% | 100% | 12.00% |
| 2020 | 31 | 74.1935483870967741935483870967741935483900% | 95.8333333333333333333333333333333333333300% | 22.5806451612903225806451612903225806451600% |
| 2019 | 24 | 75.00% | 100% | 25.00% |
| 2018 | 30 | 80.0% | 100% | 20.0% |
| 2017 | 28 | 71.4285714285714285714285714285714285714300% | 100% | 28.5714285714285714285714285714285714285700% |
| 2016 | 27 | 85.1851851851851851851851851851851851851900% | 95.8333333333333333333333333333333333333300% | 11.1111111111111111111111111111111111111100% |
| 2015 | 16 | 75.00% | 85.7142857142857142857142857142857142857100% | 12.500% |
| 2014 | 22 | 86.3636363636363636363636363636363636363600% | 100% | 13.6363636363636363636363636363636363636400% |
| 2013 | 30 | 76.6666666666666666666666666666666666666700% | 100% | 23.3333333333333333333333333333333333333300% |
| 2012 | 25 | 76.00% | 100% | 24.00% |
| 2011 | 23 | 78.2608695652173913043478260869565217391300% | 85.7142857142857142857142857142857142857100% | 8.6956521739130434782608695652173913043500% |
| 2010 | 23 | 86.9565217391304347826086956521739130434800% | 100% | 13.0434782608695652173913043478260869565200% |
| 2009 | 16 | 62.500% | 76.9230769230769230769230769230769230769200% | 18.7500% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500249 Grau en Traducció i Interpretació
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500249 | 19 |
78.9473684210526315789473684210526315789500%
93.7500%
15.7894736842105263157894736842105263157900%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500249 | 25 |
76.00%
90.4761904761904761904761904761904761904800%
16.00%
|
| 2023 | 2500249 | 24 |
54.1666666666666666666666666666666666666700%
76.4705882352941176470588235294117647058800%
29.1666666666666666666666666666666666666700%
|
| 2022 | 2500249 | 18 |
61.1111111111111111111111111111111111111100%
73.3333333333333333333333333333333333333300%
16.6666666666666666666666666666666666666700%
|
| 2021 | 2500249 | 25 |
88.00%
100%
12.00%
|
| 2020 | 2500249 | 31 |
74.1935483870967741935483870967741935483900%
95.8333333333333333333333333333333333333300%
22.5806451612903225806451612903225806451600%
|
| 2019 | 2500249 | 24 |
75.00%
100%
25.00%
|
| 2018 | 2500249 | 30 |
80.0%
100%
20.0%
|
| 2017 | 2500249 | 28 |
71.4285714285714285714285714285714285714300%
100%
28.5714285714285714285714285714285714285700%
|
| 2016 | 2500249 | 27 |
85.1851851851851851851851851851851851851900%
95.8333333333333333333333333333333333333300%
11.1111111111111111111111111111111111111100%
|
| 2015 | 2500249 | 16 |
75.00%
85.7142857142857142857142857142857142857100%
12.500%
|
| 2014 | 2500249 | 22 |
86.3636363636363636363636363636363636363600%
100%
13.6363636363636363636363636363636363636400%
|
| 2013 | 2500249 | 30 |
76.6666666666666666666666666666666666666700%
100%
23.3333333333333333333333333333333333333300%
|
| 2012 | 2500249 | 25 |
76.00%
100%
24.00%
|
| 2011 | 2500249 | 23 |
78.2608695652173913043478260869565217391300%
85.7142857142857142857142857142857142857100%
8.6956521739130434782608695652173913043500%
|
| 2010 | 2500249 | 23 |
86.9565217391304347826086956521739130434800%
100%
13.0434782608695652173913043478260869565200%
|
| 2009 | 2500249 | 16 |
62.500%
76.9230769230769230769230769230769230769200%
18.7500%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500249 | 19 | 5% | 5% | 26% | 42% | 5% | 16% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500249 | 25 | 0% | 0% | 28% | 48% | 8% | 16% |
| 2023 | 2500249 | 24 | 4% | 0% | 17% | 33% | 17% | 29% |
| 2022 | 2500249 | 18 | 6% | 17% | 28% | 11% | 22% | 17% |
| 2021 | 2500249 | 25 | 4% | 16% | 48% | 20% | 0% | 12% |
| 2020 | 2500249 | 31 | 6% | 10% | 39% | 19% | 3% | 23% |
| 2019 | 2500249 | 24 | 4% | 25% | 42% | 4% | 0% | 25% |
| 2018 | 2500249 | 30 | 7% | 20% | 27% | 27% | 0% | 20% |
| 2017 | 2500249 | 28 | 7% | 25% | 25% | 14% | 0% | 29% |
| 2016 | 2500249 | 27 | 4% | 22% | 33% | 26% | 4% | 11% |
| 2015 | 2500249 | 16 | 0% | 25% | 13% | 38% | 13% | 13% |
| 2014 | 2500249 | 22 | 0% | 18% | 50% | 18% | 0% | 14% |
| 2013 | 2500249 | 30 | 7% | 10% | 27% | 33% | 0% | 23% |
| 2012 | 2500249 | 25 | 8% | 12% | 48% | 8% | 0% | 24% |
| 2011 | 2500249 | 23 | 9% | 17% | 43% | 9% | 13% | 9% |
| 2010 | 2500249 | 23 | 0% | 4% | 61% | 22% | 0% | 13% |
| 2009 | 2500249 | 16 | 6% | 6% | 25% | 25% | 19% | 19% |