Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 3 | 40 | 2 | 1 |
| 2024 | 1 | 2 | 42 | 9 | 0 |
| 2023 | 2 | 3 | 31 | 15 | 0 |
| 2022 | 3 | 13 | 26 | 11 | 1 |
| 2021 | 3 | 6 | 37 | 10 | 3 |
| 2020 | 3 | 4 | 38 | 8 | 2 |
| 2019 | 1 | 1 | 44 | 9 | 0 |
| 2018 | 3 | 4 | 43 | 4 | 0 |
| 2017 | 3 | 12 | 45 | 3 | 1 |
| 2016 | 3 | 12 | 37 | 2 | 0 |
| 2015 | 3 | 35 | 20 | 0 | 1 |
| 2014 | 3 | 26 | 35 | 0 | 0 |
| 2013 | 3 | 11 | 32 | 6 | 0 |
| 2012 | 3 | 11 | 42 | 0 | 1 |
| 2011 | 4 | 6 | 52 | 3 | 0 |
| 2010 | 3 | 5 | 39 | 3 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 | 87.0370370370370370370370370370370370370400% | 97.9166666666666666666666666666666666666700% | 11.1111111111111111111111111111111111111100% |
| 2024 | 55 | 98.1818181818181818181818181818181818181800% | 100% | 1.8181818181818181818181818181818181818200% |
| 2023 | 51 | 100% | 100% | 0% |
| 2022 | 55 | 96.3636363636363636363636363636363636363600% | 98.1481481481481481481481481481481481481500% | 1.8181818181818181818181818181818181818200% |
| 2021 | 59 | 94.9152542372881355932203389830508474576300% | 94.9152542372881355932203389830508474576300% | 0% |
| 2020 | 55 | 96.3636363636363636363636363636363636363600% | 96.3636363636363636363636363636363636363600% | 0% |
| 2019 | 55 | 100% | 100% | 0% |
| 2018 | 54 | 100% | 100% | 0% |
| 2017 | 65 | 96.9230769230769230769230769230769230769200% | 98.437500% | 1.5384615384615384615384615384615384615400% |
| 2016 | 55 | 98.1818181818181818181818181818181818181800% | 100% | 1.8181818181818181818181818181818181818200% |
| 2015 | 61 | 95.0819672131147540983606557377049180327900% | 98.3050847457627118644067796610169491525400% | 3.2786885245901639344262295081967213114800% |
| 2014 | 64 | 100% | 100% | 0% |
| 2013 | 53 | 98.113207547169811320754716981132075471700% | 100% | 1.886792452830188679245283018867924528300% |
| 2012 | 58 | 96.5517241379310344827586206896551724137900% | 98.2456140350877192982456140350877192982500% | 1.724137931034482758620689655172413793100% |
| 2011 | 66 | 98.4848484848484848484848484848484848484800% | 100% | 1.5151515151515151515151515151515151515200% |
| 2010 | 53 | 94.3396226415094339622641509433962264150900% | 100% | 5.6603773584905660377358490566037735849100% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en quč estan matriculats els alumnes.
- 2500890 Grau en Genčtica
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500890 | 53 |
88.6792452830188679245283018867924528301900%
97.9166666666666666666666666666666666666700%
9.4339622641509433962264150943396226415100%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
|
| 2024 | 2500890 | 55 |
98.1818181818181818181818181818181818181800%
100%
1.8181818181818181818181818181818181818200%
|
| 2023 | 2500890 | 51 |
100%
100%
0%
|
| 2022 | 2500890 | 55 |
96.3636363636363636363636363636363636363600%
98.1481481481481481481481481481481481481500%
1.8181818181818181818181818181818181818200%
|
| 2021 | 2500890 | 59 |
94.9152542372881355932203389830508474576300%
94.9152542372881355932203389830508474576300%
0%
|
| 2020 | 2500890 | 55 |
96.3636363636363636363636363636363636363600%
96.3636363636363636363636363636363636363600%
0%
|
| 2019 | 2500890 | 55 |
100%
100%
0%
|
| 2018 | 2500890 | 54 |
100%
100%
0%
|
| 2017 | 2500890 | 65 |
96.9230769230769230769230769230769230769200%
98.437500%
1.5384615384615384615384615384615384615400%
|
| 2016 | 2500890 | 55 |
98.1818181818181818181818181818181818181800%
100%
1.8181818181818181818181818181818181818200%
|
| 2015 | 2500890 | 61 |
95.0819672131147540983606557377049180327900%
98.3050847457627118644067796610169491525400%
3.2786885245901639344262295081967213114800%
|
| 2014 | 2500890 | 64 |
100%
100%
0%
|
| 2013 | 2500890 | 53 |
98.113207547169811320754716981132075471700%
100%
1.886792452830188679245283018867924528300%
|
| 2012 | 2500890 | 58 |
96.5517241379310344827586206896551724137900%
98.2456140350877192982456140350877192982500%
1.724137931034482758620689655172413793100%
|
| 2011 | 2500890 | 66 |
98.4848484848484848484848484848484848484800%
100%
1.5151515151515151515151515151515151515200%
|
| 2010 | 2500890 | 53 |
94.3396226415094339622641509433962264150900%
100%
5.6603773584905660377358490566037735849100%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500890 | 53 | 4% | 6% | 75% | 4% | 2% | 9% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2024 | 2500890 | 55 | 2% | 4% | 76% | 16% | 0% | 2% |
| 2023 | 2500890 | 51 | 4% | 6% | 61% | 29% | 0% | 0% |
| 2022 | 2500890 | 55 | 5% | 24% | 47% | 20% | 2% | 2% |
| 2021 | 2500890 | 59 | 5% | 10% | 63% | 17% | 5% | 0% |
| 2020 | 2500890 | 55 | 5% | 7% | 69% | 15% | 4% | 0% |
| 2019 | 2500890 | 55 | 2% | 2% | 80% | 16% | 0% | 0% |
| 2018 | 2500890 | 54 | 6% | 7% | 80% | 7% | 0% | 0% |
| 2017 | 2500890 | 65 | 5% | 18% | 69% | 5% | 2% | 2% |
| 2016 | 2500890 | 55 | 5% | 22% | 67% | 4% | 0% | 2% |
| 2015 | 2500890 | 61 | 5% | 57% | 33% | 0% | 2% | 3% |
| 2014 | 2500890 | 64 | 5% | 41% | 55% | 0% | 0% | 0% |
| 2013 | 2500890 | 53 | 6% | 21% | 60% | 11% | 0% | 2% |
| 2012 | 2500890 | 58 | 5% | 19% | 72% | 0% | 2% | 2% |
| 2011 | 2500890 | 66 | 6% | 9% | 79% | 5% | 0% | 2% |
| 2010 | 2500890 | 53 | 6% | 9% | 74% | 6% | 0% | 6% |