Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 11 | 62 | 44 |
| 2024 | 0 | 2 | 18 | 55 | 23 |
| 2023 | 2 | 0 | 23 | 86 | 20 |
| 2022 | 0 | 2 | 12 | 82 | 37 |
| 2021 | 0 | 2 | 17 | 68 | 8 |
| 2020 | 0 | 0 | 23 | 54 | 9 |
| 2019 | 1 | 2 | 17 | 48 | 5 |
| 2018 | 1 | 4 | 13 | 69 | 8 |
| 2017 | 1 | 3 | 45 | 45 | 1 |
| 2016 | 3 | 3 | 38 | 47 | 5 |
| 2015 | 0 | 3 | 41 | 70 | 7 |
| 2014 | 0 | 5 | 31 | 70 | 13 |
| 2013 | 1 | 3 | 50 | 65 | 6 |
| 2012 | 0 | 4 | 32 | 43 | 5 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 120 | 62.5% | 63.025% | 0.833% |
| 2024 | 101 | 75.248% | 76.768% | 1.98% |
| 2023 | 133 | 83.459% | 84.733% | 1.504% |
| 2022 | 133 | 72.18% | 72.18% | 0% |
| 2021 | 96 | 90.625% | 91.579% | 1.042% |
| 2020 | 88 | 88.636% | 89.655% | 1.136% |
| 2019 | 73 | 93.151% | 93.151% | 0% |
| 2018 | 98 | 88.776% | 91.579% | 3.061% |
| 2017 | 97 | 96.907% | 98.947% | 2.062% |
| 2016 | 97 | 93.814% | 94.792% | 1.031% |
| 2015 | 124 | 91.935% | 94.215% | 2.419% |
| 2014 | 123 | 86.179% | 89.076% | 3.252% |
| 2013 | 125 | 95.2% | 95.2% | 0% |
| 2012 | 85 | 92.941% | 94.048% | 1.176% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2501231 Grau en Comptabilitat i Finances
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2501231 | 120 |
62%
63%
1%
|
| 2024 | 2501231 | 101 |
75%
77%
2%
|
| 2023 | 2501231 | 133 |
83%
85%
2%
|
| 2022 | 2501231 | 133 |
72%
72%
0%
|
| 2021 | 2501231 | 95 |
92%
93%
1%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2020 | 2501231 | 88 |
89%
90%
1%
|
| 2019 | 2501231 | 72 |
93%
93%
0%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2501231 | 97 |
89%
91%
3%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2501231 | 97 |
97%
99%
2%
|
| 2016 | 2501231 | 97 |
94%
95%
1%
|
| 2015 | 2501231 | 124 |
92%
94%
2%
|
| 2014 | 2501231 | 123 |
86%
89%
3%
|
| 2013 | 2501231 | 125 |
95%
95%
0%
|
| 2012 | 2501231 | 85 |
93%
94%
1%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2501231 | 120 | 0% | 0% | 9% | 52% | 37% | 1% |
| 2024 | 2501231 | 101 | 0% | 2% | 18% | 54% | 23% | 2% |
| 2023 | 2501231 | 133 | 2% | 0% | 17% | 65% | 15% | 2% |
| 2022 | 2501231 | 133 | 0% | 2% | 9% | 62% | 28% | 0% |
| 2021 | 2501231 | 95 | 0% | 2% | 18% | 72% | 7% | 1% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2020 | 2501231 | 88 | 0% | 0% | 26% | 61% | 10% | 1% |
| 2019 | 2501231 | 72 | 1% | 3% | 24% | 65% | 7% | 0% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2501231 | 97 | 1% | 4% | 13% | 70% | 8% | 3% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2501231 | 97 | 1% | 3% | 46% | 46% | 1% | 2% |
| 2016 | 2501231 | 97 | 3% | 3% | 39% | 48% | 5% | 1% |
| 2015 | 2501231 | 124 | 0% | 2% | 33% | 56% | 6% | 2% |
| 2014 | 2501231 | 123 | 0% | 4% | 25% | 57% | 11% | 3% |
| 2013 | 2501231 | 125 | 1% | 2% | 40% | 52% | 5% | 0% |
| 2012 | 2501231 | 85 | 0% | 5% | 38% | 51% | 6% | 1% |