Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 89 | 15 | 0 | 0 |
| 2024 | 0 | 105 | 12 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 87 | 20 | 0 | 0 |
| 2022 | 0 | 79 | 22 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 97 | 22 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 75 | 21 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 90 | 22 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 74 | 29 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 | 94 | 41 | 1 | 0 |
| 2016 | 0 | 85 | 18 | 1 | 0 |
| 2015 | 0 | 83 | 55 | 0 | 0 |
| 2014 | 0 | 59 | 47 | 0 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105 | 99.048% | 100% | 0.952% |
| 2024 | 117 | 100% | 100% | 0% |
| 2023 | 109 | 98.165% | 100% | 1.835% |
| 2022 | 105 | 96.19% | 100% | 3.81% |
| 2021 | 122 | 97.541% | 100% | 2.459% |
| 2020 | 98 | 97.959% | 100% | 2.041% |
| 2019 | 112 | 100% | 100% | 0% |
| 2018 | 105 | 98.095% | 100% | 1.905% |
| 2017 | 140 | 97.143% | 100% | 2.857% |
| 2016 | 116 | 89.655% | 100% | 10.345% |
| 2015 | 139 | 99.281% | 100% | 0.719% |
| 2014 | 106 | 100% | 100% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 105 |
99%
100%
1%
|
| 2024 | 2502445 | 114 |
100%
100%
0%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2502445 | 109 |
98%
100%
2%
|
| 2022 | 2502445 | 103 |
96%
100%
4%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502445 | 117 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 85 |
80%
100%
20%
|
|
| 2020 | 2502445 | 98 |
98%
100%
2%
|
| 2019 | 2502445 | 112 |
100%
100%
0%
|
| 2018 | 2502445 | 103 |
100%
100%
0%
|
| 1353 | 34 |
0%
0%
100%
|
|
| 2017 | 2502445 | 128 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 204 |
83%
100%
17%
|
|
| 2016 | 2502445 | 115 |
90%
100%
10%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2502445 | 139 |
99%
100%
1%
|
| 2014 | 2502445 | 106 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 105 | 0% | 85% | 14% | 0% | 0% | 1% |
| 2024 | 2502445 | 114 | 0% | 90% | 10% | 0% | 0% | 0% |
| 1353 | 51 | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2502445 | 109 | 0% | 80% | 18% | 0% | 0% | 2% |
| 2022 | 2502445 | 103 | 0% | 75% | 21% | 0% | 0% | 4% |
| 1353 | 34 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502445 | 117 | 0% | 80% | 18% | 0% | 0% | 2% |
| 1353 | 85 | 0% | 60% | 20% | 0% | 0% | 20% | |
| 2020 | 2502445 | 98 | 0% | 77% | 21% | 0% | 0% | 2% |
| 2019 | 2502445 | 112 | 0% | 80% | 20% | 0% | 0% | 0% |
| 2018 | 2502445 | 103 | 0% | 72% | 28% | 0% | 0% | 0% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2017 | 2502445 | 128 | 0% | 71% | 27% | 1% | 0% | 2% |
| 1353 | 204 | 0% | 25% | 58% | 0% | 0% | 17% | |
| 2016 | 2502445 | 115 | 0% | 74% | 15% | 1% | 0% | 10% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2502445 | 139 | 0% | 60% | 40% | 0% | 0% | 1% |
| 2014 | 2502445 | 106 | 0% | 56% | 44% | 0% | 0% | 0% |