Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 | 37 | 79 | 26 |
| 2024 | 1 | 0 | 41 | 53 | 7 |
| 2023 | 1 | 3 | 33 | 76 | 8 |
| 2022 | 1 | 2 | 24 | 72 | 13 |
| 2021 | 1 | 6 | 27 | 67 | 21 |
| 2020 | 1 | 1 | 21 | 75 | 16 |
| 2019 | 1 | 3 | 35 | 66 | 8 |
| 2018 | 0 | 0 | 27 | 81 | 5 |
| 2017 | 0 | 0 | 26 | 77 | 4 |
| 2016 | 1 | 2 | 28 | 96 | 9 |
| 2015 | 3 | 7 | 53 | 53 | 7 |
| 2014 | 2 | 6 | 51 | 82 | 9 |
| 2013 | 1 | 4 | 58 | 52 | 10 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151 | 79.47% | 82.192% | 3.311% |
| 2024 | 115 | 83.478% | 93.204% | 10.435% |
| 2023 | 129 | 89.922% | 93.548% | 3.876% |
| 2022 | 126 | 81.746% | 88.793% | 7.937% |
| 2021 | 127 | 81.89% | 83.2% | 1.575% |
| 2020 | 119 | 84.034% | 86.207% | 2.521% |
| 2019 | 117 | 90.598% | 92.982% | 2.564% |
| 2018 | 119 | 91.597% | 95.614% | 4.202% |
| 2017 | 112 | 91.964% | 96.262% | 4.464% |
| 2016 | 138 | 92.029% | 93.382% | 1.449% |
| 2015 | 125 | 92.8% | 94.309% | 1.6% |
| 2014 | 150 | 94% | 94% | 0% |
| 2013 | 125 | 92% | 92% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 1604 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 149 |
81%
83%
3%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 1604 | 14 |
0%
0%
0%
|
|
| 2024 | 2502445 | 112 |
84%
94%
11%
|
| 1353 | 51 |
67%
67%
0%
|
|
| 2023 | 2502445 | 127 |
90%
93%
4%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2502445 | 120 |
81%
88%
8%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502445 | 121 |
82%
83%
2%
|
| 1353 | 102 |
83%
83%
0%
|
|
| 2020 | 2502445 | 119 |
84%
86%
3%
|
| 2019 | 2502445 | 112 |
93%
95%
2%
|
| 1353 | 85 |
40%
50%
20%
|
|
| 2018 | 2502445 | 115 |
93%
97%
4%
|
| 1353 | 68 |
50%
50%
0%
|
|
| 2017 | 2502445 | 106 |
93%
96%
3%
|
| 1353 | 102 |
67%
100%
33%
|
|
| 2016 | 2502445 | 134 |
92%
93%
1%
|
| 1353 | 68 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2502445 | 125 |
93%
94%
2%
|
| 2014 | 2502445 | 150 |
94%
94%
0%
|
| 2013 | 2502445 | 125 |
92%
92%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 149 | 0% | 1% | 25% | 53% | 16% | 3% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 1604 | 14 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2024 | 2502445 | 112 | 1% | 0% | 37% | 46% | 5% | 11% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% | |
| 2023 | 2502445 | 127 | 1% | 2% | 25% | 59% | 6% | 4% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2502445 | 120 | 1% | 2% | 18% | 57% | 11% | 8% |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 33% | 67% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502445 | 121 | 1% | 4% | 21% | 53% | 17% | 2% |
| 1353 | 102 | 0% | 17% | 17% | 50% | 17% | 0% | |
| 2020 | 2502445 | 119 | 1% | 1% | 18% | 63% | 13% | 3% |
| 2019 | 2502445 | 112 | 1% | 3% | 31% | 57% | 5% | 2% |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 0% | 40% | 40% | 20% | |
| 2018 | 2502445 | 115 | 0% | 0% | 23% | 69% | 3% | 4% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | |
| 2017 | 2502445 | 106 | 0% | 0% | 24% | 70% | 4% | 3% |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 17% | 50% | 0% | 33% | |
| 2016 | 2502445 | 134 | 1% | 1% | 20% | 69% | 7% | 1% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 25% | 75% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2502445 | 125 | 2% | 6% | 42% | 42% | 6% | 2% |
| 2014 | 2502445 | 150 | 1% | 4% | 34% | 55% | 6% | 0% |
| 2013 | 2502445 | 125 | 1% | 3% | 46% | 42% | 8% | 0% |