Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 3 | 119 | 5 | 1 |
| 2024 | 5 | 4 | 96 | 0 | 3 |
| 2023 | 3 | 14 | 99 | 0 | 1 |
| 2022 | 2 | 6 | 90 | 0 | 3 |
| 2021 | 2 | 4 | 106 | 4 | 2 |
| 2020 | 0 | 2 | 98 | 9 | 2 |
| 2019 | 1 | 2 | 98 | 2 | 0 |
| 2018 | 3 | 3 | 101 | 11 | 1 |
| 2017 | 0 | 2 | 97 | 6 | 0 |
| 2016 | 1 | 13 | 108 | 5 | 5 |
| 2015 | 2 | 4 | 103 | 6 | 1 |
| 2014 | 2 | 3 | 130 | 3 | 5 |
| 2013 | 3 | 0 | 99 | 12 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133 | 98.496% | 99.242% | 0.752% |
| 2024 | 108 | 97.222% | 97.222% | 0% |
| 2023 | 121 | 95.868% | 99.145% | 3.306% |
| 2022 | 102 | 96.078% | 97.03% | 0.98% |
| 2021 | 119 | 97.479% | 98.305% | 0.84% |
| 2020 | 111 | 98.198% | 98.198% | 0% |
| 2019 | 104 | 99.038% | 100% | 0.962% |
| 2018 | 119 | 99.16% | 99.16% | 0% |
| 2017 | 107 | 98.131% | 100% | 1.869% |
| 2016 | 137 | 92.701% | 96.212% | 3.65% |
| 2015 | 118 | 97.458% | 99.138% | 1.695% |
| 2014 | 145 | 95.172% | 96.503% | 1.379% |
| 2013 | 117 | 97.436% | 99.13% | 1.709% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 130 |
98%
99%
1%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2502445 | 106 |
97%
97%
0%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2502445 | 116 |
97%
99%
3%
|
| 1353 | 85 |
80%
100%
20%
|
|
| 2022 | 2502445 | 96 |
96%
97%
1%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502445 | 111 |
98%
98%
0%
|
| 1353 | 136 |
88%
100%
12%
|
|
| 2020 | 2502445 | 111 |
98%
98%
0%
|
| 2019 | 2502445 | 100 |
100%
100%
0%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2018 | 2502445 | 113 |
99%
99%
0%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2502445 | 103 |
99%
100%
1%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2016 | 2502445 | 129 |
95%
96%
1%
|
| 1353 | 136 |
50%
100%
50%
|
|
| 2015 | 2502445 | 118 |
97%
99%
2%
|
| 2014 | 2502445 | 145 |
95%
97%
1%
|
| 2013 | 2502445 | 117 |
97%
99%
2%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 130 | 3% | 2% | 89% | 4% | 1% | 1% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2502445 | 106 | 5% | 4% | 89% | 0% | 3% | 0% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2502445 | 116 | 3% | 12% | 82% | 0% | 1% | 3% |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 80% | 0% | 0% | 20% | |
| 2022 | 2502445 | 96 | 2% | 5% | 89% | 0% | 3% | 1% |
| 1353 | 102 | 0% | 17% | 83% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502445 | 111 | 1% | 3% | 91% | 4% | 2% | 0% |
| 1353 | 136 | 13% | 13% | 63% | 0% | 0% | 13% | |
| 2020 | 2502445 | 111 | 0% | 2% | 88% | 8% | 2% | 0% |
| 2019 | 2502445 | 100 | 1% | 2% | 95% | 2% | 0% | 0% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 75% | 0% | 0% | 25% | |
| 2018 | 2502445 | 113 | 3% | 3% | 88% | 6% | 1% | 0% |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 33% | 67% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2502445 | 103 | 0% | 2% | 91% | 6% | 0% | 1% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 75% | 0% | 0% | 25% | |
| 2016 | 2502445 | 129 | 1% | 10% | 81% | 4% | 4% | 1% |
| 1353 | 136 | 0% | 0% | 50% | 0% | 0% | 50% | |
| 2015 | 2502445 | 118 | 2% | 3% | 87% | 5% | 1% | 2% |
| 2014 | 2502445 | 145 | 1% | 2% | 90% | 2% | 3% | 1% |
| 2013 | 2502445 | 117 | 3% | 0% | 85% | 10% | 1% | 2% |