Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 13 | 50 | 56 | 12 |
| 2024 | 5 | 8 | 54 | 28 | 4 |
| 2023 | 6 | 23 | 49 | 36 | 8 |
| 2022 | 5 | 3 | 23 | 70 | 9 |
| 2021 | 4 | 8 | 40 | 52 | 2 |
| 2020 | 6 | 6 | 30 | 64 | 6 |
| 2019 | 2 | 4 | 102 | 10 | 3 |
| 2018 | 0 | 10 | 35 | 63 | 10 |
| 2017 | 5 | 6 | 31 | 62 | 6 |
| 2016 | 3 | 7 | 30 | 89 | 2 |
| 2015 | 4 | 14 | 35 | 67 | 7 |
| 2014 | 4 | 7 | 34 | 83 | 11 |
| 2013 | 2 | 7 | 43 | 66 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139 | 87.77% | 91.045% | 3.597% |
| 2024 | 100 | 95% | 95.96% | 1% |
| 2023 | 123 | 92.683% | 93.443% | 0.813% |
| 2022 | 113 | 89.381% | 91.818% | 2.655% |
| 2021 | 108 | 96.296% | 98.113% | 1.852% |
| 2020 | 113 | 93.805% | 94.643% | 0.885% |
| 2019 | 122 | 97.541% | 97.541% | 0% |
| 2018 | 122 | 88.525% | 91.525% | 3.279% |
| 2017 | 112 | 92.857% | 94.545% | 1.786% |
| 2016 | 133 | 96.992% | 98.473% | 1.504% |
| 2015 | 131 | 91.603% | 94.488% | 3.053% |
| 2014 | 142 | 90.141% | 92.086% | 2.113% |
| 2013 | 122 | 96.721% | 99.16% | 2.459% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 1604 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 137 |
89%
92%
3%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 1604 | 14 |
0%
0%
100%
|
|
| 2024 | 2502445 | 100 |
95%
96%
1%
|
| 2023 | 2502445 | 120 |
93%
93%
0%
|
| 1353 | 51 |
67%
100%
33%
|
|
| 2022 | 2502445 | 108 |
89%
91%
3%
|
| 1353 | 85 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502445 | 104 |
97%
98%
1%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2020 | 2502445 | 112 |
94%
95%
1%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2502445 | 118 |
97%
97%
0%
|
| 1353 | 68 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2502445 | 117 |
91%
94%
3%
|
| 1353 | 85 |
40%
40%
0%
|
|
| 2017 | 2502445 | 109 |
93%
94%
2%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2502445 | 127 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 102 |
67%
67%
0%
|
|
| 2015 | 2502445 | 131 |
92%
94%
3%
|
| 2014 | 2502445 | 142 |
90%
92%
2%
|
| 2013 | 2502445 | 122 |
97%
99%
2%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 137 | 2% | 9% | 36% | 41% | 8% | 3% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 1604 | 14 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2024 | 2502445 | 100 | 5% | 8% | 54% | 28% | 4% | 1% |
| 2023 | 2502445 | 120 | 5% | 19% | 40% | 29% | 7% | 0% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 33% | 33% | 0% | 33% | |
| 2022 | 2502445 | 108 | 4% | 3% | 19% | 63% | 8% | 3% |
| 1353 | 85 | 20% | 0% | 40% | 40% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502445 | 104 | 4% | 8% | 38% | 48% | 2% | 1% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 25% | 50% | 0% | 25% | |
| 2020 | 2502445 | 112 | 5% | 5% | 27% | 56% | 5% | 1% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2502445 | 118 | 2% | 3% | 83% | 8% | 3% | 0% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2502445 | 117 | 0% | 9% | 30% | 52% | 6% | 3% |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 0% | 40% | 60% | 0% | |
| 2017 | 2502445 | 109 | 5% | 6% | 28% | 54% | 6% | 2% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2502445 | 127 | 2% | 6% | 24% | 67% | 0% | 2% |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% | |
| 2015 | 2502445 | 131 | 3% | 11% | 27% | 51% | 5% | 3% |
| 2014 | 2502445 | 142 | 3% | 5% | 24% | 58% | 8% | 2% |
| 2013 | 2502445 | 122 | 2% | 6% | 35% | 54% | 1% | 2% |