Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 1 | 67 | 52 | 10 |
| 2024 | 2 | 2 | 54 | 48 | 23 |
| 2023 | 3 | 3 | 48 | 70 | 13 |
| 2022 | 1 | 0 | 29 | 84 | 25 |
| 2021 | 2 | 1 | 16 | 82 | 27 |
| 2020 | 2 | 4 | 42 | 67 | 16 |
| 2019 | 2 | 1 | 44 | 69 | 18 |
| 2018 | 1 | 2 | 26 | 71 | 15 |
| 2017 | 1 | 3 | 46 | 73 | 12 |
| 2016 | 1 | 3 | 79 | 33 | 24 |
| 2015 | 3 | 7 | 56 | 46 | 23 |
| 2014 | 2 | 2 | 43 | 55 | 24 |
| 2013 | 2 | 3 | 68 | 42 | 17 |
| 2012 | 2 | 2 | 63 | 54 | 14 |
| 2011 | 1 | 1 | 42 | 58 | 20 |
| 2010 | 4 | 1 | 68 | 34 | 17 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137 | 90.511% | 92.537% | 2.19% |
| 2024 | 134 | 79.104% | 82.171% | 3.731% |
| 2023 | 139 | 89.209% | 90.511% | 1.439% |
| 2022 | 144 | 79.167% | 82.014% | 3.472% |
| 2021 | 132 | 76.515% | 78.906% | 3.03% |
| 2020 | 131 | 87.786% | 87.786% | 0% |
| 2019 | 137 | 84.672% | 86.567% | 2.19% |
| 2018 | 126 | 79.365% | 86.957% | 8.73% |
| 2017 | 137 | 89.781% | 91.111% | 1.46% |
| 2016 | 143 | 81.119% | 82.857% | 2.098% |
| 2015 | 139 | 80.576% | 82.963% | 2.878% |
| 2014 | 129 | 79.07% | 80.952% | 2.326% |
| 2013 | 135 | 85.185% | 87.121% | 2.222% |
| 2012 | 138 | 87.681% | 89.63% | 2.174% |
| 2011 | 130 | 78.462% | 83.607% | 6.154% |
| 2010 | 125 | 85.6% | 86.29% | 0.8% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 137 |
91%
93%
2%
|
| 2024 | 2502445 | 134 |
79%
82%
4%
|
| 2023 | 2502445 | 139 |
89%
91%
1%
|
| 2022 | 2502445 | 144 |
79%
82%
3%
|
| 2021 | 2502445 | 132 |
77%
79%
3%
|
| 2020 | 2502445 | 131 |
88%
88%
0%
|
| 2019 | 2502445 | 137 |
85%
87%
2%
|
| 2018 | 2502445 | 122 |
82%
87%
6%
|
| 1353 | 68 |
0%
0%
100%
|
|
| 2017 | 2502445 | 135 |
90%
92%
1%
|
| 1353 | 34 |
50%
50%
0%
|
|
| 2016 | 2502445 | 142 |
81%
83%
2%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2502445 | 139 |
81%
83%
3%
|
| 2014 | 2502445 | 129 |
79%
81%
2%
|
| 2013 | 2502445 | 135 |
85%
87%
2%
|
| 2012 | 2502445 | 138 |
88%
90%
2%
|
| 2011 | 2502445 | 130 |
78%
84%
6%
|
| 2010 | 2502445 | 125 |
86%
86%
1%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 137 | 3% | 1% | 49% | 38% | 7% | 2% |
| 2024 | 2502445 | 134 | 1% | 1% | 40% | 36% | 17% | 4% |
| 2023 | 2502445 | 139 | 2% | 2% | 35% | 50% | 9% | 1% |
| 2022 | 2502445 | 144 | 1% | 0% | 20% | 58% | 17% | 3% |
| 2021 | 2502445 | 132 | 2% | 1% | 12% | 62% | 20% | 3% |
| 2020 | 2502445 | 131 | 2% | 3% | 32% | 51% | 12% | 0% |
| 2019 | 2502445 | 137 | 1% | 1% | 32% | 50% | 13% | 2% |
| 2018 | 2502445 | 122 | 1% | 2% | 21% | 58% | 12% | 6% |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2017 | 2502445 | 135 | 1% | 2% | 34% | 53% | 8% | 1% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | |
| 2016 | 2502445 | 142 | 1% | 2% | 56% | 23% | 17% | 2% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2502445 | 139 | 2% | 5% | 40% | 33% | 17% | 3% |
| 2014 | 2502445 | 129 | 2% | 2% | 33% | 43% | 19% | 2% |
| 2013 | 2502445 | 135 | 1% | 2% | 50% | 31% | 13% | 2% |
| 2012 | 2502445 | 138 | 1% | 1% | 46% | 39% | 10% | 2% |
| 2011 | 2502445 | 130 | 1% | 1% | 32% | 45% | 15% | 6% |
| 2010 | 2502445 | 125 | 3% | 1% | 54% | 27% | 14% | 1% |