Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 5 | 63 | 51 | 21 |
| 2024 | 1 | 2 | 34 | 49 | 35 |
| 2023 | 2 | 4 | 56 | 49 | 15 |
| 2022 | 3 | 4 | 43 | 61 | 10 |
| 2021 | 1 | 4 | 45 | 49 | 21 |
| 2020 | 3 | 7 | 59 | 34 | 9 |
| 2019 | 0 | 43 | 70 | 17 | 1 |
| 2018 | 1 | 3 | 28 | 67 | 21 |
| 2017 | 2 | 5 | 59 | 48 | 15 |
| 2016 | 1 | 4 | 37 | 59 | 21 |
| 2015 | 1 | 4 | 46 | 69 | 17 |
| 2014 | 0 | 6 | 48 | 47 | 28 |
| 2013 | 1 | 1 | 41 | 65 | 29 |
| 2012 | 1 | 1 | 46 | 78 | 28 |
| 2011 | 0 | 0 | 30 | 61 | 44 |
| 2010 | 2 | 0 | 18 | 69 | 29 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 | 82.192% | 85.106% | 3.425% |
| 2024 | 130 | 66.154% | 71.074% | 6.923% |
| 2023 | 129 | 86.047% | 88.095% | 2.326% |
| 2022 | 138 | 80.435% | 91.736% | 12.319% |
| 2021 | 131 | 75.573% | 82.5% | 8.397% |
| 2020 | 122 | 84.426% | 91.964% | 8.197% |
| 2019 | 135 | 96.296% | 99.237% | 2.963% |
| 2018 | 127 | 77.953% | 82.5% | 5.512% |
| 2017 | 140 | 81.429% | 88.372% | 7.857% |
| 2016 | 135 | 74.815% | 82.787% | 9.63% |
| 2015 | 141 | 85.106% | 87.591% | 2.837% |
| 2014 | 137 | 73.723% | 78.295% | 5.839% |
| 2013 | 148 | 72.973% | 78.832% | 7.432% |
| 2012 | 161 | 78.261% | 81.818% | 4.348% |
| 2011 | 144 | 63.194% | 67.407% | 6.25% |
| 2010 | 125 | 71.2% | 75.424% | 5.6% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 143 |
83%
86%
3%
|
| 1353 | 51 |
33%
50%
33%
|
|
| 2024 | 2502445 | 130 |
66%
71%
7%
|
| 2023 | 2502445 | 127 |
87%
88%
2%
|
| 1353 | 34 |
50%
100%
50%
|
|
| 2022 | 2502445 | 138 |
80%
92%
12%
|
| 2021 | 2502445 | 131 |
76%
82%
8%
|
| 2020 | 2502445 | 121 |
84%
92%
8%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2502445 | 135 |
96%
99%
3%
|
| 2018 | 2502445 | 126 |
79%
83%
6%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2017 | 2502445 | 139 |
81%
88%
8%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2502445 | 135 |
75%
83%
10%
|
| 2015 | 2502445 | 141 |
85%
88%
3%
|
| 2014 | 2502445 | 137 |
74%
78%
6%
|
| 2013 | 2502445 | 148 |
73%
79%
7%
|
| 2012 | 2502445 | 161 |
78%
82%
4%
|
| 2011 | 2502445 | 144 |
63%
67%
6%
|
| 2010 | 2502445 | 125 |
71%
75%
6%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 143 | 1% | 3% | 43% | 36% | 14% | 3% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 33% | 0% | 33% | 33% | |
| 2024 | 2502445 | 130 | 1% | 2% | 26% | 38% | 27% | 7% |
| 2023 | 2502445 | 127 | 2% | 3% | 43% | 39% | 12% | 2% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 0% | 0% | 50% | |
| 2022 | 2502445 | 138 | 2% | 3% | 31% | 44% | 7% | 12% |
| 2021 | 2502445 | 131 | 1% | 3% | 34% | 37% | 16% | 8% |
| 2020 | 2502445 | 121 | 2% | 5% | 49% | 28% | 7% | 8% |
| 1353 | 17 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2502445 | 135 | 0% | 32% | 52% | 13% | 1% | 3% |
| 2018 | 2502445 | 126 | 1% | 2% | 22% | 53% | 16% | 6% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2017 | 2502445 | 139 | 1% | 4% | 42% | 35% | 11% | 8% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2502445 | 135 | 1% | 3% | 27% | 44% | 16% | 10% |
| 2015 | 2502445 | 141 | 1% | 3% | 33% | 49% | 12% | 3% |
| 2014 | 2502445 | 137 | 0% | 4% | 35% | 34% | 20% | 6% |
| 2013 | 2502445 | 148 | 1% | 1% | 28% | 44% | 20% | 7% |
| 2012 | 2502445 | 161 | 1% | 1% | 29% | 48% | 17% | 4% |
| 2011 | 2502445 | 144 | 0% | 0% | 21% | 42% | 31% | 6% |
| 2010 | 2502445 | 125 | 2% | 0% | 14% | 55% | 23% | 6% |