Mitjana de la titulaciķ
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulaciķ i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulaciķ.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:- Grau en Enginyeria Informātica
- Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 0 | 123 | 60 | 35 |
| 2024 | 8 | 1 | 155 | 21 | 12 |
| 2023 | 4 | 0 | 128 | 75 | 13 |
| 2022 | 4 | 0 | 161 | 39 | 10 |
| 2021 | 2 | 0 | 94 | 94 | 28 |
| 2020 | 1 | 1 | 37 | 147 | 19 |
| 2019 | 9 | 1 | 111 | 84 | 13 |
| 2018 | 2 | 0 | 66 | 134 | 16 |
| 2017 | 7 | 0 | 117 | 92 | 16 |
| 2016 | 12 | 0 | 83 | 134 | 9 |
| 2015 | 1 | 0 | 62 | 119 | 14 |
| 2014 | 4 | 0 | 119 | 63 | 10 |
| 2013 | 13 | 0 | 145 | 52 | 13 |
| 2012 | 3 | 1 | 90 | 67 | 2 |
| 2011 | 7 | 4 | 94 | 32 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222 | 84.234% | 84.234% | 0% |
| 2024 | 203 | 91.133% | 93.909% | 2.956% |
| 2023 | 229 | 90.393% | 94.091% | 3.93% |
| 2022 | 228 | 89.474% | 95.327% | 6.14% |
| 2021 | 226 | 84.071% | 87.156% | 3.54% |
| 2020 | 222 | 83.784% | 90.732% | 7.658% |
| 2019 | 233 | 87.983% | 94.037% | 6.438% |
| 2018 | 271 | 87.454% | 93.676% | 6.642% |
| 2017 | 238 | 90.756% | 93.103% | 2.521% |
| 2016 | 254 | 90.157% | 96.218% | 6.299% |
| 2015 | 216 | 84.259% | 92.857% | 9.259% |
| 2014 | 217 | 85.714% | 94.898% | 9.677% |
| 2013 | 235 | 89.362% | 94.17% | 5.106% |
| 2012 | 178 | 90.449% | 98.773% | 8.427% |
| 2011 | 149 | 91.946% | 100% | 8.054% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuaciķ hi ha les dades desglossades segons el pla en quč estan matriculats els alumnes.
- 2502441 Grau en Enginyeria Informātica
- 7000414 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- 7000413 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 186 |
84%
84%
0%
|
| 7000414 | 17 |
82%
82%
0%
|
|
| 7000413 | 16 |
81%
81%
0%
|
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2502441 | 162 |
91%
94%
3%
|
| 7000414 | 22 |
91%
95%
5%
|
|
| 7000413 | 18 |
89%
89%
0%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2502441 | 192 |
90%
94%
4%
|
| 7000414 | 20 |
85%
89%
5%
|
|
| 7000413 | 16 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2502441 | 189 |
90%
96%
5%
|
| 7000414 | 19 |
84%
89%
5%
|
|
| 7000413 | 19 |
89%
100%
11%
|
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
|
| 2021 | 2502441 | 184 |
84%
87%
3%
|
| 7000414 | 21 |
71%
75%
5%
|
|
| 7000413 | 21 |
95%
100%
5%
|
|
| 2020 | 2502441 | 186 |
83%
90%
8%
|
| 7000414 | 17 |
76%
87%
12%
|
|
| 7000413 | 19 |
95%
100%
5%
|
|
| 2019 | 2502441 | 207 |
88%
94%
6%
|
| 7000414 | 9 |
89%
89%
0%
|
|
| 7000413 | 15 |
87%
100%
13%
|
|
| 1353 | 34 |
50%
50%
0%
|
|
| 2018 | 2502441 | 200 |
84%
91%
8%
|
| 7000414 | 21 |
86%
100%
14%
|
|
| 7000413 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2502441 | 212 |
91%
93%
3%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2502441 | 222 |
91%
96%
6%
|
| 2015 | 2502441 | 190 |
83%
92%
10%
|
| 2014 | 2502441 | 196 |
86%
94%
9%
|
| 2013 | 2502441 | 233 |
90%
95%
5%
|
| 2012 | 2502441 | 178 |
90%
99%
8%
|
| 2011 | 2502441 | 149 |
92%
100%
8%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 186 | 1% | 0% | 55% | 28% | 16% | 0% |
| 7000414 | 17 | 0% | 0% | 59% | 24% | 18% | 0% | |
| 7000413 | 16 | 19% | 0% | 50% | 13% | 19% | 0% | |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2502441 | 162 | 2% | 1% | 77% | 11% | 6% | 3% |
| 7000414 | 22 | 14% | 0% | 73% | 5% | 5% | 5% | |
| 7000413 | 18 | 6% | 0% | 78% | 6% | 11% | 0% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2502441 | 192 | 2% | 0% | 57% | 32% | 6% | 4% |
| 7000414 | 20 | 5% | 0% | 45% | 35% | 10% | 5% | |
| 7000413 | 16 | 0% | 0% | 63% | 38% | 0% | 0% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2502441 | 189 | 2% | 0% | 70% | 19% | 4% | 5% |
| 7000414 | 19 | 5% | 0% | 63% | 16% | 11% | 5% | |
| 7000413 | 19 | 0% | 0% | 89% | 0% | 0% | 11% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2021 | 2502441 | 184 | 1% | 0% | 43% | 40% | 13% | 3% |
| 7000414 | 21 | 0% | 0% | 14% | 57% | 24% | 5% | |
| 7000413 | 21 | 0% | 0% | 52% | 43% | 0% | 5% | |
| 2020 | 2502441 | 186 | 1% | 1% | 18% | 64% | 9% | 8% |
| 7000414 | 17 | 0% | 0% | 6% | 71% | 12% | 12% | |
| 7000413 | 19 | 0% | 0% | 11% | 84% | 0% | 5% | |
| 2019 | 2502441 | 207 | 3% | 0% | 50% | 35% | 5% | 6% |
| 7000414 | 9 | 11% | 0% | 22% | 56% | 11% | 0% | |
| 7000413 | 15 | 13% | 0% | 33% | 40% | 0% | 13% | |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | 0% | |
| 2018 | 2502441 | 200 | 0% | 0% | 25% | 60% | 8% | 8% |
| 7000414 | 21 | 10% | 0% | 38% | 38% | 0% | 14% | |
| 7000413 | 14 | 0% | 0% | 57% | 43% | 0% | 0% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2502441 | 212 | 3% | 0% | 48% | 40% | 7% | 3% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2502441 | 222 | 2% | 0% | 34% | 55% | 4% | 6% |
| 2015 | 2502441 | 190 | 0% | 0% | 28% | 55% | 7% | 10% |
| 2014 | 2502441 | 196 | 2% | 0% | 53% | 31% | 5% | 9% |
| 2013 | 2502441 | 233 | 6% | 0% | 62% | 22% | 5% | 5% |
| 2012 | 2502441 | 178 | 2% | 1% | 51% | 38% | 1% | 8% |
| 2011 | 2502441 | 149 | 5% | 3% | 63% | 21% | 0% | 8% |