Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 13 | 93 | 13 | 3 |
| 2024 | 5 | 13 | 70 | 26 | 10 |
| 2023 | 4 | 7 | 67 | 38 | 3 |
| 2022 | 6 | 10 | 80 | 16 | 8 |
| 2021 | 5 | 6 | 83 | 21 | 6 |
| 2020 | 4 | 13 | 66 | 30 | 6 |
| 2019 | 5 | 3 | 94 | 16 | 4 |
| 2018 | 4 | 2 | 65 | 42 | 4 |
| 2017 | 6 | 4 | 62 | 39 | 7 |
| 2016 | 5 | 16 | 53 | 30 | 6 |
| 2015 | 3 | 9 | 75 | 33 | 3 |
| 2014 | 3 | 4 | 67 | 32 | 8 |
| 2013 | 5 | 6 | 63 | 48 | 6 |
| 2012 | 4 | 17 | 70 | 18 | 7 |
| 2011 | 3 | 3 | 42 | 64 | 4 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 | 96.094% | 97.619% | 1.562% |
| 2024 | 126 | 90.476% | 91.935% | 1.587% |
| 2023 | 120 | 96.667% | 97.479% | 0.833% |
| 2022 | 123 | 91.057% | 93.333% | 2.439% |
| 2021 | 124 | 92.742% | 95.041% | 2.419% |
| 2020 | 119 | 94.958% | 94.958% | 0% |
| 2019 | 125 | 94.4% | 96.721% | 2.4% |
| 2018 | 122 | 92.623% | 96.581% | 4.098% |
| 2017 | 122 | 90.984% | 94.068% | 3.279% |
| 2016 | 114 | 91.228% | 94.545% | 3.509% |
| 2015 | 125 | 96% | 97.561% | 1.6% |
| 2014 | 116 | 91.379% | 92.982% | 1.724% |
| 2013 | 130 | 93.846% | 95.312% | 1.538% |
| 2012 | 121 | 90.083% | 93.966% | 4.132% |
| 2011 | 122 | 91.803% | 96.552% | 4.918% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502445 Grau en Veterinària
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 126 |
96%
98%
2%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2502445 | 126 |
90%
92%
2%
|
| 2023 | 2502445 | 120 |
97%
97%
1%
|
| 2022 | 2502445 | 123 |
91%
93%
2%
|
| 2021 | 2502445 | 124 |
93%
95%
2%
|
| 2020 | 2502445 | 119 |
95%
95%
0%
|
| 2019 | 2502445 | 125 |
94%
97%
2%
|
| 2018 | 2502445 | 122 |
93%
97%
4%
|
| 2017 | 2502445 | 122 |
91%
94%
3%
|
| 2016 | 2502445 | 114 |
91%
95%
4%
|
| 2015 | 2502445 | 125 |
96%
98%
2%
|
| 2014 | 2502445 | 116 |
91%
93%
2%
|
| 2013 | 2502445 | 130 |
94%
95%
2%
|
| 2012 | 2502445 | 121 |
90%
94%
4%
|
| 2011 | 2502445 | 122 |
92%
97%
5%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502445 | 126 | 3% | 10% | 74% | 9% | 2% | 2% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2502445 | 126 | 4% | 10% | 56% | 21% | 8% | 2% |
| 2023 | 2502445 | 120 | 3% | 6% | 56% | 32% | 3% | 1% |
| 2022 | 2502445 | 123 | 5% | 8% | 65% | 13% | 7% | 2% |
| 2021 | 2502445 | 124 | 4% | 5% | 67% | 17% | 5% | 2% |
| 2020 | 2502445 | 119 | 3% | 11% | 55% | 25% | 5% | 0% |
| 2019 | 2502445 | 125 | 4% | 2% | 75% | 13% | 3% | 2% |
| 2018 | 2502445 | 122 | 3% | 2% | 53% | 34% | 3% | 4% |
| 2017 | 2502445 | 122 | 5% | 3% | 51% | 32% | 6% | 3% |
| 2016 | 2502445 | 114 | 4% | 14% | 46% | 26% | 5% | 4% |
| 2015 | 2502445 | 125 | 2% | 7% | 60% | 26% | 2% | 2% |
| 2014 | 2502445 | 116 | 3% | 3% | 58% | 28% | 7% | 2% |
| 2013 | 2502445 | 130 | 4% | 5% | 48% | 37% | 5% | 2% |
| 2012 | 2502445 | 121 | 3% | 14% | 58% | 15% | 6% | 4% |
| 2011 | 2502445 | 122 | 2% | 2% | 34% | 52% | 3% | 5% |