Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 33 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 | 3 | 148 | 19 | 5 | 0 |
| 2021 | 3 | 121 | 33 | 3 | 0 |
| 2020 | 2 | 119 | 23 | 1 | 0 |
| 2019 | 3 | 115 | 24 | 3 | 0 |
| 2018 | 2 | 118 | 27 | 17 | 0 |
| 2017 | 2 | 96 | 30 | 8 | 0 |
| 2016 | 2 | 92 | 42 | 8 | 0 |
| 2015 | 4 | 112 | 33 | 6 | 0 |
| 2014 | 2 | 103 | 41 | 9 | 0 |
| 2013 | 4 | 108 | 46 | 7 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 | 87.5% | 100% | 12.5% |
| 2023 | 40 | 92.5% | 100% | 7.5% |
| 2022 | 182 | 96.154% | 100% | 3.846% |
| 2021 | 169 | 94.675% | 100% | 5.325% |
| 2020 | 152 | 95.395% | 100% | 4.605% |
| 2019 | 148 | 97.973% | 100% | 2.027% |
| 2018 | 174 | 94.253% | 100% | 5.747% |
| 2017 | 141 | 96.454% | 100% | 3.546% |
| 2016 | 151 | 95.364% | 100% | 4.636% |
| 2015 | 162 | 95.679% | 100% | 4.321% |
| 2014 | 167 | 92.814% | 100% | 7.186% |
| 2013 | 166 | 99.398% | 100% | 0.602% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502442 Grau en Medicina
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2502442 | 8 |
88%
100%
12%
|
| 2023 | 2502442 | 40 |
92%
100%
8%
|
| 2022 | 2502442 | 173 |
96%
100%
4%
|
| 1353 | 153 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502442 | 161 |
94%
100%
6%
|
| 1353 | 136 |
100%
100%
0%
|
|
| 2020 | 2502442 | 152 |
95%
100%
5%
|
| 2019 | 2502442 | 139 |
99%
100%
1%
|
| 1353 | 153 |
78%
100%
22%
|
|
| 2018 | 2502442 | 167 |
96%
100%
4%
|
| 1353 | 119 |
57%
100%
43%
|
|
| 2017 | 2502442 | 139 |
97%
100%
3%
|
| 1353 | 34 |
50%
100%
50%
|
|
| 2016 | 2502442 | 151 |
95%
100%
5%
|
| 2015 | 2502442 | 162 |
96%
100%
4%
|
| 2014 | 2502442 | 167 |
93%
100%
7%
|
| 2013 | 2502442 | 166 |
99%
100%
1%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2502442 | 8 | 0% | 75% | 13% | 0% | 0% | 13% |
| 2023 | 2502442 | 40 | 0% | 83% | 10% | 0% | 0% | 8% |
| 2022 | 2502442 | 173 | 2% | 82% | 10% | 2% | 0% | 4% |
| 1353 | 153 | 0% | 78% | 11% | 11% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502442 | 161 | 2% | 71% | 20% | 2% | 0% | 6% |
| 1353 | 136 | 0% | 88% | 13% | 0% | 0% | 0% | |
| 2020 | 2502442 | 152 | 1% | 78% | 15% | 1% | 0% | 5% |
| 2019 | 2502442 | 139 | 2% | 78% | 17% | 2% | 0% | 1% |
| 1353 | 153 | 0% | 78% | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 2018 | 2502442 | 167 | 1% | 68% | 16% | 10% | 0% | 4% |
| 1353 | 119 | 0% | 57% | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 2017 | 2502442 | 139 | 1% | 68% | 22% | 6% | 0% | 3% |
| 1353 | 34 | 0% | 50% | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 2016 | 2502442 | 151 | 1% | 61% | 28% | 5% | 0% | 5% |
| 2015 | 2502442 | 162 | 2% | 69% | 20% | 4% | 0% | 4% |
| 2014 | 2502442 | 167 | 1% | 62% | 25% | 5% | 0% | 7% |
| 2013 | 2502442 | 166 | 2% | 65% | 28% | 4% | 0% | 1% |