Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 14 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 | 4 | 46 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 | 3 | 107 | 24 | 0 | 0 |
| 2021 | 3 | 130 | 24 | 1 | 0 |
| 2020 | 2 | 113 | 20 | 2 | 0 |
| 2019 | 4 | 128 | 25 | 0 | 0 |
| 2018 | 2 | 83 | 18 | 15 | 0 |
| 2017 | 4 | 80 | 39 | 2 | 0 |
| 2016 | 4 | 105 | 21 | 1 | 0 |
| 2015 | 4 | 92 | 25 | 2 | 0 |
| 2014 | 4 | 90 | 23 | 7 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15 | 100% | 100% | 0% |
| 2023 | 56 | 96.429% | 100% | 3.571% |
| 2022 | 145 | 92.414% | 100% | 7.586% |
| 2021 | 170 | 92.941% | 100% | 7.059% |
| 2020 | 141 | 97.163% | 100% | 2.837% |
| 2019 | 161 | 97.516% | 100% | 2.484% |
| 2018 | 125 | 94.4% | 100% | 5.6% |
| 2017 | 130 | 96.154% | 100% | 3.846% |
| 2016 | 145 | 90.345% | 100% | 9.655% |
| 2015 | 130 | 94.615% | 100% | 5.385% |
| 2014 | 131 | 94.656% | 99.2% | 4.58% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502442 Grau en Medicina
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2502442 | 15 |
100%
100%
0%
|
| 2023 | 2502442 | 56 |
96%
100%
4%
|
| 2022 | 2502442 | 139 |
92%
100%
8%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502442 | 163 |
93%
100%
7%
|
| 1353 | 119 |
100%
100%
0%
|
|
| 2020 | 2502442 | 141 |
97%
100%
3%
|
| 2019 | 2502442 | 157 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2018 | 2502442 | 119 |
96%
100%
4%
|
| 1353 | 102 |
67%
100%
33%
|
|
| 2017 | 2502442 | 129 |
96%
100%
4%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2502442 | 144 |
90%
100%
10%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2502442 | 130 |
95%
100%
5%
|
| 2014 | 2502442 | 131 |
95%
99%
5%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2502442 | 15 | 0% | 93% | 7% | 0% | 0% | 0% |
| 2023 | 2502442 | 56 | 7% | 82% | 7% | 0% | 0% | 4% |
| 2022 | 2502442 | 139 | 2% | 75% | 15% | 0% | 0% | 8% |
| 1353 | 102 | 0% | 50% | 50% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502442 | 163 | 2% | 76% | 14% | 1% | 0% | 7% |
| 1353 | 119 | 0% | 86% | 14% | 0% | 0% | 0% | |
| 2020 | 2502442 | 141 | 1% | 80% | 14% | 1% | 0% | 3% |
| 2019 | 2502442 | 157 | 3% | 80% | 16% | 0% | 0% | 2% |
| 1353 | 68 | 0% | 75% | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 2018 | 2502442 | 119 | 2% | 66% | 15% | 13% | 0% | 4% |
| 1353 | 102 | 0% | 67% | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 2017 | 2502442 | 129 | 3% | 61% | 30% | 2% | 0% | 4% |
| 1353 | 17 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2502442 | 144 | 3% | 72% | 15% | 1% | 0% | 10% |
| 1353 | 17 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2502442 | 130 | 3% | 71% | 19% | 2% | 0% | 5% |
| 2014 | 2502442 | 131 | 3% | 69% | 18% | 5% | 1% | 5% |