Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 | 6 | 146 | 50 | 4 | 0 |
| 2021 | 6 | 185 | 38 | 2 | 1 |
| 2020 | 3 | 200 | 40 | 1 | 0 |
| 2019 | 4 | 162 | 28 | 1 | 0 |
| 2018 | 3 | 143 | 69 | 2 | 0 |
| 2017 | 6 | 179 | 47 | 4 | 0 |
| 2016 | 7 | 166 | 55 | 7 | 0 |
| 2015 | 6 | 158 | 30 | 4 | 0 |
| 2014 | 5 | 185 | 51 | 5 | 1 |
| 2013 | 7 | 289 | 66 | 6 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 13 | 92.308% | 100% | 7.692% |
| 2022 | 221 | 93.213% | 100% | 6.787% |
| 2021 | 249 | 92.771% | 99.569% | 6.827% |
| 2020 | 251 | 97.211% | 100% | 2.789% |
| 2019 | 200 | 97.5% | 100% | 2.5% |
| 2018 | 229 | 94.76% | 100% | 5.24% |
| 2017 | 247 | 95.547% | 100% | 4.453% |
| 2016 | 254 | 92.52% | 100% | 7.48% |
| 2015 | 214 | 92.523% | 100% | 7.477% |
| 2014 | 266 | 92.481% | 99.595% | 7.143% |
| 2013 | 378 | 97.354% | 99.729% | 2.381% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502442 Grau en Medicina
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2023 | 2502442 | 11 |
91%
100%
9%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2502442 | 216 |
93%
100%
7%
|
| 1353 | 85 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502442 | 239 |
93%
100%
7%
|
| 1353 | 170 |
90%
100%
10%
|
|
| 2020 | 2502442 | 251 |
97%
100%
3%
|
| 2019 | 2502442 | 199 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
|
| 2018 | 2502442 | 225 |
95%
100%
5%
|
| 1353 | 68 |
75%
100%
25%
|
|
| 2017 | 2502442 | 247 |
96%
100%
4%
|
| 2016 | 2502442 | 247 |
93%
100%
7%
|
| 1353 | 119 |
71%
100%
29%
|
|
| 2015 | 2502442 | 214 |
93%
100%
7%
|
| 2014 | 2502442 | 266 |
92%
100%
7%
|
| 2013 | 2502442 | 378 |
97%
100%
2%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2502442 | 11 | 0% | 91% | 0% | 0% | 0% | 9% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2502442 | 216 | 3% | 65% | 23% | 2% | 0% | 7% |
| 1353 | 85 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502442 | 239 | 2% | 74% | 16% | 1% | 0% | 7% |
| 1353 | 170 | 10% | 80% | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 2020 | 2502442 | 251 | 1% | 80% | 16% | 0% | 0% | 3% |
| 2019 | 2502442 | 199 | 2% | 81% | 14% | 1% | 0% | 2% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2018 | 2502442 | 225 | 1% | 63% | 30% | 1% | 0% | 5% |
| 1353 | 68 | 0% | 25% | 50% | 0% | 0% | 25% | |
| 2017 | 2502442 | 247 | 2% | 72% | 19% | 2% | 0% | 4% |
| 2016 | 2502442 | 247 | 3% | 65% | 22% | 3% | 0% | 7% |
| 1353 | 119 | 0% | 71% | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 2015 | 2502442 | 214 | 3% | 74% | 14% | 2% | 0% | 7% |
| 2014 | 2502442 | 266 | 2% | 70% | 19% | 2% | 0% | 7% |
| 2013 | 2502442 | 378 | 2% | 76% | 17% | 2% | 0% | 2% |