Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 2 | 19 | 7 | 0 | 0 |
| 2022 | 5 | 120 | 69 | 4 | 0 |
| 2021 | 2 | 113 | 60 | 16 | 1 |
| 2020 | 5 | 102 | 48 | 3 | 0 |
| 2019 | 5 | 113 | 38 | 6 | 0 |
| 2018 | 5 | 137 | 42 | 3 | 0 |
| 2017 | 5 | 106 | 44 | 4 | 0 |
| 2016 | 4 | 97 | 62 | 3 | 0 |
| 2015 | 4 | 95 | 61 | 18 | 0 |
| 2014 | 5 | 82 | 57 | 12 | 0 |
| 2013 | 2 | 103 | 50 | 15 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6 | 100% | 100% | 0% |
| 2023 | 31 | 90.323% | 100% | 9.677% |
| 2022 | 210 | 94.286% | 100% | 5.714% |
| 2021 | 207 | 92.271% | 99.479% | 7.246% |
| 2020 | 177 | 89.266% | 100% | 10.734% |
| 2019 | 164 | 98.78% | 100% | 1.22% |
| 2018 | 201 | 93.035% | 100% | 6.965% |
| 2017 | 168 | 94.643% | 100% | 5.357% |
| 2016 | 180 | 92.222% | 100% | 7.778% |
| 2015 | 190 | 93.684% | 100% | 6.316% |
| 2014 | 160 | 97.5% | 100% | 2.5% |
| 2013 | 171 | 99.415% | 100% | 0.585% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502442 Grau en Medicina
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2502442 | 6 |
100%
100%
0%
|
| 2023 | 2502442 | 31 |
90%
100%
10%
|
| 2022 | 2502442 | 202 |
95%
100%
5%
|
| 1353 | 136 |
75%
100%
25%
|
|
| 2021 | 2502442 | 198 |
92%
99%
8%
|
| 1353 | 153 |
100%
100%
0%
|
|
| 2020 | 2502442 | 177 |
89%
100%
11%
|
| 2019 | 2502442 | 154 |
99%
100%
1%
|
| 1353 | 170 |
90%
100%
10%
|
|
| 2018 | 2502442 | 194 |
94%
100%
6%
|
| 1353 | 119 |
71%
100%
29%
|
|
| 2017 | 2502442 | 158 |
95%
100%
5%
|
| 1353 | 170 |
90%
100%
10%
|
|
| 2016 | 2502442 | 178 |
92%
100%
8%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2502442 | 190 |
94%
100%
6%
|
| 2014 | 2502442 | 160 |
98%
100%
2%
|
| 2013 | 2502442 | 171 |
99%
100%
1%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2502442 | 6 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| 2023 | 2502442 | 31 | 6% | 61% | 23% | 0% | 0% | 10% |
| 2022 | 2502442 | 202 | 2% | 58% | 33% | 1% | 0% | 5% |
| 1353 | 136 | 0% | 25% | 25% | 25% | 0% | 25% | |
| 2021 | 2502442 | 198 | 1% | 55% | 28% | 8% | 1% | 8% |
| 1353 | 153 | 0% | 44% | 56% | 0% | 0% | 0% | |
| 2020 | 2502442 | 177 | 3% | 58% | 27% | 2% | 0% | 11% |
| 2019 | 2502442 | 154 | 3% | 71% | 21% | 4% | 0% | 1% |
| 1353 | 170 | 0% | 30% | 60% | 0% | 0% | 10% | |
| 2018 | 2502442 | 194 | 3% | 70% | 20% | 2% | 0% | 6% |
| 1353 | 119 | 0% | 29% | 43% | 0% | 0% | 29% | |
| 2017 | 2502442 | 158 | 3% | 63% | 27% | 2% | 0% | 5% |
| 1353 | 170 | 0% | 60% | 20% | 10% | 0% | 10% | |
| 2016 | 2502442 | 178 | 2% | 54% | 34% | 2% | 0% | 8% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2502442 | 190 | 2% | 50% | 32% | 9% | 0% | 6% |
| 2014 | 2502442 | 160 | 3% | 51% | 36% | 8% | 0% | 3% |
| 2013 | 2502442 | 171 | 1% | 60% | 29% | 9% | 0% | 1% |