Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:- Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- Tronc comú Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació (tronc comú)
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 | 14 | 67 | 67 |
| 2024 | 3 | 0 | 41 | 68 | 23 |
| 2023 | 0 | 0 | 14 | 96 | 27 |
| 2022 | 2 | 0 | 39 | 103 | 30 |
| 2021 | 0 | 0 | 6 | 63 | 55 |
| 2020 | 1 | 0 | 6 | 42 | 39 |
| 2019 | 0 | 0 | 13 | 76 | 34 |
| 2018 | 1 | 0 | 5 | 39 | 52 |
| 2017 | 4 | 2 | 24 | 59 | 70 |
| 2016 | 0 | 0 | 15 | 52 | 25 |
| 2015 | 0 | 1 | 11 | 43 | 32 |
| 2014 | 0 | 0 | 7 | 26 | 32 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159 | 51.572% | 55.034% | 6.289% |
| 2024 | 158 | 70.886% | 82.963% | 14.557% |
| 2023 | 156 | 70.513% | 80.292% | 12.179% |
| 2022 | 199 | 72.362% | 82.759% | 12.563% |
| 2021 | 166 | 41.566% | 55.645% | 25.301% |
| 2020 | 158 | 31.646% | 56.18% | 43.671% |
| 2019 | 182 | 48.901% | 72.358% | 32.418% |
| 2018 | 153 | 29.412% | 46.392% | 36.601% |
| 2017 | 244 | 36.475% | 55.975% | 34.836% |
| 2016 | 134 | 50% | 72.826% | 31.343% |
| 2015 | 147 | 37.415% | 63.218% | 40.816% |
| 2014 | 106 | 31.132% | 50.769% | 38.679% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500898 Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- 2500895 Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 21115 Tronc comú Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació (tronc comú)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21115 | 159 |
52%
55%
6%
|
| 2024 | 21115 | 158 |
71%
83%
15%
|
| 2023 | 21115 | 156 |
71%
80%
12%
|
| 2022 | 2500895 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 21115 | 198 |
73%
83%
12%
|
|
| 2021 | 21115 | 166 |
42%
56%
25%
|
| 2020 | 21115 | 158 |
32%
56%
44%
|
| 2019 | 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
| 21115 | 181 |
49%
72%
32%
|
|
| 2018 | 21115 | 153 |
29%
46%
37%
|
| 2017 | 2500895 | 2 |
50%
100%
50%
|
| 21115 | 121 |
36%
56%
35%
|
|
| 2016 | 2500898 | 19 |
58%
85%
32%
|
| 2500895 | 19 |
58%
73%
21%
|
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2015 | 2500898 | 76 |
42%
71%
41%
|
| 2500895 | 71 |
32%
55%
41%
|
|
| 2014 | 2500898 | 71 |
35%
54%
35%
|
| 2500895 | 35 |
23%
42%
46%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21115 | 159 | 1% | 0% | 9% | 42% | 42% | 6% |
| 2024 | 21115 | 158 | 2% | 0% | 26% | 43% | 15% | 15% |
| 2023 | 21115 | 156 | 0% | 0% | 9% | 62% | 17% | 12% |
| 2022 | 2500895 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 21115 | 198 | 1% | 0% | 20% | 52% | 15% | 12% | |
| 2021 | 21115 | 166 | 0% | 0% | 4% | 38% | 33% | 25% |
| 2020 | 21115 | 158 | 1% | 0% | 4% | 27% | 25% | 44% |
| 2019 | 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 21115 | 181 | 0% | 0% | 7% | 42% | 19% | 32% | |
| 2018 | 21115 | 153 | 1% | 0% | 3% | 25% | 34% | 37% |
| 2017 | 2500895 | 2 | 0% | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% |
| 21115 | 121 | 2% | 1% | 10% | 24% | 29% | 35% | |
| 2016 | 2500898 | 19 | 0% | 0% | 5% | 53% | 11% | 32% |
| 2500895 | 19 | 0% | 0% | 16% | 42% | 21% | 21% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2015 | 2500898 | 76 | 0% | 0% | 11% | 32% | 17% | 41% |
| 2500895 | 71 | 0% | 1% | 4% | 27% | 27% | 41% | |
| 2014 | 2500898 | 71 | 0% | 0% | 8% | 27% | 30% | 35% |
| 2500895 | 35 | 0% | 0% | 3% | 20% | 31% | 46% |