Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 1 | 14 | 7 |
| 2024 | 3 | 1 | 35 | 68 | 50 |
| 2023 | 1 | 2 | 34 | 73 | 39 |
| 2022 | 0 | 1 | 55 | 82 | 34 |
| 2021 | 0 | 0 | 28 | 48 | 65 |
| 2020 | 3 | 3 | 51 | 36 | 62 |
| 2019 | 3 | 1 | 38 | 47 | 59 |
| 2018 | 2 | 4 | 24 | 37 | 73 |
| 2017 | 6 | 2 | 33 | 78 | 98 |
| 2016 | 2 | 2 | 36 | 18 | 42 |
| 2015 | 2 | 1 | 40 | 40 | 36 |
| 2014 | 0 | 1 | 11 | 33 | 42 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 | 65.217% | 68.182% | 4.348% |
| 2024 | 157 | 68.153% | 68.153% | 0% |
| 2023 | 149 | 73.826% | 73.826% | 0% |
| 2022 | 172 | 80.233% | 80.233% | 0% |
| 2021 | 141 | 53.901% | 53.901% | 0% |
| 2020 | 155 | 60% | 60% | 0% |
| 2019 | 152 | 58.553% | 60.135% | 2.632% |
| 2018 | 140 | 47.857% | 47.857% | 0% |
| 2017 | 217 | 54.839% | 54.839% | 0% |
| 2016 | 103 | 56.311% | 58% | 2.913% |
| 2015 | 129 | 64.341% | 69.748% | 7.752% |
| 2014 | 101 | 44.554% | 51.724% | 13.861% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500898 Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- 2500895 Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- 21115 Tronc comú Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació (tronc comú)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21115 | 23 |
65%
68%
4%
|
| 2024 | 2500895 | 1 |
0%
0%
0%
|
| 21115 | 156 |
69%
69%
0%
|
|
| 2023 | 2500898 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 21115 | 148 |
74%
74%
0%
|
|
| 2022 | 21115 | 172 |
80%
80%
0%
|
| 2021 | 21115 | 141 |
54%
54%
0%
|
| 2020 | 21115 | 155 |
60%
60%
0%
|
| 2019 | 21115 | 152 |
59%
60%
3%
|
| 2018 | 2500898 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 21115 | 139 |
47%
47%
0%
|
|
| 2017 | 2500898 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 21115 | 108 |
55%
55%
0%
|
|
| 2016 | 2500898 | 8 |
38%
38%
0%
|
| 2500895 | 6 |
50%
50%
0%
|
|
| 2015 | 2500898 | 71 |
69%
73%
6%
|
| 2500895 | 58 |
59%
65%
10%
|
|
| 2014 | 2500898 | 65 |
42%
45%
8%
|
| 2500895 | 36 |
50%
67%
25%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21115 | 23 | 0% | 0% | 4% | 61% | 30% | 4% |
| 2024 | 2500895 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 21115 | 156 | 2% | 1% | 22% | 44% | 31% | 0% | |
| 2023 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 21115 | 148 | 1% | 1% | 22% | 49% | 26% | 0% | |
| 2022 | 21115 | 172 | 0% | 1% | 32% | 48% | 20% | 0% |
| 2021 | 21115 | 141 | 0% | 0% | 20% | 34% | 46% | 0% |
| 2020 | 21115 | 155 | 2% | 2% | 33% | 23% | 40% | 0% |
| 2019 | 21115 | 152 | 2% | 1% | 25% | 31% | 39% | 3% |
| 2018 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 21115 | 139 | 1% | 3% | 17% | 27% | 53% | 0% | |
| 2017 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 21115 | 108 | 3% | 1% | 15% | 36% | 45% | 0% | |
| 2016 | 2500898 | 8 | 13% | 0% | 0% | 25% | 63% | 0% |
| 2500895 | 6 | 0% | 0% | 33% | 17% | 50% | 0% | |
| 2015 | 2500898 | 71 | 1% | 1% | 35% | 31% | 25% | 6% |
| 2500895 | 58 | 2% | 0% | 26% | 31% | 31% | 10% | |
| 2014 | 2500898 | 65 | 0% | 0% | 12% | 29% | 51% | 8% |
| 2500895 | 36 | 0% | 3% | 8% | 39% | 25% | 25% |