Mitjana de la titulaciķ
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulaciķ i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulaciķ.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:- Grau en Enginyeria Informātica
- Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 2 | 70 | 132 | 35 |
| 2024 | 4 | 5 | 45 | 144 | 35 |
| 2023 | 3 | 1 | 75 | 123 | 13 |
| 2022 | 10 | 1 | 91 | 113 | 15 |
| 2021 | 7 | 5 | 75 | 112 | 27 |
| 2020 | 6 | 1 | 94 | 160 | 21 |
| 2019 | 3 | 0 | 51 | 128 | 54 |
| 2018 | 17 | 7 | 80 | 156 | 46 |
| 2017 | 4 | 9 | 54 | 177 | 42 |
| 2016 | 2 | 3 | 48 | 181 | 54 |
| 2015 | 7 | 5 | 83 | 170 | 40 |
| 2014 | 5 | 3 | 57 | 142 | 51 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248 | 84.274% | 85.656% | 1.613% |
| 2024 | 235 | 84.255% | 84.979% | 0.851% |
| 2023 | 233 | 86.695% | 93.953% | 7.725% |
| 2022 | 247 | 87.045% | 93.478% | 6.883% |
| 2021 | 237 | 83.966% | 88.053% | 4.641% |
| 2020 | 306 | 85.294% | 92.553% | 7.843% |
| 2019 | 261 | 69.732% | 77.119% | 9.579% |
| 2018 | 343 | 75.802% | 84.967% | 10.787% |
| 2017 | 334 | 73.054% | 85.315% | 14.371% |
| 2016 | 327 | 71.56% | 81.25% | 11.927% |
| 2015 | 342 | 77.485% | 86.885% | 10.819% |
| 2014 | 296 | 69.932% | 80.233% | 12.838% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuaciķ hi ha les dades desglossades segons el pla en quč estan matriculats els alumnes.
- 2502441 Grau en Enginyeria Informātica
- 7000414 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- 7000413 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 205 |
85%
86%
1%
|
| 7000414 | 21 |
81%
85%
5%
|
|
| 7000413 | 22 |
77%
81%
5%
|
|
| 2024 | 2502441 | 193 |
85%
86%
1%
|
| 7000414 | 21 |
76%
76%
0%
|
|
| 7000413 | 21 |
86%
86%
0%
|
|
| 2023 | 2502441 | 190 |
84%
92%
9%
|
| 7000414 | 21 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000413 | 21 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2502441 | 207 |
86%
93%
7%
|
| 7000414 | 19 |
84%
89%
5%
|
|
| 7000413 | 20 |
95%
100%
5%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502441 | 193 |
83%
87%
5%
|
| 7000414 | 23 |
87%
95%
9%
|
|
| 7000413 | 21 |
90%
90%
0%
|
|
| 2020 | 2502441 | 255 |
84%
91%
8%
|
| 7000414 | 28 |
86%
100%
14%
|
|
| 7000413 | 23 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2502441 | 218 |
67%
75%
11%
|
| 7000414 | 23 |
70%
76%
9%
|
|
| 7000413 | 20 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2502441 | 265 |
75%
85%
11%
|
| 7000414 | 18 |
67%
75%
11%
|
|
| 7000413 | 21 |
86%
95%
10%
|
|
| 2017 | 2502441 | 285 |
72%
85%
15%
|
| 2016 | 2502441 | 286 |
71%
81%
12%
|
| 2015 | 2502441 | 299 |
77%
87%
11%
|
| 2014 | 2502441 | 256 |
67%
78%
14%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 205 | 2% | 1% | 30% | 53% | 14% | 1% |
| 7000414 | 21 | 5% | 0% | 24% | 52% | 14% | 5% | |
| 7000413 | 22 | 0% | 0% | 18% | 59% | 18% | 5% | |
| 2024 | 2502441 | 193 | 2% | 3% | 16% | 64% | 14% | 1% |
| 7000414 | 21 | 0% | 0% | 29% | 48% | 24% | 0% | |
| 7000413 | 21 | 0% | 0% | 38% | 48% | 14% | 0% | |
| 2023 | 2502441 | 190 | 1% | 0% | 32% | 51% | 7% | 9% |
| 7000414 | 21 | 5% | 5% | 10% | 81% | 0% | 0% | |
| 7000413 | 21 | 5% | 0% | 57% | 38% | 0% | 0% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2502441 | 207 | 2% | 0% | 36% | 48% | 6% | 7% |
| 7000414 | 19 | 16% | 0% | 21% | 47% | 11% | 5% | |
| 7000413 | 20 | 10% | 0% | 65% | 20% | 0% | 5% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502441 | 193 | 3% | 1% | 31% | 49% | 12% | 5% |
| 7000414 | 23 | 0% | 9% | 22% | 57% | 4% | 9% | |
| 7000413 | 21 | 10% | 5% | 52% | 24% | 10% | 0% | |
| 2020 | 2502441 | 255 | 2% | 0% | 28% | 54% | 8% | 8% |
| 7000414 | 28 | 4% | 0% | 36% | 46% | 0% | 14% | |
| 7000413 | 23 | 4% | 0% | 52% | 43% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2502441 | 218 | 1% | 0% | 17% | 50% | 22% | 11% |
| 7000414 | 23 | 4% | 0% | 13% | 52% | 22% | 9% | |
| 7000413 | 20 | 0% | 0% | 60% | 40% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2502441 | 265 | 2% | 1% | 21% | 51% | 14% | 11% |
| 7000414 | 18 | 22% | 0% | 17% | 28% | 22% | 11% | |
| 7000413 | 21 | 10% | 10% | 43% | 24% | 5% | 10% | |
| 2017 | 2502441 | 285 | 0% | 1% | 14% | 57% | 12% | 15% |
| 2016 | 2502441 | 286 | 0% | 1% | 13% | 57% | 16% | 12% |
| 2015 | 2502441 | 299 | 1% | 1% | 25% | 51% | 12% | 11% |
| 2014 | 2502441 | 256 | 1% | 0% | 19% | 47% | 19% | 14% |