Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 3 | 19 | 2 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| 2017 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 2015 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 2014 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 | 88.8888888888888888888888888888888888888900% | 100% | 11.1111111111111111111111111111111111111100% |
| 2024 | 12 | 50.0% | 100% | 50.0% |
| 2023 | 14 | 71.4285714285714285714285714285714285714300% | 100% | 28.5714285714285714285714285714285714285700% |
| 2022 | 5 | 60.0% | 100% | 40.0% |
| 2021 | 13 | 84.6153846153846153846153846153846153846200% | 100% | 15.3846153846153846153846153846153846153800% |
| 2020 | 6 | 100% | 100% | 0% |
| 2019 | 4 | 75.00% | 100% | 25.00% |
| 2018 | 8 | 62.500% | 100% | 37.500% |
| 2017 | 9 | 77.7777777777777777777777777777777777777800% | 100% | 22.2222222222222222222222222222222222222200% |
| 2016 | 7 | 57.1428571428571428571428571428571428571400% | 100% | 42.8571428571428571428571428571428571428600% |
| 2015 | 7 | 100% | 100% | 0% |
| 2014 | 4 | 75.00% | 100% | 25.00% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502444 Grau en Química
- 1604 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502444 | 26 |
88.4615384615384615384615384615384615384600%
100%
11.5384615384615384615384615384615384615400%
|
| 1604 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2502444 | 12 |
50.0%
100%
50.0%
|
| 2023 | 2502444 | 14 |
71.4285714285714285714285714285714285714300%
100%
28.5714285714285714285714285714285714285700%
|
| 2022 | 2502444 | 5 |
60.0%
100%
40.0%
|
| 2021 | 2502444 | 13 |
84.6153846153846153846153846153846153846200%
100%
15.3846153846153846153846153846153846153800%
|
| 2020 | 2502444 | 6 |
100%
100%
0%
|
| 2019 | 2502444 | 4 |
75.00%
100%
25.00%
|
| 2018 | 2502444 | 8 |
62.500%
100%
37.500%
|
| 2017 | 2502444 | 8 |
75.00%
100%
25.00%
|
| 2016 | 2502444 | 7 |
57.1428571428571428571428571428571428571400%
100%
42.8571428571428571428571428571428571428600%
|
| 2015 | 2502444 | 7 |
100%
100%
0%
|
| 2014 | 2502444 | 4 |
75.00%
100%
25.00%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502444 | 26 | 0% | 12% | 73% | 4% | 0% | 12% |
| 1604 | 14 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2502444 | 12 | 0% | 0% | 42% | 8% | 0% | 50% |
| 2023 | 2502444 | 14 | 0% | 0% | 43% | 29% | 0% | 29% |
| 2022 | 2502444 | 5 | 0% | 0% | 60% | 0% | 0% | 40% |
| 2021 | 2502444 | 13 | 0% | 0% | 31% | 54% | 0% | 15% |
| 2020 | 2502444 | 6 | 0% | 0% | 83% | 17% | 0% | 0% |
| 2019 | 2502444 | 4 | 0% | 0% | 50% | 0% | 0% | 25% |
| 2018 | 2502444 | 8 | 0% | 13% | 13% | 38% | 0% | 38% |
| 2017 | 2502444 | 8 | 13% | 0% | 50% | 13% | 0% | 25% |
| 2016 | 2502444 | 7 | 0% | 0% | 29% | 29% | 0% | 43% |
| 2015 | 2502444 | 7 | 0% | 0% | 14% | 86% | 0% | 0% |
| 2014 | 2502444 | 4 | 0% | 0% | 50% | 25% | 0% | 25% |