Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 5 | 38 | 4 | 0 |
| 2024 | 0 | 1 | 22 | 4 | 0 |
| 2023 | 1 | 5 | 14 | 2 | 1 |
| 2022 | 1 | 1 | 22 | 3 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 | 100% | 100% | 0% |
| 2024 | 29 | 93.1034482758620689655172413793103448275900% | 100% | 6.8965517241379310344827586206896551724100% |
| 2023 | 25 | 88.00% | 95.6521739130434782608695652173913043478300% | 8.00% |
| 2022 | 28 | 96.4285714285714285714285714285714285714300% | 100% | 3.5714285714285714285714285714285714285700% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2502501 Grau en Prevenció i Seguretat Integral
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502501 | 82 |
100%
100%
0%
|
| 1353 | 119 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2502501 | 58 |
93.1034482758620689655172413793103448275900%
100%
6.8965517241379310344827586206896551724100%
|
| 2023 | 2502501 | 50 |
88.00%
95.6521739130434782608695652173913043478300%
8.00%
|
| 2022 | 2502501 | 56 |
96.4285714285714285714285714285714285714300%
100%
3.5714285714285714285714285714285714285700%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502501 | 82 | 2% | 10% | 78% | 10% | 0% | 0% |
| 1353 | 119 | 0% | 14% | 86% | 0% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2502501 | 58 | 0% | 3% | 76% | 14% | 0% | 7% |
| 2023 | 2502501 | 50 | 4% | 20% | 56% | 8% | 4% | 8% |
| 2022 | 2502501 | 56 | 4% | 4% | 79% | 11% | 0% | 4% |