Mitjana de la titulaciķ
xxx (xxx)
- Rendiment
- Čxit
- No presentats
| any | rend | čxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 80% | 83% | 3% |
| 2024 | 82% | 85% | 3% |
| 2023 | 83% | 86% | 4% |
| 2022 | 81% | 85% | 5% |
| 2021 | 77% | 81% | 5% |
| 2020 | 76% | 81% | 6% |
| 2019 | 76% | 83% | 8% |
| 2018 | 72% | 78% | 8% |
| 2017 | 70% | 77% | 8% |
| 2016 | 72% | 78% | 7% |
| 2015 | 71% | 77% | 8% |
| 2014 | 71% | 77% | 8% |
| 2013 | 71% | 78% | 9% |
| 2012 | 67% | 76% | 12% |
| 2011 | 55% | 68% | 19% |
| 2010 | 37% | 54% | 31% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i čxit no tenen en compte el pes del crčdit de l'assignatura sinķ que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excelˇlent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 9 | 40 | 31 | 17 |
| 2024 | 3 | 10 | 41 | 29 | 15 |
| 2023 | 3 | 8 | 43 | 32 | 14 |
| 2022 | 3 | 7 | 40 | 34 | 15 |
| 2021 | 3 | 6 | 37 | 35 | 19 |
| 2020 | 2 | 7 | 38 | 33 | 19 |
| 2019 | 2 | 7 | 37 | 35 | 17 |
| 2018 | 2 | 4 | 30 | 41 | 22 |
| 2017 | 2 | 3 | 28 | 43 | 23 |
| 2016 | 2 | 3 | 29 | 43 | 22 |
| 2015 | 2 | 4 | 31 | 41 | 23 |
| 2014 | 2 | 4 | 29 | 42 | 23 |
| 2013 | 2 | 3 | 30 | 43 | 22 |
| 2012 | 2 | 2 | 30 | 43 | 24 |
| 2011 | 1 | 1 | 24 | 42 | 32 |
| 2010 | 1 | 1 | 14 | 38 | 46 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 | 18 | 106 | 40 | 35 |
| 2024 | 9 | 33 | 72 | 36 | 59 |
| 2023 | 11 | 23 | 94 | 42 | 75 |
| 2022 | 9 | 13 | 57 | 43 | 74 |
| 2021 | 12 | 0 | 105 | 42 | 56 |
| 2020 | 11 | 21 | 94 | 73 | 59 |
| 2019 | 4 | 0 | 65 | 113 | 107 |
| 2018 | 2 | 0 | 53 | 74 | 121 |
| 2017 | 5 | 0 | 99 | 51 | 102 |
| 2016 | 0 | 0 | 21 | 157 | 86 |
| 2015 | 2 | 0 | 17 | 110 | 84 |
| 2014 | 2 | 3 | 90 | 83 | 60 |
| 2013 | 2 | 0 | 36 | 158 | 75 |
| 2012 | 6 | 0 | 36 | 59 | 103 |
| 2011 | 0 | 0 | 28 | 88 | 33 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227 | 77.533% | 83.412% | 7.048% |
| 2024 | 222 | 69.369% | 72.3% | 4.054% |
| 2023 | 256 | 68.359% | 70% | 2.344% |
| 2022 | 207 | 60.87% | 63% | 3.382% |
| 2021 | 223 | 71.749% | 74.074% | 3.139% |
| 2020 | 273 | 73.626% | 77.308% | 4.762% |
| 2019 | 316 | 61.709% | 64.57% | 4.43% |
| 2018 | 291 | 48.11% | 53.64% | 10.309% |
| 2017 | 288 | 55.208% | 60.92% | 9.375% |
| 2016 | 265 | 67.17% | 67.424% | 0.377% |
| 2015 | 217 | 59.447% | 60.563% | 1.843% |
| 2014 | 239 | 74.477% | 74.79% | 0.418% |
| 2013 | 273 | 71.795% | 72.325% | 0.733% |
| 2012 | 205 | 49.268% | 49.51% | 0.488% |
| 2011 | 152 | 76.316% | 77.852% | 1.974% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuaciķ hi ha les dades desglossades segons el pla en quč estan matriculats els alumnes.
- 2502441 Grau en Enginyeria Informātica
- 7000414 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- 7000413 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 227 |
78%
83%
7%
|
| 7000414 | 22 |
77%
81%
5%
|
|
| 7000413 | 15 |
87%
93%
7%
|
|
| 2024 | 2502441 | 222 |
69%
72%
4%
|
| 7000414 | 23 |
61%
67%
9%
|
|
| 7000413 | 21 |
86%
90%
5%
|
|
| 2023 | 2502441 | 256 |
68%
70%
2%
|
| 7000414 | 20 |
75%
79%
5%
|
|
| 7000413 | 20 |
80%
84%
5%
|
|
| 1353 | 34 |
50%
50%
0%
|
|
| 2022 | 2502441 | 207 |
61%
63%
3%
|
| 7000414 | 19 |
58%
65%
11%
|
|
| 7000413 | 25 |
72%
78%
8%
|
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502441 | 223 |
72%
74%
3%
|
| 7000414 | 24 |
67%
76%
12%
|
|
| 7000413 | 25 |
80%
87%
8%
|
|
| 2020 | 2502441 | 273 |
74%
77%
5%
|
| 7000414 | 20 |
60%
67%
10%
|
|
| 7000413 | 21 |
76%
84%
10%
|
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
|
| 2019 | 2502441 | 316 |
62%
65%
4%
|
| 7000414 | 16 |
62%
71%
12%
|
|
| 7000413 | 21 |
81%
85%
5%
|
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2018 | 2502441 | 291 |
48%
54%
10%
|
| 7000414 | 25 |
56%
64%
12%
|
|
| 7000413 | 17 |
71%
75%
6%
|
|
| 1353 | 68 |
0%
0%
25%
|
|
| 2017 | 2502441 | 288 |
55%
61%
9%
|
| 2016 | 2502441 | 265 |
67%
67%
0%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2015 | 2502441 | 217 |
59%
61%
2%
|
| 2014 | 2502441 | 239 |
74%
75%
0%
|
| 2013 | 2502441 | 273 |
72%
72%
1%
|
| 2012 | 2502441 | 205 |
49%
50%
0%
|
| 2011 | 2502441 | 152 |
76%
78%
2%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 227 | 5% | 8% | 47% | 18% | 15% | 7% |
| 7000414 | 22 | 5% | 0% | 68% | 5% | 18% | 5% | |
| 7000413 | 15 | 13% | 0% | 73% | 0% | 7% | 7% | |
| 2024 | 2502441 | 222 | 4% | 15% | 32% | 16% | 27% | 4% |
| 7000414 | 23 | 9% | 17% | 35% | 0% | 30% | 9% | |
| 7000413 | 21 | 5% | 24% | 52% | 5% | 10% | 5% | |
| 2023 | 2502441 | 256 | 4% | 9% | 37% | 16% | 29% | 2% |
| 7000414 | 20 | 10% | 10% | 45% | 10% | 20% | 5% | |
| 7000413 | 20 | 5% | 15% | 50% | 5% | 15% | 5% | |
| 1353 | 34 | 0% | 50% | 0% | 0% | 50% | 0% | |
| 2022 | 2502441 | 207 | 4% | 6% | 28% | 21% | 36% | 3% |
| 7000414 | 19 | 0% | 5% | 42% | 11% | 32% | 11% | |
| 7000413 | 25 | 12% | 8% | 40% | 12% | 20% | 8% | |
| 1353 | 51 | 0% | 33% | 67% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502441 | 223 | 5% | 0% | 47% | 19% | 25% | 3% |
| 7000414 | 24 | 0% | 0% | 29% | 38% | 21% | 13% | |
| 7000413 | 25 | 4% | 0% | 48% | 28% | 12% | 8% | |
| 2020 | 2502441 | 273 | 4% | 8% | 34% | 27% | 22% | 5% |
| 7000414 | 20 | 5% | 15% | 10% | 25% | 30% | 10% | |
| 7000413 | 21 | 5% | 29% | 29% | 14% | 14% | 10% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2019 | 2502441 | 316 | 1% | 0% | 21% | 36% | 34% | 4% |
| 7000414 | 16 | 6% | 0% | 50% | 6% | 25% | 13% | |
| 7000413 | 21 | 5% | 0% | 62% | 10% | 14% | 5% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2018 | 2502441 | 291 | 1% | 0% | 18% | 25% | 42% | 10% |
| 7000414 | 25 | 8% | 0% | 44% | 4% | 32% | 12% | |
| 7000413 | 17 | 18% | 0% | 41% | 12% | 24% | 6% | |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 0% | 0% | 75% | 25% | |
| 2017 | 2502441 | 288 | 2% | 0% | 34% | 18% | 35% | 9% |
| 2016 | 2502441 | 265 | 0% | 0% | 8% | 59% | 32% | 0% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2015 | 2502441 | 217 | 1% | 0% | 8% | 51% | 39% | 2% |
| 2014 | 2502441 | 239 | 1% | 1% | 38% | 35% | 25% | 0% |
| 2013 | 2502441 | 273 | 1% | 0% | 13% | 58% | 27% | 1% |
| 2012 | 2502441 | 205 | 3% | 0% | 18% | 29% | 50% | 0% |
| 2011 | 2502441 | 152 | 0% | 0% | 18% | 58% | 22% | 2% |