Mitjana de la titulaciķ
xxx (xxx)
- Rendiment
- Čxit
- No presentats
| any | rend | čxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84% | 90% | 7% |
| 2024 | 84% | 92% | 9% |
| 2023 | 82% | 91% | 9% |
| 2022 | 83% | 91% | 9% |
| 2021 | 82% | 91% | 10% |
| 2020 | 82% | 92% | 10% |
| 2019 | 83% | 93% | 11% |
| 2018 | 81% | 91% | 10% |
| 2017 | 79% | 90% | 12% |
| 2016 | 79% | 89% | 11% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i čxit no tenen en compte el pes del crčdit de l'assignatura sinķ que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excelˇlent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 13 | 46 | 29 | 10 |
| 2024 | 2 | 13 | 47 | 29 | 8 |
| 2023 | 2 | 13 | 44 | 31 | 9 |
| 2022 | 2 | 10 | 47 | 31 | 9 |
| 2021 | 2 | 11 | 47 | 31 | 9 |
| 2020 | 2 | 10 | 45 | 33 | 8 |
| 2019 | 3 | 14 | 48 | 28 | 7 |
| 2018 | 2 | 11 | 46 | 31 | 9 |
| 2017 | 2 | 11 | 44 | 32 | 10 |
| 2016 | 2 | 10 | 43 | 34 | 11 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1 | 100% | 100% | 0% |
| 2016 | 2 | 50% | 50% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuaciķ hi ha les dades desglossades segons el pla en quč estan matriculats els alumnes.
- 2502441 Grau en Enginyeria Informātica
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 9 |
89%
89%
0%
|
| 2024 | 2502441 | 201 |
93%
95%
2%
|
| 2023 | 2502441 | 199 |
89%
93%
4%
|
| 2022 | 2502441 | 203 |
89%
92%
3%
|
| 2021 | 2502441 | 192 |
91%
94%
3%
|
| 2020 | 2502441 | 237 |
89%
92%
3%
|
| 2019 | 2502441 | 246 |
83%
87%
4%
|
| 2018 | 2502441 | 279 |
67%
74%
10%
|
| 2017 | 2502441 | 320 |
71%
83%
14%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2502441 | 325 |
65%
72%
9%
|
| 1353 | 34 |
50%
50%
0%
|
|
| 2015 | 2502441 | 293 |
65%
72%
11%
|
| 2014 | 2502441 | 268 |
74%
78%
6%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2502441 | 9 | 11% | 11% | 22% | 44% | 11% | 0% |
| 2024 | 2502441 | 201 | 5% | 5% | 66% | 17% | 4% | 2% |
| 2023 | 2502441 | 199 | 5% | 5% | 65% | 15% | 7% | 4% |
| 2022 | 2502441 | 203 | 2% | 0% | 61% | 26% | 7% | 3% |
| 2021 | 2502441 | 192 | 5% | 10% | 61% | 15% | 6% | 3% |
| 2020 | 2502441 | 237 | 4% | 3% | 57% | 25% | 8% | 3% |
| 2019 | 2502441 | 246 | 3% | 2% | 48% | 30% | 13% | 4% |
| 2018 | 2502441 | 279 | 0% | 0% | 8% | 59% | 23% | 10% |
| 2017 | 2502441 | 320 | 0% | 0% | 13% | 57% | 15% | 14% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2502441 | 325 | 0% | 1% | 15% | 49% | 26% | 9% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | 0% | |
| 2015 | 2502441 | 293 | 0% | 1% | 22% | 41% | 25% | 11% |
| 2014 | 2502441 | 268 | 0% | 0% | 15% | 59% | 21% | 6% |