Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 86% | 95% | 9% |
| 2024 | 82% | 91% | 10% |
| 2023 | 85% | 93% | 9% |
| 2022 | 79% | 91% | 14% |
| 2021 | 79% | 91% | 13% |
| 2020 | 85% | 94% | 10% |
| 2019 | 84% | 95% | 11% |
| 2018 | 88% | 94% | 7% |
| 2017 | 85% | 94% | 10% |
| 2016 | 85% | 94% | 9% |
| 2015 | 83% | 92% | 10% |
| 2014 | 84% | 93% | 10% |
| 2013 | 87% | 94% | 8% |
| 2012 | 88% | 93% | 6% |
| 2011 | 82% | 93% | 11% |
| 2010 | 82% | 92% | 11% |
| 2009 | 78% | 92% | 15% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 | 20 | 37 | 33 | 5 |
| 2024 | 5 | 16 | 35 | 33 | 9 |
| 2023 | 4 | 13 | 35 | 41 | 7 |
| 2022 | 4 | 10 | 36 | 42 | 9 |
| 2021 | 4 | 10 | 36 | 40 | 9 |
| 2020 | 5 | 12 | 40 | 38 | 6 |
| 2019 | 4 | 12 | 41 | 38 | 5 |
| 2018 | 5 | 11 | 42 | 37 | 6 |
| 2017 | 4 | 10 | 43 | 37 | 6 |
| 2016 | 3 | 10 | 43 | 37 | 6 |
| 2015 | 4 | 11 | 40 | 37 | 8 |
| 2014 | 4 | 11 | 41 | 37 | 7 |
| 2013 | 4 | 10 | 40 | 41 | 6 |
| 2012 | 4 | 11 | 41 | 38 | 7 |
| 2011 | 3 | 6 | 41 | 43 | 7 |
| 2010 | 4 | 6 | 43 | 40 | 8 |
| 2009 | 3 | 8 | 47 | 34 | 8 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 2023 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| 2022 | 0 | 0 | 2 | 9 | 3 |
| 2021 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| 2020 | 1 | 1 | 9 | 7 | 0 |
| 2019 | 0 | 4 | 6 | 4 | 2 |
| 2018 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 |
| 2017 | 0 | 4 | 7 | 5 | 0 |
| 2016 | 0 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| 2015 | 3 | 0 | 11 | 4 | 2 |
| 2014 | 2 | 1 | 10 | 4 | 0 |
| 2013 | 1 | 0 | 5 | 8 | 0 |
| 2012 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 90% | 100% | 10% |
| 2024 | 5 | 80% | 100% | 20% |
| 2023 | 11 | 63,636% | 77,778% | 18,182% |
| 2022 | 15 | 73,333% | 78,571% | 6,667% |
| 2021 | 7 | 85,714% | 100% | 14,286% |
| 2020 | 18 | 100% | 100% | 0% |
| 2019 | 17 | 82,353% | 87,5% | 5,882% |
| 2018 | 14 | 85,714% | 100% | 14,286% |
| 2017 | 17 | 94,118% | 100% | 5,882% |
| 2016 | 13 | 100% | 100% | 0% |
| 2015 | 20 | 90% | 90% | 0% |
| 2014 | 17 | 100% | 100% | 0% |
| 2013 | 14 | 100% | 100% | 0% |
| 2012 | 6 | 83,333% | 83,333% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500241 Grau en Arqueologia
- 2500243 Grau en Estudis Clàssics
- 2500501 Grau en Història
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500241 | 10 |
90%
100%
10%
|
| 2500501 | 112 |
87%
94%
8%
|
|
| 2024 | 2500241 | 5 |
80%
100%
20%
|
| 2500501 | 119 |
77%
80%
3%
|
|
| 2023 | 2500241 | 11 |
64%
78%
18%
|
| 2500501 | 120 |
75%
79%
5%
|
|
| 2022 | 2500241 | 15 |
73%
79%
7%
|
| 2500501 | 126 |
66%
72%
9%
|
|
| 2021 | 2500241 | 7 |
86%
100%
14%
|
| 2500501 | 136 |
73%
76%
4%
|
|
| 2020 | 2500241 | 18 |
100%
100%
0%
|
| 2500243 | 2 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 141 |
87%
88%
2%
|
|
| 2019 | 2500241 | 17 |
82%
88%
6%
|
| 2500243 | 7 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 115 |
80%
87%
8%
|
|
| 2018 | 2500241 | 14 |
86%
100%
14%
|
| 2500243 | 5 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 97 |
84%
93%
10%
|
|
| 2017 | 2500241 | 17 |
94%
100%
6%
|
| 2500243 | 5 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 89 |
83%
90%
8%
|
|
| 2016 | 2500241 | 13 |
100%
100%
0%
|
| 2500243 | 6 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 119 |
80%
90%
11%
|
|
| 2015 | 2500241 | 20 |
90%
90%
0%
|
| 2500243 | 3 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 101 |
78%
87%
10%
|
|
| 2014 | 2500241 | 17 |
100%
100%
0%
|
| 2500243 | 2 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 119 |
90%
96%
6%
|
|
| 2013 | 2500241 | 14 |
100%
100%
0%
|
| 2500243 | 6 |
100%
100%
0%
|
|
| 2500501 | 121 |
84%
93%
9%
|
|
| 2012 | 2500241 | 6 |
83%
83%
0%
|
| 2500243 | 2 |
50%
50%
0%
|
|
| 2500501 | 123 |
85%
94%
9%
|
|
| 2011 | 2500501 | 123 |
86%
95%
10%
|
| 2010 | 2500501 | 91 |
92%
99%
7%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500241 | 10 | 0% | 0% | 60% | 30% | 0% | 10% |
| 2500501 | 112 | 3% | 3% | 31% | 50% | 5% | 8% | |
| 2024 | 2500241 | 5 | 0% | 0% | 0% | 80% | 0% | 20% |
| 2500501 | 119 | 4% | 2% | 27% | 45% | 19% | 3% | |
| 2023 | 2500241 | 11 | 18% | 9% | 18% | 18% | 18% | 18% |
| 2500501 | 120 | 4% | 11% | 22% | 38% | 20% | 5% | |
| 2022 | 2500241 | 15 | 0% | 0% | 13% | 60% | 20% | 7% |
| 2500501 | 126 | 4% | 2% | 21% | 38% | 25% | 9% | |
| 2021 | 2500241 | 7 | 0% | 0% | 57% | 29% | 0% | 14% |
| 2500501 | 136 | 3% | 5% | 17% | 48% | 24% | 4% | |
| 2020 | 2500241 | 18 | 6% | 6% | 50% | 39% | 0% | 0% |
| 2500243 | 2 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 141 | 4% | 5% | 26% | 52% | 11% | 2% | |
| 2019 | 2500241 | 17 | 0% | 24% | 35% | 24% | 12% | 6% |
| 2500243 | 7 | 14% | 14% | 14% | 57% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 115 | 5% | 4% | 38% | 32% | 12% | 8% | |
| 2018 | 2500241 | 14 | 21% | 14% | 29% | 21% | 0% | 14% |
| 2500243 | 5 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 97 | 3% | 6% | 42% | 32% | 6% | 10% | |
| 2017 | 2500241 | 17 | 0% | 24% | 41% | 29% | 0% | 6% |
| 2500243 | 5 | 0% | 20% | 60% | 20% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 89 | 6% | 7% | 43% | 28% | 9% | 8% | |
| 2016 | 2500241 | 13 | 0% | 15% | 77% | 8% | 0% | 0% |
| 2500243 | 6 | 17% | 17% | 67% | 0% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 119 | 3% | 4% | 34% | 39% | 9% | 11% | |
| 2015 | 2500241 | 20 | 15% | 0% | 55% | 20% | 10% | 0% |
| 2500243 | 3 | 0% | 33% | 33% | 33% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 101 | 3% | 2% | 35% | 39% | 12% | 10% | |
| 2014 | 2500241 | 17 | 12% | 6% | 59% | 24% | 0% | 0% |
| 2500243 | 2 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 119 | 3% | 8% | 43% | 35% | 4% | 6% | |
| 2013 | 2500241 | 14 | 7% | 0% | 36% | 57% | 0% | 0% |
| 2500243 | 6 | 0% | 17% | 50% | 33% | 0% | 0% | |
| 2500501 | 121 | 3% | 3% | 31% | 47% | 7% | 9% | |
| 2012 | 2500241 | 6 | 17% | 17% | 50% | 0% | 17% | 0% |
| 2500243 | 2 | 0% | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | |
| 2500501 | 123 | 3% | 5% | 41% | 36% | 6% | 9% | |
| 2011 | 2500501 | 123 | 4% | 6% | 36% | 41% | 4% | 10% |
| 2010 | 2500501 | 91 | 5% | 7% | 40% | 41% | 1% | 7% |