Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 88% | 93% | 6% |
| 2024 | 90% | 95% | 5% |
| 2023 | 90% | 95% | 5% |
| 2022 | 91% | 95% | 5% |
| 2021 | 90% | 95% | 6% |
| 2020 | 92% | 96% | 4% |
| 2019 | 91% | 96% | 5% |
| 2018 | 88% | 94% | 6% |
| 2017 | 88% | 94% | 7% |
| 2016 | 87% | 93% | 6% |
| 2015 | 86% | 93% | 7% |
| 2014 | 86% | 93% | 8% |
| 2013 | 86% | 93% | 7% |
| 2012 | 84% | 94% | 10% |
| 2011 | 82% | 91% | 9% |
| 2010 | 79% | 91% | 12% |
| 2009 | 81% | 91% | 11% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 12 | 43 | 34 | 7 |
| 2024 | 4 | 11 | 45 | 35 | 5 |
| 2023 | 4 | 11 | 46 | 34 | 5 |
| 2022 | 3 | 10 | 47 | 35 | 5 |
| 2021 | 4 | 10 | 48 | 34 | 5 |
| 2020 | 4 | 12 | 49 | 31 | 4 |
| 2019 | 4 | 13 | 48 | 30 | 4 |
| 2018 | 4 | 11 | 45 | 34 | 6 |
| 2017 | 4 | 10 | 48 | 33 | 6 |
| 2016 | 4 | 10 | 46 | 34 | 7 |
| 2015 | 4 | 10 | 45 | 34 | 7 |
| 2014 | 4 | 12 | 43 | 34 | 7 |
| 2013 | 3 | 11 | 45 | 34 | 7 |
| 2012 | 4 | 12 | 44 | 34 | 6 |
| 2011 | 3 | 12 | 43 | 33 | 9 |
| 2010 | 3 | 9 | 39 | 40 | 9 |
| 2009 | 3 | 10 | 42 | 36 | 9 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1 | 31 | 50 | 7 |
| 2024 | 2 | 0 | 57 | 52 | 2 |
| 2023 | 3 | 7 | 68 | 32 | 0 |
| 2022 | 4 | 15 | 49 | 28 | 6 |
| 2021 | 3 | 8 | 66 | 17 | 1 |
| 2020 | 2 | 19 | 54 | 39 | 1 |
| 2019 | 2 | 10 | 62 | 35 | 2 |
| 2018 | 4 | 11 | 55 | 27 | 1 |
| 2017 | 2 | 8 | 65 | 15 | 2 |
| 2016 | 2 | 15 | 64 | 24 | 0 |
| 2015 | 5 | 6 | 51 | 20 | 5 |
| 2014 | 3 | 8 | 61 | 16 | 0 |
| 2013 | 1 | 1 | 68 | 34 | 1 |
| 2012 | 1 | 4 | 61 | 46 | 0 |
| 2011 | 0 | 4 | 26 | 37 | 5 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 | 88,298% | 92,222% | 4,255% |
| 2024 | 114 | 97,368% | 98,23% | 0,877% |
| 2023 | 113 | 97,345% | 100% | 2,655% |
| 2022 | 105 | 91,429% | 94,118% | 2,857% |
| 2021 | 97 | 96,907% | 98,947% | 2,062% |
| 2020 | 117 | 97,436% | 99,13% | 1,709% |
| 2019 | 112 | 97,321% | 98,198% | 0,893% |
| 2018 | 101 | 96,04% | 98,98% | 2,97% |
| 2017 | 92 | 97,826% | 97,826% | 0% |
| 2016 | 107 | 98,131% | 100% | 1,869% |
| 2015 | 88 | 93,182% | 94,253% | 1,136% |
| 2014 | 88 | 100% | 100% | 0% |
| 2013 | 108 | 96,296% | 99,048% | 2,778% |
| 2012 | 116 | 96,552% | 100% | 3,448% |
| 2011 | 75 | 89,333% | 93,056% | 4% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500249 Grau en Traducció i Interpretació
- 4311332 Màster Universitari en Traducció, Interpretació i Estudis Interculturals
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 1354 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Màster (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500249 | 94 |
88%
92%
4%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2500249 | 114 |
97%
98%
1%
|
| 1353 | 221 |
85%
92%
8%
|
|
| 2023 | 2500249 | 113 |
97%
100%
3%
|
| 1353 | 153 |
89%
100%
11%
|
|
| 2022 | 2500249 | 105 |
91%
94%
3%
|
| 1353 | 221 |
92%
100%
8%
|
|
| 1354 | 20 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2500249 | 97 |
97%
99%
2%
|
| 1353 | 136 |
75%
100%
25%
|
|
| 2020 | 2500249 | 117 |
97%
99%
2%
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2500249 | 112 |
97%
98%
1%
|
| 1353 | 136 |
88%
88%
0%
|
|
| 2018 | 2500249 | 101 |
96%
99%
3%
|
| 1353 | 136 |
62%
83%
25%
|
|
| 2017 | 2500249 | 92 |
98%
98%
0%
|
| 1353 | 170 |
60%
100%
40%
|
|
| 2016 | 2500249 | 107 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2500249 | 88 |
93%
94%
1%
|
| 2014 | 2500249 | 88 |
100%
100%
0%
|
| 2013 | 2500249 | 108 |
96%
99%
3%
|
| 2012 | 2500249 | 116 |
97%
100%
3%
|
| 2011 | 2500249 | 75 |
89%
93%
4%
|
| 4311332 | 1 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500249 | 94 | 1% | 1% | 33% | 53% | 7% | 4% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2500249 | 114 | 2% | 0% | 50% | 46% | 2% | 1% |
| 1353 | 221 | 0% | 0% | 38% | 46% | 8% | 8% | |
| 2023 | 2500249 | 113 | 3% | 6% | 60% | 28% | 0% | 3% |
| 1353 | 153 | 0% | 0% | 33% | 56% | 0% | 11% | |
| 2022 | 2500249 | 105 | 4% | 14% | 47% | 27% | 6% | 3% |
| 1353 | 221 | 0% | 15% | 62% | 15% | 0% | 8% | |
| 1354 | 20 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2500249 | 97 | 3% | 8% | 68% | 18% | 1% | 2% |
| 1353 | 136 | 0% | 25% | 38% | 13% | 0% | 25% | |
| 2020 | 2500249 | 117 | 2% | 16% | 46% | 33% | 1% | 2% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 33% | 67% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2500249 | 112 | 2% | 9% | 55% | 31% | 2% | 1% |
| 1353 | 136 | 0% | 0% | 25% | 63% | 13% | 0% | |
| 2018 | 2500249 | 101 | 4% | 11% | 54% | 27% | 1% | 3% |
| 1353 | 136 | 0% | 13% | 25% | 25% | 13% | 25% | |
| 2017 | 2500249 | 92 | 2% | 9% | 71% | 16% | 2% | 0% |
| 1353 | 170 | 0% | 0% | 30% | 30% | 0% | 40% | |
| 2016 | 2500249 | 107 | 2% | 14% | 60% | 22% | 0% | 2% |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 33% | 67% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2500249 | 88 | 6% | 7% | 58% | 23% | 6% | 1% |
| 2014 | 2500249 | 88 | 3% | 9% | 69% | 18% | 0% | 0% |
| 2013 | 2500249 | 108 | 1% | 1% | 63% | 31% | 1% | 3% |
| 2012 | 2500249 | 116 | 1% | 3% | 53% | 40% | 0% | 3% |
| 2011 | 2500249 | 75 | 0% | 5% | 35% | 49% | 7% | 4% |
| 4311332 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |