Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 94% | 97% | 3% |
| 2024 | 94% | 96% | 2% |
| 2023 | 94% | 96% | 3% |
| 2022 | 93% | 96% | 4% |
| 2021 | 93% | 96% | 3% |
| 2020 | 94% | 98% | 3% |
| 2019 | 94% | 97% | 3% |
| 2018 | 91% | 95% | 4% |
| 2017 | 92% | 96% | 4% |
| 2016 | 91% | 95% | 4% |
| 2015 | 91% | 95% | 4% |
| 2014 | 92% | 95% | 3% |
| 2013 | 92% | 95% | 4% |
| 2012 | 93% | 96% | 3% |
| 2011 | 90% | 94% | 4% |
| 2010 | 88% | 93% | 6% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 7 | 56 | 32 | 3 |
| 2024 | 2 | 7 | 53 | 34 | 4 |
| 2023 | 2 | 6 | 51 | 38 | 4 |
| 2022 | 1 | 5 | 52 | 37 | 4 |
| 2021 | 2 | 6 | 55 | 33 | 4 |
| 2020 | 2 | 7 | 56 | 32 | 2 |
| 2019 | 2 | 7 | 56 | 32 | 3 |
| 2018 | 2 | 5 | 48 | 40 | 5 |
| 2017 | 2 | 5 | 48 | 41 | 4 |
| 2016 | 2 | 5 | 50 | 39 | 5 |
| 2015 | 2 | 5 | 50 | 38 | 5 |
| 2014 | 2 | 5 | 51 | 38 | 5 |
| 2013 | 2 | 6 | 50 | 38 | 5 |
| 2012 | 2 | 3 | 49 | 42 | 4 |
| 2011 | 2 | 5 | 49 | 39 | 6 |
| 2010 | 1 | 3 | 43 | 47 | 7 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2019 | 3 | 63 | 148 | 10 | 0 |
| 2018 | 7 | 56 | 178 | 10 | 2 |
| 2017 | 2 | 45 | 182 | 15 | 1 |
| 2016 | 3 | 10 | 202 | 30 | 4 |
| 2015 | 8 | 35 | 184 | 42 | 6 |
| 2014 | 1 | 3 | 105 | 148 | 15 |
| 2013 | 2 | 7 | 125 | 118 | 2 |
| 2012 | 7 | 23 | 161 | 67 | 5 |
| 2011 | 5 | 14 | 190 | 37 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 | 100% | 100% | 0% |
| 2021 | 3 | 66,667% | 66,667% | 0% |
| 2020 | 5 | 40% | 50% | 20% |
| 2019 | 229 | 97,817% | 100% | 2,183% |
| 2018 | 260 | 96,538% | 99,209% | 2,692% |
| 2017 | 252 | 96,825% | 99,592% | 2,778% |
| 2016 | 256 | 95,703% | 98,394% | 2,734% |
| 2015 | 281 | 95,73% | 97,818% | 2,135% |
| 2014 | 276 | 93,116% | 94,485% | 1,449% |
| 2013 | 267 | 94,382% | 99,213% | 4,869% |
| 2012 | 269 | 95,911% | 98,099% | 2,23% |
| 2011 | 250 | 98,4% | 100% | 1,6% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2501933 Grau en Periodisme
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2022 | 2501933 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 2021 | 2501933 | 3 |
67%
67%
0%
|
| 2020 | 2501933 | 5 |
40%
50%
20%
|
| 2019 | 2501933 | 229 |
98%
100%
2%
|
| 2018 | 2501933 | 260 |
97%
99%
3%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2501933 | 252 |
97%
100%
3%
|
| 1353 | 85 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2501933 | 256 |
96%
98%
3%
|
| 1353 | 51 |
67%
100%
33%
|
|
| 2015 | 2501933 | 281 |
96%
98%
2%
|
| 2014 | 2501933 | 276 |
93%
94%
1%
|
| 2013 | 2501933 | 267 |
94%
99%
5%
|
| 2012 | 2501933 | 269 |
96%
98%
2%
|
| 2011 | 2501933 | 250 |
98%
100%
2%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2501933 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| 2021 | 2501933 | 3 | 0% | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% |
| 2020 | 2501933 | 5 | 20% | 0% | 0% | 20% | 40% | 20% |
| 2019 | 2501933 | 229 | 1% | 28% | 65% | 4% | 0% | 2% |
| 2018 | 2501933 | 260 | 3% | 22% | 68% | 4% | 1% | 3% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2501933 | 252 | 1% | 18% | 72% | 6% | 0% | 3% |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 60% | 40% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2501933 | 256 | 1% | 4% | 79% | 12% | 2% | 3% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 33% | 33% | 0% | 33% | |
| 2015 | 2501933 | 281 | 3% | 12% | 65% | 15% | 2% | 2% |
| 2014 | 2501933 | 276 | 0% | 1% | 38% | 54% | 5% | 1% |
| 2013 | 2501933 | 267 | 1% | 3% | 47% | 44% | 1% | 5% |
| 2012 | 2501933 | 269 | 3% | 9% | 60% | 25% | 2% | 2% |
| 2011 | 2501933 | 250 | 2% | 6% | 76% | 15% | 0% | 2% |