Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2024 | 87.007874015748031496062992125984251968500% | 87.3517786561264822134387351778656126482200% | 0.393700787401574803149606299212598425196900% |
| 2023 | 88.4393063583815028901734104046242774566500% | 89.4736842105263157894736842105263157894700% | 1.1560693641618497109826589595375722543400% |
| 2022 | 97.2789115646258503401360544217687074829900% | 99.3055555555555555555555555555555555555600% | 2.0408163265306122448979591836734693877600% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.9762845849802371541501976284584980237200 | 11.8577075098814229249011857707509881422900 | 43.08300395256916996047430830039525691700 | 30.4347826086956521739130434782608695652200 | 12.6482213438735177865612648221343873517800 |
| 2023 | 1.7543859649122807017543859649122807017500 | 4.6783625730994152046783625730994152046800 | 41.5204678362573099415204678362573099415200 | 41.5204678362573099415204678362573099415200 | 10.5263157894736842105263157894736842105300 |
| 2022 | 0 | 9.7222222222222222222222222222222222222200 | 50.0 | 39.5833333333333333333333333333333333333300 | 0.694444444444444444444444444444444444444400 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 2 | 5 | 7 | 0 |
| 2023 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 |
| 2022 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14 | 100% | 100% | 0% |
| 2023 | 12 | 100% | 100% | 0% |
| 2022 | 7 | 100% | 100% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2501231 Grau en Comptabilitat i Finances
- 4317517 Màster Universitari en Auditoria de Comptes i Comptabilitat
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2501231 | 147 |
93.1972789115646258503401360544217687074800%
96.4788732394366197183098591549295774647900%
3.4013605442176870748299319727891156462600%
|
| 4317517 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2501231 | 151 |
92.0529801324503311258278145695364238410600%
95.8620689655172413793103448275862068965500%
3.9735099337748344370860927152317880794700%
|
| 4317517 | 12 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2501231 | 163 |
85.8895705521472392638036809815950920245400%
93.3333333333333333333333333333333333333300%
7.9754601226993865030674846625766871165600%
|
| 4317517 | 7 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2501231 | 165 |
80.0%
84.0764331210191082802547770700636942675200%
4.8484848484848484848484848484848484848500%
|
| 2020 | 2501231 | 210 |
76.6666666666666666666666666666666666666700%
78.5365853658536585365853658536585365853700%
2.3809523809523809523809523809523809523800%
|
| 2019 | 2501231 | 175 |
68.5714285714285714285714285714285714285700%
74.0740740740740740740740740740740740740700%
7.4285714285714285714285714285714285714300%
|
| 2018 | 2501231 | 172 |
55.8139534883720930232558139534883720930200%
62.7450980392156862745098039215686274509800%
11.0465116279069767441860465116279069767400%
|
| 2017 | 2501231 | 155 |
59.3548387096774193548387096774193548387100%
65.2482269503546099290780141843971631205700%
9.0322580645161290322580645161290322580600%
|
| 2016 | 2501231 | 189 |
67.7248677248677248677248677248677248677200%
69.9453551912568306010928961748633879781400%
3.1746031746031746031746031746031746031700%
|
| 2015 | 2501231 | 200 |
59.00%
63.7837837837837837837837837837837837837800%
7.500%
|
| 2014 | 2501231 | 165 |
46.0606060606060606060606060606060606060600%
54.6762589928057553956834532374100719424500%
15.7575757575757575757575757575757575757600%
|
| 2013 | 2501231 | 170 |
79.4117647058823529411764705882352941176500%
82.3170731707317073170731707317073170731700%
3.5294117647058823529411764705882352941200%
|
| 2012 | 2501231 | 162 |
66.6666666666666666666666666666666666666700%
72.4832214765100671140939597315436241610700%
8.0246913580246913580246913580246913580200%
|
| 2011 | 2501231 | 172 |
70.9302325581395348837209302325581395348800%
73.4939759036144578313253012048192771084300%
3.4883720930232558139534883720930232558100%
|
| 2010 | 2501231 | 163 |
77.3006134969325153374233128834355828220900%
80.2547770700636942675159235668789808917200%
3.6809815950920245398773006134969325153400%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2501231 | 147 | 0% | 10% | 61% | 22% | 3% | 3% |
| 4317517 | 14 | 0% | 14% | 36% | 50% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2501231 | 151 | 0% | 2% | 52% | 38% | 4% | 4% |
| 4317517 | 12 | 8% | 17% | 25% | 50% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2501231 | 163 | 0% | 7% | 53% | 26% | 6% | 8% |
| 4317517 | 7 | 0% | 71% | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2501231 | 165 | 0% | 0% | 12% | 68% | 15% | 5% |
| 2020 | 2501231 | 210 | 0% | 0% | 8% | 69% | 21% | 2% |
| 2019 | 2501231 | 175 | 0% | 0% | 2% | 67% | 24% | 7% |
| 2018 | 2501231 | 172 | 1% | 2% | 3% | 49% | 33% | 11% |
| 2017 | 2501231 | 155 | 1% | 0% | 6% | 52% | 32% | 9% |
| 2016 | 2501231 | 189 | 0% | 0% | 5% | 63% | 29% | 3% |
| 2015 | 2501231 | 200 | 0% | 1% | 3% | 56% | 34% | 8% |
| 2014 | 2501231 | 165 | 0% | 1% | 4% | 42% | 38% | 16% |
| 2013 | 2501231 | 170 | 0% | 2% | 6% | 71% | 17% | 4% |
| 2012 | 2501231 | 162 | 0% | 0% | 6% | 60% | 25% | 8% |
| 2011 | 2501231 | 172 | 1% | 0% | 7% | 63% | 26% | 3% |
| 2010 | 2501231 | 163 | 1% | 1% | 2% | 74% | 19% | 4% |