Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2 | 65 | 45 | 0 |
| 2024 | 1 | 1 | 72 | 25 | 0 |
| 2023 | 3 | 7 | 55 | 25 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 74 | 34 | 5 |
| 2021 | 4 | 5 | 81 | 7 | 0 |
| 2020 | 3 | 0 | 78 | 22 | 1 |
| 2019 | 0 | 12 | 82 | 8 | 2 |
| 2018 | 10 | 38 | 66 | 16 | 4 |
| 2017 | 6 | 3 | 80 | 7 | 12 |
| 2016 | 0 | 7 | 58 | 21 | 5 |
| 2015 | 1 | 0 | 52 | 31 | 2 |
| 2014 | 2 | 0 | 37 | 54 | 1 |
| 2013 | 1 | 0 | 41 | 35 | 3 |
| 2012 | 0 | 0 | 47 | 33 | 1 |
| 2011 | 2 | 8 | 39 | 25 | 4 |
| 2010 | 4 | 11 | 52 | 6 | 3 |
| 2009 | 4 | 24 | 47 | 0 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118 | 95.763% | 100% | 4.237% |
| 2024 | 102 | 97.059% | 100% | 2.941% |
| 2023 | 92 | 97.826% | 100% | 2.174% |
| 2022 | 113 | 95.575% | 95.575% | 0% |
| 2021 | 103 | 94.175% | 100% | 5.825% |
| 2020 | 108 | 95.37% | 99.038% | 3.704% |
| 2019 | 108 | 94.444% | 98.077% | 3.704% |
| 2018 | 134 | 97.015% | 97.015% | 0% |
| 2017 | 111 | 87.387% | 88.991% | 1.802% |
| 2016 | 93 | 92.473% | 94.505% | 2.151% |
| 2015 | 87 | 96.552% | 97.674% | 1.149% |
| 2014 | 96 | 96.875% | 98.936% | 2.083% |
| 2013 | 82 | 93.902% | 96.25% | 2.439% |
| 2012 | 83 | 96.386% | 98.765% | 2.41% |
| 2011 | 80 | 92.5% | 94.872% | 2.5% |
| 2010 | 77 | 94.805% | 96.053% | 1.299% |
| 2009 | 80 | 93.75% | 100% | 6.25% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500257 Grau en Criminologia
- 7000500 Grau en Criminología i Grau en Dret
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
- 1354 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Màster (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2500257 | 63 |
95%
100%
5%
|
| 7000500 | 27 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 476 |
93%
100%
7%
|
|
| 2024 | 2500257 | 73 |
97%
100%
3%
|
| 7000500 | 23 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 85 |
80%
100%
20%
|
|
| 1354 | 10 |
100%
100%
0%
|
|
| 2023 | 2500257 | 69 |
97%
100%
3%
|
| 7000500 | 19 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 68 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2500257 | 81 |
95%
95%
0%
|
| 7000500 | 21 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 187 |
91%
91%
0%
|
|
| 2021 | 2500257 | 72 |
93%
100%
7%
|
| 7000500 | 22 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 119 |
86%
100%
14%
|
|
| 1354 | 20 |
100%
100%
0%
|
|
| 2020 | 2500257 | 82 |
95%
99%
4%
|
| 7000500 | 23 |
96%
100%
4%
|
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2019 | 2500257 | 72 |
96%
99%
3%
|
| 7000500 | 21 |
90%
95%
5%
|
|
| 1353 | 255 |
93%
100%
7%
|
|
| 2018 | 2500257 | 71 |
97%
97%
0%
|
| 7000500 | 23 |
96%
96%
0%
|
|
| 1353 | 289 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2500257 | 75 |
92%
92%
0%
|
| 1353 | 238 |
64%
64%
0%
|
|
| 2016 | 2500257 | 66 |
91%
92%
2%
|
| 1353 | 102 |
83%
100%
17%
|
|
| 2015 | 2500257 | 69 |
97%
97%
0%
|
| 2014 | 2500257 | 75 |
96%
99%
3%
|
| 2013 | 2500257 | 82 |
94%
96%
2%
|
| 2012 | 2500257 | 83 |
96%
99%
2%
|
| 2011 | 2500257 | 80 |
92%
95%
2%
|
| 2010 | 2500257 | 77 |
95%
96%
1%
|
| 2009 | 2500257 | 80 |
94%
100%
6%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2500257 | 63 | 0% | 0% | 35% | 60% | 0% | 5% |
| 7000500 | 27 | 4% | 0% | 78% | 19% | 0% | 0% | |
| 1353 | 476 | 0% | 7% | 79% | 7% | 0% | 7% | |
| 2024 | 2500257 | 73 | 0% | 0% | 66% | 32% | 0% | 3% |
| 7000500 | 23 | 4% | 4% | 87% | 4% | 0% | 0% | |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 60% | 20% | 0% | 20% | |
| 1354 | 10 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2023 | 2500257 | 69 | 0% | 6% | 61% | 30% | 0% | 3% |
| 7000500 | 19 | 11% | 11% | 58% | 21% | 0% | 0% | |
| 1353 | 68 | 25% | 25% | 50% | 0% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2500257 | 81 | 0% | 0% | 63% | 32% | 5% | 0% |
| 7000500 | 21 | 0% | 0% | 71% | 29% | 0% | 0% | |
| 1353 | 187 | 0% | 0% | 73% | 18% | 9% | 0% | |
| 2021 | 2500257 | 72 | 0% | 4% | 83% | 6% | 0% | 7% |
| 7000500 | 22 | 9% | 9% | 73% | 9% | 0% | 0% | |
| 1353 | 119 | 29% | 0% | 43% | 14% | 0% | 14% | |
| 1354 | 20 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2020 | 2500257 | 82 | 1% | 0% | 68% | 26% | 1% | 4% |
| 7000500 | 23 | 9% | 0% | 83% | 4% | 0% | 4% | |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2019 | 2500257 | 72 | 0% | 1% | 83% | 11% | 1% | 3% |
| 7000500 | 21 | 0% | 10% | 81% | 0% | 5% | 5% | |
| 1353 | 255 | 0% | 60% | 33% | 0% | 0% | 7% | |
| 2018 | 2500257 | 71 | 0% | 11% | 73% | 13% | 3% | 0% |
| 7000500 | 23 | 22% | 43% | 22% | 9% | 4% | 0% | |
| 1353 | 289 | 0% | 59% | 24% | 18% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2500257 | 75 | 7% | 3% | 75% | 7% | 8% | 0% |
| 1353 | 238 | 7% | 0% | 50% | 7% | 36% | 0% | |
| 2016 | 2500257 | 66 | 0% | 5% | 59% | 27% | 8% | 2% |
| 1353 | 102 | 0% | 17% | 50% | 17% | 0% | 17% | |
| 2015 | 2500257 | 69 | 0% | 0% | 52% | 45% | 3% | 0% |
| 2014 | 2500257 | 75 | 0% | 0% | 31% | 65% | 1% | 3% |
| 2013 | 2500257 | 82 | 1% | 0% | 50% | 43% | 4% | 2% |
| 2012 | 2500257 | 83 | 0% | 0% | 57% | 40% | 1% | 2% |
| 2011 | 2500257 | 80 | 3% | 10% | 49% | 31% | 5% | 3% |
| 2010 | 2500257 | 77 | 5% | 14% | 68% | 8% | 4% | 1% |
| 2009 | 2500257 | 80 | 5% | 30% | 59% | 0% | 0% | 6% |