Mitjana de la titulació
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulació i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulació.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 2021 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 |
| 2020 | 8 | 21 | 143 | 46 | 5 |
| 2019 | 8 | 42 | 149 | 47 | 0 |
| 2018 | 6 | 12 | 135 | 88 | 4 |
| 2017 | 4 | 12 | 127 | 103 | 2 |
| 2016 | 5 | 6 | 123 | 115 | 5 |
| 2015 | 8 | 7 | 173 | 67 | 1 |
| 2014 | 7 | 4 | 167 | 87 | 3 |
| 2013 | 4 | 8 | 159 | 82 | 2 |
| 2012 | 5 | 10 | 155 | 54 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3 | 100% | 100% | 0% |
| 2021 | 11 | 72.727% | 88.889% | 18.182% |
| 2020 | 226 | 96.46% | 97.758% | 1.327% |
| 2019 | 250 | 98.4% | 100% | 1.6% |
| 2018 | 255 | 94.902% | 98.374% | 3.529% |
| 2017 | 257 | 95.72% | 99.194% | 3.502% |
| 2016 | 260 | 95.769% | 98.031% | 2.308% |
| 2015 | 263 | 96.958% | 99.609% | 2.662% |
| 2014 | 272 | 97.426% | 98.881% | 1.471% |
| 2013 | 262 | 96.565% | 99.216% | 2.672% |
| 2012 | 233 | 96.137% | 99.556% | 3.433% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2501933 Grau en Periodisme
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2022 | 2501933 | 3 |
100%
100%
0%
|
| 2021 | 2501933 | 11 |
73%
89%
18%
|
| 2020 | 2501933 | 226 |
96%
98%
1%
|
| 2019 | 2501933 | 249 |
98%
100%
2%
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2501933 | 254 |
95%
99%
4%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2017 | 2501933 | 255 |
96%
99%
4%
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2501933 | 257 |
96%
98%
2%
|
| 1353 | 51 |
67%
100%
33%
|
|
| 2015 | 2501933 | 263 |
97%
100%
3%
|
| 2014 | 2501933 | 272 |
97%
99%
1%
|
| 2013 | 2501933 | 262 |
97%
99%
3%
|
| 2012 | 2501933 | 233 |
96%
100%
3%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2501933 | 3 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 2021 | 2501933 | 11 | 9% | 9% | 27% | 27% | 9% | 18% |
| 2020 | 2501933 | 226 | 4% | 9% | 63% | 20% | 2% | 1% |
| 2019 | 2501933 | 249 | 3% | 17% | 59% | 19% | 0% | 2% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2501933 | 254 | 2% | 5% | 53% | 35% | 1% | 4% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2017 | 2501933 | 255 | 2% | 5% | 49% | 40% | 1% | 4% |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2501933 | 257 | 2% | 2% | 48% | 44% | 2% | 2% |
| 1353 | 51 | 0% | 0% | 0% | 67% | 0% | 33% | |
| 2015 | 2501933 | 263 | 3% | 3% | 66% | 25% | 0% | 3% |
| 2014 | 2501933 | 272 | 3% | 1% | 61% | 32% | 1% | 1% |
| 2013 | 2501933 | 262 | 2% | 3% | 61% | 31% | 1% | 3% |
| 2012 | 2501933 | 233 | 2% | 4% | 67% | 23% | 0% | 3% |