Mitjana de la titulaciķ
L'assignatura s'imparteix a més d'una titulaciķ i no es poden calcular dades sobre la mitjana per titulaciķ.
Pots accedir a la fitxa específica de l'assignatura a cadascuna de les titulacions:- Grau en Cičncies
- Grau en Enginyeria Informātica
- Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 | 81 | 92 | 3 | 1 |
| 2024 | 9 | 89 | 70 | 32 | 2 |
| 2023 | 8 | 12 | 124 | 57 | 0 |
| 2022 | 3 | 0 | 62 | 124 | 0 |
| 2021 | 5 | 1 | 33 | 132 | 17 |
| 2020 | 1 | 0 | 58 | 131 | 14 |
| 2019 | 2 | 8 | 197 | 5 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 25 | 166 | 21 |
| 2017 | 0 | 0 | 11 | 145 | 35 |
| 2016 | 0 | 0 | 15 | 132 | 15 |
| 2015 | 1 | 0 | 43 | 95 | 5 |
| 2014 | 0 | 0 | 20 | 165 | 7 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193 | 97.409% | 99.471% | 2.073% |
| 2024 | 205 | 97.561% | 99.01% | 1.463% |
| 2023 | 202 | 99.505% | 100% | 0.495% |
| 2022 | 191 | 98.953% | 100% | 1.047% |
| 2021 | 192 | 89.062% | 90.957% | 2.083% |
| 2020 | 209 | 90.909% | 93.137% | 2.392% |
| 2019 | 216 | 98.148% | 100% | 1.852% |
| 2018 | 233 | 87.983% | 90.708% | 3.004% |
| 2017 | 198 | 78.788% | 81.675% | 3.535% |
| 2016 | 167 | 88.024% | 90.741% | 2.994% |
| 2015 | 151 | 92.053% | 96.528% | 4.636% |
| 2014 | 194 | 95.361% | 96.354% | 1.031% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuaciķ hi ha les dades desglossades segons el pla en quč estan matriculats els alumnes.
- 2504022 Grau en Cičncies
- 2502441 Grau en Enginyeria Informātica
- 7000414 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Enginyeria de Computadors) i Grau en Enginyeria Electrōnica de Comunicacions
- 7000413 Grau en Enginyeria Informātica (Menciķ en Tecnologies de la Informaciķ) i Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicaciķ
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2504022 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 2502441 | 154 |
97%
99%
3%
|
|
| 7000414 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000413 | 21 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 51 |
100%
100%
0%
|
|
| 2024 | 2502441 | 176 |
98%
99%
1%
|
| 7000414 | 11 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000413 | 18 |
94%
100%
6%
|
|
| 2023 | 2502441 | 179 |
99%
100%
1%
|
| 7000414 | 8 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000413 | 14 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2502441 | 173 |
99%
100%
1%
|
| 7000414 | 7 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000413 | 11 |
100%
100%
0%
|
|
| 2021 | 2502441 | 159 |
89%
90%
2%
|
| 7000414 | 16 |
88%
93%
6%
|
|
| 7000413 | 17 |
94%
94%
0%
|
|
| 2020 | 2502441 | 190 |
91%
94%
3%
|
| 7000414 | 6 |
83%
83%
0%
|
|
| 7000413 | 13 |
92%
92%
0%
|
|
| 2019 | 2502441 | 200 |
98%
100%
2%
|
| 7000414 | 5 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000413 | 11 |
100%
100%
0%
|
|
| 2018 | 2502441 | 205 |
87%
90%
3%
|
| 7000414 | 2 |
50%
50%
0%
|
|
| 7000413 | 11 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 34 |
100%
100%
0%
|
|
| 2017 | 2502441 | 186 |
78%
81%
3%
|
| 2016 | 2502441 | 165 |
88%
91%
3%
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
0%
|
|
| 2015 | 2502441 | 151 |
92%
97%
5%
|
| 2014 | 2502441 | 194 |
95%
96%
1%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2504022 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 2502441 | 154 | 6% | 44% | 45% | 1% | 1% | 3% | |
| 7000414 | 14 | 7% | 29% | 64% | 0% | 0% | 0% | |
| 7000413 | 21 | 5% | 29% | 62% | 5% | 0% | 0% | |
| 1353 | 51 | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2024 | 2502441 | 176 | 2% | 39% | 39% | 18% | 1% | 1% |
| 7000414 | 11 | 18% | 73% | 9% | 0% | 0% | 0% | |
| 7000413 | 18 | 22% | 67% | 6% | 0% | 0% | 6% | |
| 2023 | 2502441 | 179 | 3% | 5% | 62% | 30% | 0% | 1% |
| 7000414 | 8 | 0% | 13% | 63% | 25% | 0% | 0% | |
| 7000413 | 14 | 21% | 14% | 50% | 14% | 0% | 0% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2502441 | 173 | 1% | 0% | 32% | 66% | 0% | 1% |
| 7000414 | 7 | 0% | 0% | 57% | 43% | 0% | 0% | |
| 7000413 | 11 | 9% | 0% | 27% | 64% | 0% | 0% | |
| 2021 | 2502441 | 159 | 0% | 0% | 15% | 74% | 9% | 2% |
| 7000414 | 16 | 19% | 0% | 25% | 44% | 6% | 6% | |
| 7000413 | 17 | 12% | 6% | 29% | 47% | 6% | 0% | |
| 2020 | 2502441 | 190 | 1% | 0% | 28% | 62% | 6% | 3% |
| 7000414 | 6 | 0% | 0% | 33% | 50% | 17% | 0% | |
| 7000413 | 13 | 0% | 0% | 15% | 77% | 8% | 0% | |
| 2019 | 2502441 | 200 | 1% | 4% | 92% | 3% | 0% | 2% |
| 7000414 | 5 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 7000413 | 11 | 9% | 9% | 82% | 0% | 0% | 0% | |
| 2018 | 2502441 | 205 | 0% | 0% | 10% | 76% | 10% | 3% |
| 7000414 | 2 | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | 0% | |
| 7000413 | 11 | 0% | 0% | 9% | 91% | 0% | 0% | |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2017 | 2502441 | 186 | 0% | 0% | 6% | 72% | 19% | 3% |
| 2016 | 2502441 | 165 | 0% | 0% | 8% | 80% | 8% | 3% |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2015 | 2502441 | 151 | 1% | 0% | 28% | 63% | 3% | 5% |
| 2014 | 2502441 | 194 | 0% | 0% | 10% | 85% | 4% | 1% |