Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 94% | 97% | 3% |
| 2024 | 94% | 96% | 2% |
| 2023 | 94% | 96% | 3% |
| 2022 | 93% | 96% | 4% |
| 2021 | 93% | 96% | 3% |
| 2020 | 94% | 98% | 3% |
| 2019 | 94% | 97% | 3% |
| 2018 | 91% | 95% | 4% |
| 2017 | 92% | 96% | 4% |
| 2016 | 91% | 95% | 4% |
| 2015 | 91% | 95% | 4% |
| 2014 | 92% | 95% | 3% |
| 2013 | 92% | 95% | 4% |
| 2012 | 93% | 96% | 3% |
| 2011 | 90% | 94% | 4% |
| 2010 | 88% | 93% | 6% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 7 | 56 | 32 | 3 |
| 2024 | 2 | 7 | 53 | 34 | 4 |
| 2023 | 2 | 6 | 51 | 38 | 4 |
| 2022 | 1 | 5 | 52 | 37 | 4 |
| 2021 | 2 | 6 | 55 | 33 | 4 |
| 2020 | 2 | 7 | 56 | 32 | 2 |
| 2019 | 2 | 7 | 56 | 32 | 3 |
| 2018 | 2 | 5 | 48 | 40 | 5 |
| 2017 | 2 | 5 | 48 | 41 | 4 |
| 2016 | 2 | 5 | 50 | 39 | 5 |
| 2015 | 2 | 5 | 50 | 38 | 5 |
| 2014 | 2 | 5 | 51 | 38 | 5 |
| 2013 | 2 | 6 | 50 | 38 | 5 |
| 2012 | 2 | 3 | 49 | 42 | 4 |
| 2011 | 2 | 5 | 49 | 39 | 6 |
| 2010 | 1 | 3 | 43 | 47 | 7 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3 | 112 | 44 | 6 |
| 2024 | 7 | 3 | 74 | 68 | 8 |
| 2023 | 3 | 8 | 82 | 51 | 5 |
| 2022 | 6 | 1 | 84 | 55 | 5 |
| 2021 | 0 | 4 | 85 | 51 | 4 |
| 2020 | 0 | 7 | 87 | 65 | 3 |
| 2019 | 0 | 1 | 100 | 66 | 5 |
| 2018 | 4 | 12 | 123 | 111 | 22 |
| 2017 | 2 | 20 | 129 | 122 | 5 |
| 2016 | 4 | 7 | 127 | 123 | 17 |
| 2015 | 4 | 11 | 139 | 120 | 5 |
| 2014 | 7 | 17 | 218 | 69 | 5 |
| 2013 | 5 | 9 | 115 | 116 | 54 |
| 2012 | 9 | 16 | 147 | 124 | 9 |
| 2011 | 6 | 15 | 155 | 128 | 27 |
| 2010 | 0 | 6 | 134 | 80 | 57 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172 | 93.023% | 96.386% | 3.488% |
| 2024 | 170 | 89.412% | 95% | 5.882% |
| 2023 | 162 | 89.506% | 96.667% | 7.407% |
| 2022 | 165 | 88.485% | 96.689% | 8.485% |
| 2021 | 158 | 88.608% | 97.222% | 8.861% |
| 2020 | 174 | 91.379% | 98.148% | 6.897% |
| 2019 | 182 | 91.758% | 97.093% | 5.495% |
| 2018 | 275 | 90.909% | 91.912% | 1.091% |
| 2017 | 286 | 95.455% | 98.201% | 2.797% |
| 2016 | 281 | 92.883% | 93.885% | 1.068% |
| 2015 | 284 | 96.479% | 98.208% | 1.761% |
| 2014 | 325 | 95.692% | 98.418% | 2.769% |
| 2013 | 307 | 79.805% | 81.94% | 2.606% |
| 2012 | 315 | 93.968% | 97.049% | 3.175% |
| 2011 | 343 | 88.63% | 91.843% | 3.499% |
| 2010 | 280 | 78.571% | 79.422% | 1.071% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2501928 Grau en Comunicació Audiovisual
- 2501933 Grau en Periodisme
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2501933 | 172 |
93%
96%
3%
|
| 2024 | 2501933 | 170 |
89%
95%
6%
|
| 2023 | 2501933 | 162 |
90%
97%
7%
|
| 2022 | 2501933 | 165 |
88%
97%
8%
|
| 2021 | 2501933 | 158 |
89%
97%
9%
|
| 2020 | 2501928 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2501933 | 174 |
91%
98%
7%
|
|
| 2019 | 2501928 | 72 |
94%
100%
6%
|
| 2501933 | 182 |
92%
97%
5%
|
|
| 1353 | 34 |
50%
100%
50%
|
|
| 2018 | 2501928 | 74 |
95%
99%
4%
|
| 2501933 | 275 |
91%
92%
1%
|
|
| 1353 | 17 |
0%
0%
100%
|
|
| 2017 | 2501928 | 69 |
94%
100%
6%
|
| 2501933 | 286 |
95%
98%
3%
|
|
| 1353 | 17 |
100%
100%
0%
|
|
| 2016 | 2501928 | 71 |
94%
100%
6%
|
| 2501933 | 281 |
93%
94%
1%
|
|
| 2015 | 2501928 | 83 |
99%
100%
1%
|
| 2501933 | 284 |
96%
98%
2%
|
|
| 2014 | 2501928 | 72 |
93%
96%
3%
|
| 2501933 | 325 |
96%
98%
3%
|
|
| 2013 | 2501928 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2501933 | 307 |
80%
82%
3%
|
|
| 2012 | 2501928 | 89 |
96%
98%
2%
|
| 2501933 | 315 |
94%
97%
3%
|
|
| 2011 | 2501928 | 81 |
86%
92%
6%
|
| 2501933 | 343 |
89%
92%
3%
|
|
| 2010 | 2501928 | 77 |
94%
96%
3%
|
| 2501933 | 280 |
79%
79%
1%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2501933 | 172 | 1% | 2% | 65% | 26% | 3% | 3% |
| 2024 | 2501933 | 170 | 4% | 2% | 44% | 40% | 5% | 6% |
| 2023 | 2501933 | 162 | 2% | 5% | 51% | 31% | 3% | 7% |
| 2022 | 2501933 | 165 | 4% | 1% | 51% | 33% | 3% | 8% |
| 2021 | 2501933 | 158 | 0% | 3% | 54% | 32% | 3% | 9% |
| 2020 | 2501928 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2501933 | 174 | 0% | 4% | 50% | 37% | 2% | 7% | |
| 2019 | 2501928 | 72 | 3% | 31% | 57% | 4% | 0% | 6% |
| 2501933 | 182 | 0% | 1% | 55% | 36% | 3% | 5% | |
| 1353 | 34 | 0% | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | |
| 2018 | 2501928 | 74 | 4% | 5% | 54% | 31% | 1% | 4% |
| 2501933 | 275 | 1% | 4% | 45% | 40% | 8% | 1% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2017 | 2501928 | 69 | 4% | 3% | 67% | 20% | 0% | 6% |
| 2501933 | 286 | 1% | 7% | 45% | 43% | 2% | 3% | |
| 1353 | 17 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2016 | 2501928 | 71 | 4% | 11% | 55% | 24% | 0% | 6% |
| 2501933 | 281 | 1% | 2% | 45% | 44% | 6% | 1% | |
| 2015 | 2501928 | 83 | 2% | 0% | 55% | 41% | 0% | 1% |
| 2501933 | 284 | 1% | 4% | 49% | 42% | 2% | 2% | |
| 2014 | 2501928 | 72 | 1% | 0% | 65% | 26% | 4% | 3% |
| 2501933 | 325 | 2% | 5% | 67% | 21% | 2% | 3% | |
| 2013 | 2501928 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2501933 | 307 | 2% | 3% | 37% | 38% | 18% | 3% | |
| 2012 | 2501928 | 89 | 6% | 6% | 67% | 17% | 2% | 2% |
| 2501933 | 315 | 3% | 5% | 47% | 39% | 3% | 3% | |
| 2011 | 2501928 | 81 | 4% | 6% | 48% | 28% | 7% | 6% |
| 2501933 | 343 | 2% | 4% | 45% | 37% | 8% | 3% | |
| 2010 | 2501928 | 77 | 3% | 0% | 71% | 19% | 4% | 3% |
| 2501933 | 280 | 0% | 2% | 48% | 29% | 20% | 1% |