Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 87% | 92% | 6% |
| 2024 | 85% | 90% | 6% |
| 2023 | 81% | 88% | 8% |
| 2022 | 81% | 89% | 8% |
| 2021 | 86% | 93% | 7% |
| 2020 | 88% | 93% | 5% |
| 2019 | 89% | 94% | 5% |
| 2018 | 86% | 91% | 6% |
| 2017 | 83% | 89% | 8% |
| 2016 | 69% | 88% | 22% |
| 2015 | 83% | 90% | 8% |
| 2014 | 82% | 90% | 8% |
| 2013 | 79% | 87% | 9% |
| 2012 | 80% | 87% | 9% |
| 2011 | 74% | 83% | 12% |
| 2010 | 72% | 84% | 15% |
| 2009 | 67% | 81% | 17% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 5 | 45 | 40 | 8 |
| 2024 | 2 | 7 | 41 | 40 | 10 |
| 2023 | 1 | 5 | 38 | 42 | 12 |
| 2022 | 2 | 5 | 39 | 42 | 11 |
| 2021 | 2 | 6 | 42 | 42 | 7 |
| 2020 | 2 | 7 | 49 | 34 | 7 |
| 2019 | 2 | 6 | 48 | 37 | 6 |
| 2018 | 2 | 5 | 38 | 44 | 9 |
| 2017 | 2 | 3 | 36 | 47 | 11 |
| 2016 | 2 | 8 | 40 | 38 | 12 |
| 2015 | 3 | 5 | 36 | 47 | 10 |
| 2014 | 2 | 4 | 32 | 51 | 10 |
| 2013 | 3 | 6 | 32 | 46 | 13 |
| 2012 | 2 | 4 | 29 | 51 | 13 |
| 2011 | 2 | 3 | 29 | 49 | 17 |
| 2010 | 2 | 4 | 25 | 53 | 16 |
| 2009 | 2 | 2 | 21 | 56 | 19 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 7 | 16 | 5 | 3 |
| 2023 | 2 | 5 | 13 | 14 | 2 |
| 2022 | 1 | 5 | 18 | 8 | 2 |
| 2021 | 1 | 5 | 13 | 17 | 0 |
| 2020 | 1 | 1 | 33 | 13 | 0 |
| 2019 | 2 | 6 | 20 | 9 | 0 |
| 2018 | 1 | 5 | 11 | 7 | 0 |
| 2017 | 0 | 1 | 21 | 15 | 1 |
| 2016 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2015 | 2 | 2 | 8 | 13 | 0 |
| 2014 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 |
| 2013 | 2 | 2 | 15 | 19 | 2 |
| 2012 | 1 | 4 | 7 | 10 | 1 |
| 2011 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33 | 90,909% | 90,909% | 0% |
| 2023 | 37 | 91,892% | 94,444% | 2,703% |
| 2022 | 36 | 88,889% | 94,118% | 5,556% |
| 2021 | 37 | 97,297% | 100% | 2,703% |
| 2020 | 48 | 100% | 100% | 0% |
| 2019 | 37 | 100% | 100% | 0% |
| 2018 | 24 | 100% | 100% | 0% |
| 2017 | 38 | 97,368% | 97,368% | 0% |
| 2016 | 3 | 66,667% | 100% | 33,333% |
| 2015 | 27 | 92,593% | 100% | 7,407% |
| 2014 | 14 | 78,571% | 91,667% | 14,286% |
| 2013 | 44 | 86,364% | 95% | 9,091% |
| 2012 | 27 | 81,481% | 95,652% | 14,815% |
| 2011 | 1 | 100% | 100% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500259 Grau en Ciència Política i Gestió Pública
- 7000418 Grau en Ciència Política i Gestió Pública i Grau en Dret
- 7000911 Grau en Ciència Política i Gestió Pública i Grau en Sociología
- 1353 Programa Intercanvi Internacional/Interuniversitari Estudis de Grau (2008)
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7000911 | 3 |
100%
100%
0%
|
| 2024 | 2500259 | 33 |
91%
91%
0%
|
| 7000911 | 4 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 34 |
50%
50%
0%
|
|
| 2023 | 2500259 | 37 |
92%
94%
3%
|
| 7000911 | 3 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 102 |
100%
100%
0%
|
|
| 2022 | 2500259 | 36 |
89%
94%
6%
|
| 7000418 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 7000911 | 2 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 119 |
71%
100%
29%
|
|
| 2021 | 2500259 | 37 |
97%
100%
3%
|
| 7000418 | 1 |
0%
0%
100%
|
|
| 1353 | 68 |
50%
100%
50%
|
|
| 2020 | 2500259 | 48 |
100%
100%
0%
|
| 7000418 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 68 |
50%
50%
0%
|
|
| 2019 | 2500259 | 37 |
100%
100%
0%
|
| 7000418 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 1353 | 153 |
89%
100%
11%
|
|
| 2018 | 2500259 | 24 |
100%
100%
0%
|
| 1353 | 238 |
86%
100%
14%
|
|
| 2017 | 2500259 | 38 |
97%
97%
0%
|
| 1353 | 221 |
85%
92%
8%
|
|
| 2016 | 2500259 | 3 |
67%
100%
33%
|
| 1353 | 85 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2500259 | 27 |
93%
100%
7%
|
| 2014 | 2500259 | 14 |
79%
92%
14%
|
| 2013 | 2500259 | 44 |
86%
95%
9%
|
| 2012 | 2500259 | 27 |
81%
96%
15%
|
| 2011 | 2500259 | 1 |
100%
100%
0%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7000911 | 3 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 2024 | 2500259 | 33 | 3% | 21% | 48% | 15% | 9% | 0% |
| 7000911 | 4 | 0% | 25% | 0% | 75% | 0% | 0% | |
| 1353 | 34 | 0% | 50% | 0% | 0% | 50% | 0% | |
| 2023 | 2500259 | 37 | 5% | 14% | 35% | 38% | 5% | 3% |
| 7000911 | 3 | 0% | 33% | 33% | 33% | 0% | 0% | |
| 1353 | 102 | 0% | 0% | 67% | 33% | 0% | 0% | |
| 2022 | 2500259 | 36 | 3% | 14% | 50% | 22% | 6% | 6% |
| 7000418 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 7000911 | 2 | 0% | 50% | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 1353 | 119 | 0% | 14% | 43% | 14% | 0% | 29% | |
| 2021 | 2500259 | 37 | 3% | 14% | 35% | 46% | 0% | 3% |
| 7000418 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 1353 | 68 | 0% | 25% | 25% | 0% | 0% | 50% | |
| 2020 | 2500259 | 48 | 2% | 2% | 69% | 27% | 0% | 0% |
| 7000418 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 1353 | 68 | 0% | 0% | 50% | 0% | 50% | 0% | |
| 2019 | 2500259 | 37 | 5% | 16% | 54% | 24% | 0% | 0% |
| 7000418 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 1353 | 153 | 0% | 0% | 78% | 11% | 0% | 11% | |
| 2018 | 2500259 | 24 | 4% | 21% | 46% | 29% | 0% | 0% |
| 1353 | 238 | 7% | 7% | 64% | 7% | 0% | 14% | |
| 2017 | 2500259 | 38 | 0% | 3% | 55% | 39% | 3% | 0% |
| 1353 | 221 | 15% | 15% | 54% | 0% | 8% | 8% | |
| 2016 | 2500259 | 3 | 0% | 0% | 0% | 67% | 0% | 33% |
| 1353 | 85 | 0% | 0% | 40% | 60% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2500259 | 27 | 7% | 7% | 30% | 48% | 0% | 7% |
| 2014 | 2500259 | 14 | 0% | 0% | 50% | 29% | 7% | 14% |
| 2013 | 2500259 | 44 | 5% | 5% | 34% | 43% | 5% | 9% |
| 2012 | 2500259 | 27 | 4% | 15% | 26% | 37% | 4% | 15% |
| 2011 | 2500259 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |