Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 85% | 87% | 2% |
| 2024 | 70% | 76% | 8% |
| 2023 | 87% | 93% | 7% |
| 2022 | 40% | 86% | 53% |
| 2021 | 95% | 95% | 0% |
| 2020 | 84% | 94% | 11% |
| 2019 | 85% | 93% | 8% |
| 2018 | 79% | 85% | 7% |
| 2017 | 79% | 85% | 7% |
| 2016 | 69% | 77% | 10% |
| 2015 | 57% | 70% | 19% |
| 2014 | 62% | 71% | 14% |
| 2013 | 59% | 69% | 15% |
| 2012 | 61% | 72% | 15% |
| 2011 | 42% | 55% | 23% |
| 2010 | 40% | 56% | 28% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 2 | 33 | 50 | 13 |
| 2024 | 0 | 6 | 24 | 47 | 24 |
| 2023 | 0 | 7 | 57 | 29 | 7 |
| 2022 | 0 | 14 | 43 | 29 | 14 |
| 2021 | 0 | 36 | 32 | 23 | 5 |
| 2020 | 1 | 11 | 50 | 29 | 6 |
| 2019 | 1 | 13 | 32 | 44 | 7 |
| 2018 | 1 | 13 | 28 | 43 | 15 |
| 2017 | 3 | 10 | 28 | 42 | 15 |
| 2016 | 2 | 7 | 26 | 41 | 23 |
| 2015 | 1 | 5 | 21 | 44 | 30 |
| 2014 | 1 | 6 | 21 | 44 | 29 |
| 2013 | 2 | 5 | 24 | 39 | 31 |
| 2012 | 1 | 2 | 24 | 44 | 28 |
| 2011 | 1 | 2 | 15 | 38 | 45 |
| 2010 | 0 | 2 | 17 | 36 | 44 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2014 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 |
| 2013 | 0 | 0 | 4 | 25 | 32 |
| 2012 | 1 | 0 | 6 | 19 | 42 |
| 2011 | 0 | 1 | 6 | 20 | 47 |
| 2010 | 0 | 1 | 7 | 15 | 40 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0% | 0% | 0% |
| 2014 | 11 | 63,636% | 70% | 9,091% |
| 2013 | 69 | 42,029% | 47,541% | 11,594% |
| 2012 | 73 | 35,616% | 38,235% | 6,849% |
| 2011 | 74 | 36,486% | 36,486% | 0% |
| 2010 | 67 | 34,328% | 36,508% | 5,97% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500898 Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- 2500895 Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- 2502441 Grau en Enginyeria Informàtica
- 2501233 Grau en Gestió Aeronàutica
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2016 | 2502441 | 2 |
50%
50%
0%
|
| 2501233 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2500895 | 1 |
0%
0%
0%
|
| 2502441 | 5 |
40%
50%
20%
|
|
| 2501233 | 12 |
83%
91%
8%
|
|
| 2014 | 2500898 | 16 |
81%
93%
12%
|
| 2500895 | 11 |
64%
70%
9%
|
|
| 2502441 | 41 |
68%
72%
5%
|
|
| 2501233 | 35 |
54%
54%
0%
|
|
| 2013 | 2500898 | 66 |
53%
54%
2%
|
| 2500895 | 69 |
42%
48%
12%
|
|
| 2502441 | 262 |
63%
68%
6%
|
|
| 2501233 | 104 |
52%
53%
2%
|
|
| 2012 | 2500898 | 72 |
29%
30%
1%
|
| 2500895 | 73 |
36%
38%
7%
|
|
| 2502441 | 275 |
53%
54%
2%
|
|
| 2501233 | 119 |
55%
59%
7%
|
|
| 2011 | 2500898 | 62 |
58%
58%
0%
|
| 2500895 | 74 |
36%
36%
0%
|
|
| 2502441 | 305 |
55%
61%
10%
|
|
| 2501233 | 123 |
42%
47%
11%
|
|
| 2010 | 2500898 | 66 |
58%
60%
5%
|
| 2500895 | 67 |
34%
37%
6%
|
|
| 2502441 | 270 |
33%
36%
9%
|
|
| 2501233 | 106 |
44%
55%
20%
|
|
| 2009 | 2501233 | 105 |
65%
84%
23%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2502441 | 2 | 0% | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% |
| 2501233 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2500895 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 2502441 | 5 | 0% | 0% | 0% | 40% | 40% | 20% | |
| 2501233 | 12 | 0% | 0% | 17% | 67% | 8% | 8% | |
| 2014 | 2500898 | 16 | 0% | 0% | 13% | 69% | 6% | 13% |
| 2500895 | 11 | 0% | 0% | 27% | 36% | 27% | 9% | |
| 2502441 | 41 | 2% | 0% | 29% | 37% | 27% | 5% | |
| 2501233 | 35 | 0% | 0% | 11% | 43% | 46% | 0% | |
| 2013 | 2500898 | 66 | 0% | 2% | 14% | 38% | 45% | 2% |
| 2500895 | 69 | 0% | 0% | 6% | 36% | 46% | 12% | |
| 2502441 | 262 | 1% | 1% | 33% | 29% | 30% | 6% | |
| 2501233 | 104 | 2% | 1% | 23% | 26% | 46% | 2% | |
| 2012 | 2500898 | 72 | 0% | 1% | 6% | 22% | 69% | 1% |
| 2500895 | 73 | 1% | 0% | 8% | 26% | 58% | 7% | |
| 2502441 | 275 | 3% | 0% | 23% | 27% | 45% | 2% | |
| 2501233 | 119 | 0% | 5% | 20% | 29% | 39% | 7% | |
| 2011 | 2500898 | 62 | 0% | 2% | 15% | 42% | 42% | 0% |
| 2500895 | 74 | 0% | 1% | 8% | 27% | 64% | 0% | |
| 2502441 | 305 | 0% | 0% | 26% | 29% | 35% | 10% | |
| 2501233 | 123 | 2% | 2% | 13% | 25% | 47% | 11% | |
| 2010 | 2500898 | 66 | 0% | 0% | 9% | 48% | 38% | 5% |
| 2500895 | 67 | 0% | 1% | 10% | 22% | 60% | 6% | |
| 2502441 | 270 | 1% | 0% | 17% | 14% | 58% | 9% | |
| 2501233 | 106 | 1% | 3% | 11% | 29% | 36% | 20% | |
| 2009 | 2501233 | 105 | 1% | 3% | 28% | 33% | 12% | 23% |