Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 85% | 87% | 2% |
| 2024 | 70% | 76% | 8% |
| 2023 | 87% | 93% | 7% |
| 2022 | 40% | 86% | 53% |
| 2021 | 95% | 95% | 0% |
| 2020 | 84% | 94% | 11% |
| 2019 | 85% | 93% | 8% |
| 2018 | 79% | 85% | 7% |
| 2017 | 79% | 85% | 7% |
| 2016 | 69% | 77% | 10% |
| 2015 | 57% | 70% | 19% |
| 2014 | 62% | 71% | 14% |
| 2013 | 59% | 69% | 15% |
| 2012 | 61% | 72% | 15% |
| 2011 | 42% | 55% | 23% |
| 2010 | 40% | 56% | 28% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 2 | 33 | 50 | 13 |
| 2024 | 0 | 6 | 24 | 47 | 24 |
| 2023 | 0 | 7 | 57 | 29 | 7 |
| 2022 | 0 | 14 | 43 | 29 | 14 |
| 2021 | 0 | 36 | 32 | 23 | 5 |
| 2020 | 1 | 11 | 50 | 29 | 6 |
| 2019 | 1 | 13 | 32 | 44 | 7 |
| 2018 | 1 | 13 | 28 | 43 | 15 |
| 2017 | 3 | 10 | 28 | 42 | 15 |
| 2016 | 2 | 7 | 26 | 41 | 23 |
| 2015 | 1 | 5 | 21 | 44 | 30 |
| 2014 | 1 | 6 | 21 | 44 | 29 |
| 2013 | 2 | 5 | 24 | 39 | 31 |
| 2012 | 1 | 2 | 24 | 44 | 28 |
| 2011 | 1 | 2 | 15 | 38 | 45 |
| 2010 | 0 | 2 | 17 | 36 | 44 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 |
| 2013 | 0 | 0 | 7 | 24 | 14 |
| 2012 | 0 | 1 | 6 | 26 | 15 |
| 2011 | 0 | 0 | 9 | 29 | 19 |
| 2010 | 0 | 1 | 4 | 22 | 15 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 2 | 0% | 0% | 100% |
| 2014 | 13 | 38,462% | 62,5% | 38,462% |
| 2013 | 76 | 40,789% | 68,889% | 40,789% |
| 2012 | 73 | 45,205% | 68,75% | 34,247% |
| 2011 | 86 | 44,186% | 66,667% | 33,721% |
| 2010 | 72 | 37,5% | 64,286% | 41,667% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500898 Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- 2500895 Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- 2502441 Grau en Enginyeria Informàtica
- 2500897 Grau en Enginyeria Química
- 2501233 Grau en Gestió Aeronàutica
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2017 | 2502441 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 2016 | 2500898 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2502441 | 2 |
0%
0%
100%
|
|
| 2015 | 2500898 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2500895 | 2 |
0%
0%
100%
|
|
| 2502441 | 13 |
54%
88%
38%
|
|
| 2500897 | 3 |
67%
100%
33%
|
|
| 2501233 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 2014 | 2500898 | 19 |
32%
60%
47%
|
| 2500895 | 13 |
38%
62%
38%
|
|
| 2502441 | 80 |
69%
81%
15%
|
|
| 2500897 | 21 |
43%
60%
29%
|
|
| 2501233 | 13 |
62%
100%
38%
|
|
| 2013 | 2500898 | 73 |
47%
71%
34%
|
| 2500895 | 76 |
41%
69%
41%
|
|
| 2502441 | 352 |
53%
58%
10%
|
|
| 2500897 | 99 |
67%
76%
12%
|
|
| 2501233 | 64 |
77%
83%
8%
|
|
| 2012 | 2500898 | 90 |
36%
60%
41%
|
| 2500895 | 73 |
45%
69%
34%
|
|
| 2502441 | 346 |
49%
54%
9%
|
|
| 2500897 | 110 |
65%
76%
15%
|
|
| 2501233 | 68 |
88%
94%
6%
|
|
| 2011 | 2500898 | 69 |
45%
66%
32%
|
| 2500895 | 86 |
44%
67%
34%
|
|
| 2502441 | 339 |
56%
69%
19%
|
|
| 2500897 | 98 |
55%
74%
26%
|
|
| 2501233 | 53 |
89%
94%
6%
|
|
| 2010 | 2500898 | 72 |
58%
89%
35%
|
| 2500895 | 72 |
38%
64%
42%
|
|
| 2502441 | 325 |
63%
75%
15%
|
|
| 2500897 | 96 |
60%
75%
20%
|
|
| 2501233 | 54 |
91%
96%
6%
|
|
| 2009 | 2501233 | 35 |
89%
100%
11%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 2502441 | 1 | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| 2016 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2502441 | 2 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2015 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2500895 | 2 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2502441 | 13 | 0% | 0% | 8% | 46% | 8% | 38% | |
| 2500897 | 3 | 0% | 0% | 0% | 67% | 0% | 33% | |
| 2501233 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2014 | 2500898 | 19 | 0% | 0% | 0% | 32% | 21% | 47% |
| 2500895 | 13 | 0% | 0% | 15% | 23% | 23% | 38% | |
| 2502441 | 80 | 0% | 1% | 9% | 59% | 16% | 15% | |
| 2500897 | 21 | 0% | 0% | 0% | 43% | 29% | 29% | |
| 2501233 | 13 | 0% | 0% | 31% | 31% | 0% | 38% | |
| 2013 | 2500898 | 73 | 0% | 3% | 11% | 33% | 19% | 34% |
| 2500895 | 76 | 0% | 0% | 9% | 32% | 18% | 41% | |
| 2502441 | 352 | 0% | 0% | 6% | 47% | 38% | 10% | |
| 2500897 | 99 | 0% | 0% | 9% | 58% | 21% | 12% | |
| 2501233 | 64 | 3% | 3% | 20% | 50% | 16% | 8% | |
| 2012 | 2500898 | 90 | 1% | 1% | 13% | 20% | 23% | 41% |
| 2500895 | 73 | 0% | 1% | 8% | 36% | 21% | 34% | |
| 2502441 | 346 | 1% | 1% | 12% | 34% | 42% | 9% | |
| 2500897 | 110 | 1% | 0% | 13% | 51% | 21% | 15% | |
| 2501233 | 68 | 3% | 7% | 32% | 46% | 6% | 6% | |
| 2011 | 2500898 | 69 | 0% | 0% | 10% | 35% | 23% | 32% |
| 2500895 | 86 | 0% | 0% | 10% | 34% | 22% | 34% | |
| 2502441 | 339 | 0% | 0% | 7% | 49% | 25% | 19% | |
| 2500897 | 98 | 3% | 0% | 15% | 37% | 19% | 26% | |
| 2501233 | 53 | 6% | 6% | 42% | 36% | 6% | 6% | |
| 2010 | 2500898 | 72 | 0% | 0% | 11% | 47% | 7% | 35% |
| 2500895 | 72 | 0% | 1% | 6% | 31% | 21% | 42% | |
| 2502441 | 325 | 2% | 0% | 14% | 48% | 22% | 15% | |
| 2500897 | 96 | 1% | 2% | 23% | 34% | 20% | 20% | |
| 2501233 | 54 | 4% | 2% | 52% | 33% | 4% | 6% | |
| 2009 | 2501233 | 35 | 6% | 29% | 29% | 26% | 0% | 11% |