Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 85% | 87% | 2% |
| 2024 | 70% | 76% | 8% |
| 2023 | 87% | 93% | 7% |
| 2022 | 40% | 86% | 53% |
| 2021 | 95% | 95% | 0% |
| 2020 | 84% | 94% | 11% |
| 2019 | 85% | 93% | 8% |
| 2018 | 79% | 85% | 7% |
| 2017 | 79% | 85% | 7% |
| 2016 | 69% | 77% | 10% |
| 2015 | 57% | 70% | 19% |
| 2014 | 62% | 71% | 14% |
| 2013 | 59% | 69% | 15% |
| 2012 | 61% | 72% | 15% |
| 2011 | 42% | 55% | 23% |
| 2010 | 40% | 56% | 28% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 2 | 33 | 50 | 13 |
| 2024 | 0 | 6 | 24 | 47 | 24 |
| 2023 | 0 | 7 | 57 | 29 | 7 |
| 2022 | 0 | 14 | 43 | 29 | 14 |
| 2021 | 0 | 36 | 32 | 23 | 5 |
| 2020 | 1 | 11 | 50 | 29 | 6 |
| 2019 | 1 | 13 | 32 | 44 | 7 |
| 2018 | 1 | 13 | 28 | 43 | 15 |
| 2017 | 3 | 10 | 28 | 42 | 15 |
| 2016 | 2 | 7 | 26 | 41 | 23 |
| 2015 | 1 | 5 | 21 | 44 | 30 |
| 2014 | 1 | 6 | 21 | 44 | 29 |
| 2013 | 2 | 5 | 24 | 39 | 31 |
| 2012 | 1 | 2 | 24 | 44 | 28 |
| 2011 | 1 | 2 | 15 | 38 | 45 |
| 2010 | 0 | 2 | 17 | 36 | 44 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2014 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 |
| 2013 | 1 | 0 | 10 | 28 | 19 |
| 2012 | 2 | 0 | 8 | 25 | 29 |
| 2011 | 1 | 1 | 8 | 29 | 23 |
| 2010 | 0 | 2 | 14 | 26 | 18 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0% | 0% | 0% |
| 2014 | 13 | 30,769% | 44,444% | 30,769% |
| 2013 | 77 | 50,649% | 67,241% | 24,675% |
| 2012 | 75 | 46,667% | 54,688% | 14,667% |
| 2011 | 78 | 50% | 62,903% | 20,513% |
| 2010 | 76 | 55,263% | 70% | 21,053% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500898 Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- 2500895 Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- 2502441 Grau en Enginyeria Informàtica
- 2500897 Grau en Enginyeria Química
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2018 | 2502441 | 1 |
0%
0%
0%
|
| 2017 | 2502441 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 2016 | 2500898 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2502441 | 2 |
100%
100%
0%
|
|
| 2015 | 2500898 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2500895 | 1 |
0%
0%
0%
|
|
| 2502441 | 13 |
15%
18%
15%
|
|
| 2500897 | 1 |
0%
0%
100%
|
|
| 2014 | 2500898 | 22 |
32%
41%
23%
|
| 2500895 | 13 |
31%
44%
31%
|
|
| 2502441 | 65 |
46%
57%
18%
|
|
| 2500897 | 19 |
63%
100%
37%
|
|
| 2013 | 2500898 | 78 |
47%
63%
24%
|
| 2500895 | 77 |
51%
67%
25%
|
|
| 2502441 | 329 |
54%
74%
27%
|
|
| 2500897 | 109 |
65%
80%
18%
|
|
| 2012 | 2500898 | 94 |
39%
44%
10%
|
| 2500895 | 75 |
47%
55%
15%
|
|
| 2502441 | 512 |
66%
79%
17%
|
|
| 2500897 | 126 |
56%
75%
25%
|
|
| 2011 | 2500898 | 74 |
47%
56%
16%
|
| 2500895 | 78 |
50%
63%
21%
|
|
| 2502441 | 485 |
25%
48%
48%
|
|
| 2500897 | 128 |
49%
68%
27%
|
|
| 2010 | 2500898 | 74 |
61%
73%
16%
|
| 2500895 | 76 |
55%
70%
21%
|
|
| 2502441 | 346 |
18%
39%
54%
|
|
| 2500897 | 98 |
26%
36%
30%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 2502441 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 2017 | 2502441 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| 2016 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2502441 | 2 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2015 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2500895 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2502441 | 13 | 0% | 0% | 0% | 15% | 69% | 15% | |
| 2500897 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2014 | 2500898 | 22 | 0% | 0% | 0% | 32% | 45% | 23% |
| 2500895 | 13 | 0% | 0% | 0% | 31% | 38% | 31% | |
| 2502441 | 65 | 0% | 0% | 3% | 43% | 35% | 18% | |
| 2500897 | 19 | 0% | 0% | 11% | 53% | 0% | 37% | |
| 2013 | 2500898 | 78 | 1% | 0% | 14% | 32% | 28% | 24% |
| 2500895 | 77 | 1% | 0% | 13% | 36% | 25% | 25% | |
| 2502441 | 329 | 0% | 0% | 11% | 43% | 19% | 27% | |
| 2500897 | 109 | 5% | 0% | 6% | 54% | 17% | 18% | |
| 2012 | 2500898 | 94 | 2% | 0% | 13% | 24% | 51% | 10% |
| 2500895 | 75 | 3% | 0% | 11% | 33% | 39% | 15% | |
| 2502441 | 512 | 3% | 4% | 27% | 32% | 18% | 17% | |
| 2500897 | 126 | 1% | 3% | 13% | 39% | 19% | 25% | |
| 2011 | 2500898 | 74 | 1% | 1% | 14% | 31% | 36% | 16% |
| 2500895 | 78 | 1% | 1% | 10% | 37% | 29% | 21% | |
| 2502441 | 485 | 0% | 0% | 3% | 21% | 27% | 48% | |
| 2500897 | 128 | 3% | 2% | 15% | 29% | 23% | 27% | |
| 2010 | 2500898 | 74 | 0% | 0% | 18% | 43% | 23% | 16% |
| 2500895 | 76 | 0% | 3% | 18% | 34% | 24% | 21% | |
| 2502441 | 346 | 0% | 0% | 3% | 14% | 28% | 54% | |
| 2500897 | 98 | 1% | 1% | 4% | 19% | 45% | 30% |