Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84% | 87% | 3% |
| 2024 | 83% | 86% | 4% |
| 2023 | 81% | 84% | 4% |
| 2022 | 81% | 85% | 5% |
| 2021 | 76% | 81% | 7% |
| 2020 | 77% | 83% | 7% |
| 2019 | 80% | 85% | 6% |
| 2018 | 76% | 80% | 5% |
| 2017 | 76% | 83% | 8% |
| 2016 | 76% | 83% | 8% |
| 2015 | 74% | 81% | 8% |
| 2014 | 71% | 79% | 10% |
| 2013 | 73% | 81% | 10% |
| 2012 | 66% | 74% | 11% |
| 2011 | 65% | 78% | 17% |
| 2010 | 49% | 65% | 25% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 5 | 31 | 49 | 13 |
| 2024 | 2 | 5 | 31 | 48 | 14 |
| 2023 | 2 | 4 | 26 | 52 | 16 |
| 2022 | 2 | 4 | 26 | 51 | 15 |
| 2021 | 2 | 4 | 29 | 46 | 19 |
| 2020 | 3 | 5 | 34 | 42 | 17 |
| 2019 | 3 | 7 | 33 | 42 | 15 |
| 2018 | 2 | 4 | 27 | 47 | 20 |
| 2017 | 2 | 3 | 26 | 51 | 17 |
| 2016 | 1 | 3 | 27 | 51 | 17 |
| 2015 | 2 | 4 | 26 | 49 | 19 |
| 2014 | 2 | 5 | 26 | 44 | 21 |
| 2013 | 2 | 3 | 25 | 50 | 19 |
| 2012 | 2 | 3 | 24 | 45 | 26 |
| 2011 | 2 | 4 | 27 | 44 | 22 |
| 2010 | 1 | 2 | 21 | 41 | 35 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 2013 | 3 | 0 | 34 | 34 | 8 |
| 2012 | 3 | 1 | 54 | 21 | 11 |
| 2011 | 0 | 1 | 47 | 21 | 7 |
| 2010 | 0 | 0 | 49 | 28 | 3 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0% | 0% | 100% |
| 2014 | 8 | 50% | 100% | 50% |
| 2013 | 88 | 80,682% | 89,873% | 10,227% |
| 2012 | 105 | 75,238% | 87,778% | 14,286% |
| 2011 | 95 | 72,632% | 90,789% | 20% |
| 2010 | 103 | 74,757% | 96,25% | 22,33% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500898 Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
- 2500895 Grau en Enginyeria Electrònica de Telecomunicació
- 2502441 Grau en Enginyeria Informàtica
- 2500897 Grau en Enginyeria Química
- 2501233 Grau en Gestió Aeronàutica
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2017 | 2502441 | 1 |
0%
0%
100%
|
| 2016 | 2502441 | 2 |
0%
0%
100%
|
| 2015 | 2500898 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 2500895 | 1 |
0%
0%
100%
|
|
| 2502441 | 3 |
67%
100%
33%
|
|
| 2500897 | 1 |
0%
0%
100%
|
|
| 2014 | 2500898 | 3 |
33%
50%
33%
|
| 2500895 | 5 |
100%
100%
0%
|
|
| 2502441 | 27 |
52%
70%
26%
|
|
| 2500897 | 8 |
50%
100%
50%
|
|
| 2013 | 2500898 | 60 |
77%
79%
3%
|
| 2500895 | 55 |
67%
73%
7%
|
|
| 2502441 | 307 |
76%
82%
7%
|
|
| 2500897 | 88 |
81%
90%
10%
|
|
| 2501233 | 65 |
94%
97%
3%
|
|
| 2012 | 2500898 | 82 |
84%
92%
9%
|
| 2500895 | 71 |
79%
90%
13%
|
|
| 2502441 | 351 |
75%
85%
12%
|
|
| 2500897 | 105 |
75%
88%
14%
|
|
| 2501233 | 63 |
97%
100%
3%
|
|
| 2011 | 2500898 | 63 |
86%
87%
2%
|
| 2500895 | 71 |
73%
76%
4%
|
|
| 2502441 | 403 |
77%
91%
16%
|
|
| 2500897 | 95 |
73%
91%
20%
|
|
| 2501233 | 72 |
99%
100%
1%
|
|
| 2010 | 2500898 | 79 |
86%
94%
9%
|
| 2500895 | 83 |
80%
93%
14%
|
|
| 2502441 | 365 |
57%
71%
21%
|
|
| 2500897 | 103 |
75%
96%
22%
|
|
| 2501233 | 73 |
99%
100%
1%
|
|
| 2009 | 2501233 | 112 |
98%
100%
2%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 2502441 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2016 | 2502441 | 2 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| 2015 | 2500898 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 2500895 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2502441 | 3 | 0% | 0% | 0% | 67% | 0% | 33% | |
| 2500897 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2014 | 2500898 | 3 | 0% | 0% | 0% | 33% | 33% | 33% |
| 2500895 | 5 | 0% | 0% | 20% | 80% | 0% | 0% | |
| 2502441 | 27 | 0% | 0% | 0% | 52% | 22% | 26% | |
| 2500897 | 8 | 0% | 0% | 25% | 25% | 0% | 50% | |
| 2013 | 2500898 | 60 | 0% | 2% | 35% | 40% | 20% | 3% |
| 2500895 | 55 | 0% | 0% | 9% | 58% | 25% | 7% | |
| 2502441 | 307 | 0% | 1% | 34% | 40% | 17% | 7% | |
| 2500897 | 88 | 3% | 0% | 39% | 39% | 9% | 10% | |
| 2501233 | 65 | 2% | 15% | 74% | 3% | 3% | 3% | |
| 2012 | 2500898 | 82 | 0% | 1% | 23% | 60% | 7% | 9% |
| 2500895 | 71 | 0% | 3% | 30% | 46% | 8% | 13% | |
| 2502441 | 351 | 0% | 0% | 11% | 64% | 13% | 12% | |
| 2500897 | 105 | 3% | 1% | 51% | 20% | 10% | 14% | |
| 2501233 | 63 | 3% | 22% | 68% | 3% | 0% | 3% | |
| 2011 | 2500898 | 63 | 0% | 0% | 14% | 71% | 13% | 2% |
| 2500895 | 71 | 0% | 0% | 10% | 63% | 23% | 4% | |
| 2502441 | 403 | 0% | 0% | 25% | 52% | 7% | 16% | |
| 2500897 | 95 | 0% | 1% | 49% | 22% | 7% | 20% | |
| 2501233 | 72 | 6% | 11% | 75% | 7% | 0% | 1% | |
| 2010 | 2500898 | 79 | 0% | 0% | 38% | 48% | 5% | 9% |
| 2500895 | 83 | 0% | 0% | 34% | 46% | 6% | 14% | |
| 2502441 | 365 | 0% | 1% | 20% | 36% | 23% | 21% | |
| 2500897 | 103 | 0% | 0% | 48% | 27% | 3% | 22% | |
| 2501233 | 73 | 0% | 0% | 92% | 7% | 0% | 1% | |
| 2009 | 2501233 | 112 | 2% | 4% | 65% | 27% | 0% | 2% |