Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 62% | 73% | 15% |
| 2024 | 83% | 89% | 7% |
| 2023 | 89% | 91% | 2% |
| 2022 | 84% | 87% | 3% |
| 2021 | 64% | 78% | 17% |
| 2020 | 65% | 81% | 19% |
| 2019 | 63% | 81% | 22% |
| 2018 | 67% | 82% | 18% |
| 2017 | 74% | 82% | 10% |
| 2016 | 69% | 84% | 18% |
| 2015 | 68% | 80% | 14% |
| 2014 | 75% | 93% | 20% |
| 2013 | 61% | 78% | 23% |
| 2012 | 53% | 69% | 23% |
| 2011 | 52% | 71% | 27% |
| 2010 | 37% | 60% | 39% |
| 2009 | 80% | 80% | 0% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 9 | 27 | 36 | 27 |
| 2024 | 7 | 13 | 39 | 29 | 11 |
| 2023 | 4 | 12 | 36 | 36 | 9 |
| 2022 | 3 | 7 | 35 | 41 | 13 |
| 2021 | 7 | 11 | 33 | 27 | 22 |
| 2020 | 7 | 10 | 33 | 32 | 19 |
| 2019 | 6 | 9 | 32 | 35 | 19 |
| 2018 | 5 | 3 | 33 | 40 | 18 |
| 2017 | 2 | 6 | 35 | 39 | 18 |
| 2016 | 4 | 6 | 36 | 36 | 16 |
| 2015 | 4 | 11 | 35 | 30 | 20 |
| 2014 | 5 | 4 | 40 | 44 | 7 |
| 2013 | 2 | 5 | 35 | 36 | 22 |
| 2012 | 5 | 7 | 24 | 33 | 31 |
| 2011 | 5 | 5 | 22 | 40 | 29 |
| 2010 | 1 | 1 | 21 | 38 | 40 |
| 2009 | 18 | 12 | 34 | 16 | 20 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 |
| 2020 | 0 | 1 | 5 | 5 | 2 |
| 2019 | 0 | 2 | 8 | 3 | 1 |
| 2018 | 2 | 0 | 6 | 7 | 4 |
| 2017 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 2016 | 0 | 1 | 7 | 8 | 2 |
| 2015 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 |
| 2014 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| 2013 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 |
| 2012 | 1 | 0 | 5 | 7 | 3 |
| 2011 | 1 | 0 | 2 | 6 | 3 |
| 2010 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 |
| 2009 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 24 | 29,167% | 77,778% | 62,5% |
| 2020 | 25 | 44% | 84,615% | 48% |
| 2019 | 28 | 46,429% | 92,857% | 50% |
| 2018 | 27 | 55,556% | 78,947% | 29,63% |
| 2017 | 16 | 37,5% | 60% | 37,5% |
| 2016 | 29 | 55,172% | 88,889% | 37,931% |
| 2015 | 21 | 23,81% | 38,462% | 38,095% |
| 2014 | 12 | 41,667% | 100% | 58,333% |
| 2013 | 24 | 33,333% | 88,889% | 62,5% |
| 2012 | 33 | 39,394% | 81,25% | 51,515% |
| 2011 | 26 | 34,615% | 75% | 53,846% |
| 2010 | 18 | 16,667% | 37,5% | 55,556% |
| 2009 | 5 | 80% | 80% | 0% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 2500243 Grau en Estudis Clàssics
- 2501907 Grau en Estudis d'Anglès i de Clàssiques
- 2501792 Grau en Estudis de Català i de Clàssiques
- 2501856 Grau en Estudis de Francès i de Clàssiques
- 2501802 Grau en Estudis d'Espanyol i de Clàssiques
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2021 | 2501907 | 24 |
29%
78%
62%
|
| 2020 | 2501907 | 25 |
44%
85%
48%
|
| 2019 | 2500243 | 1 |
100%
100%
0%
|
| 2501907 | 28 |
46%
93%
50%
|
|
| 2018 | 2500243 | 5 |
40%
67%
40%
|
| 2501907 | 27 |
56%
79%
30%
|
|
| 2017 | 2500243 | 31 |
48%
75%
35%
|
| 2501907 | 16 |
38%
60%
38%
|
|
| 2501792 | 1 |
0%
0%
0%
|
|
| 2501802 | 2 |
0%
0%
0%
|
|
| 2016 | 2500243 | 32 |
47%
60%
22%
|
| 2501907 | 29 |
55%
89%
38%
|
|
| 2501792 | 2 |
0%
0%
50%
|
|
| 2501802 | 6 |
67%
100%
33%
|
|
| 2015 | 2500243 | 23 |
30%
54%
43%
|
| 2501907 | 21 |
24%
38%
38%
|
|
| 2501792 | 1 |
0%
0%
100%
|
|
| 2501802 | 2 |
50%
100%
50%
|
|
| 2014 | 2500243 | 30 |
57%
71%
20%
|
| 2501907 | 12 |
42%
100%
58%
|
|
| 2501792 | 7 |
57%
57%
0%
|
|
| 2501856 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 2501802 | 6 |
83%
100%
17%
|
|
| 2013 | 2500243 | 27 |
52%
78%
33%
|
| 2501907 | 24 |
33%
89%
62%
|
|
| 2501792 | 4 |
25%
50%
50%
|
|
| 2501802 | 12 |
42%
71%
42%
|
|
| 2012 | 2500243 | 28 |
46%
76%
39%
|
| 2501907 | 33 |
39%
81%
52%
|
|
| 2501792 | 3 |
67%
67%
0%
|
|
| 2501802 | 9 |
33%
60%
44%
|
|
| 2011 | 2500243 | 21 |
52%
58%
10%
|
| 2501907 | 26 |
35%
75%
54%
|
|
| 2501792 | 6 |
67%
67%
0%
|
|
| 2501856 | 4 |
50%
67%
25%
|
|
| 2501802 | 14 |
36%
62%
43%
|
|
| 2010 | 2500243 | 16 |
56%
69%
19%
|
| 2501907 | 18 |
17%
38%
56%
|
|
| 2501792 | 3 |
67%
100%
33%
|
|
| 2501856 | 1 |
100%
100%
0%
|
|
| 2501802 | 7 |
43%
60%
29%
|
|
| 2009 | 2500243 | 21 |
57%
63%
10%
|
| 2501907 | 5 |
80%
80%
0%
|
|
| 2501792 | 2 |
50%
50%
0%
|
|
| 2501802 | 4 |
0%
0%
100%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 2501907 | 24 | 8% | 0% | 17% | 4% | 8% | 63% |
| 2020 | 2501907 | 25 | 0% | 4% | 20% | 20% | 8% | 48% |
| 2019 | 2500243 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 2501907 | 28 | 0% | 7% | 29% | 11% | 4% | 50% | |
| 2018 | 2500243 | 5 | 0% | 0% | 20% | 20% | 20% | 40% |
| 2501907 | 27 | 7% | 0% | 22% | 26% | 15% | 30% | |
| 2017 | 2500243 | 31 | 3% | 0% | 19% | 26% | 16% | 35% |
| 2501907 | 16 | 0% | 6% | 13% | 19% | 25% | 38% | |
| 2501792 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2501802 | 2 | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2016 | 2500243 | 32 | 0% | 0% | 16% | 31% | 31% | 22% |
| 2501907 | 29 | 0% | 3% | 24% | 28% | 7% | 38% | |
| 2501792 | 2 | 0% | 0% | 0% | 0% | 50% | 50% | |
| 2501802 | 6 | 17% | 0% | 50% | 0% | 0% | 33% | |
| 2015 | 2500243 | 23 | 0% | 0% | 13% | 17% | 26% | 43% |
| 2501907 | 21 | 0% | 0% | 10% | 14% | 38% | 38% | |
| 2501792 | 1 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 2501802 | 2 | 50% | 0% | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 2014 | 2500243 | 30 | 3% | 0% | 7% | 47% | 23% | 20% |
| 2501907 | 12 | 0% | 0% | 8% | 33% | 0% | 58% | |
| 2501792 | 7 | 0% | 0% | 14% | 43% | 43% | 0% | |
| 2501856 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2501802 | 6 | 0% | 0% | 50% | 33% | 0% | 17% | |
| 2013 | 2500243 | 27 | 4% | 0% | 26% | 22% | 15% | 33% |
| 2501907 | 24 | 4% | 0% | 17% | 13% | 4% | 63% | |
| 2501792 | 4 | 0% | 0% | 0% | 25% | 25% | 50% | |
| 2501802 | 12 | 0% | 0% | 8% | 33% | 17% | 42% | |
| 2012 | 2500243 | 28 | 4% | 0% | 21% | 21% | 14% | 39% |
| 2501907 | 33 | 3% | 0% | 15% | 21% | 9% | 52% | |
| 2501792 | 3 | 33% | 0% | 0% | 33% | 33% | 0% | |
| 2501802 | 9 | 0% | 0% | 11% | 22% | 22% | 44% | |
| 2011 | 2500243 | 21 | 0% | 0% | 19% | 33% | 38% | 10% |
| 2501907 | 26 | 4% | 0% | 8% | 23% | 12% | 54% | |
| 2501792 | 6 | 17% | 0% | 17% | 33% | 33% | 0% | |
| 2501856 | 4 | 0% | 0% | 0% | 50% | 25% | 25% | |
| 2501802 | 14 | 0% | 0% | 14% | 21% | 21% | 43% | |
| 2010 | 2500243 | 16 | 6% | 0% | 19% | 31% | 25% | 19% |
| 2501907 | 18 | 0% | 0% | 6% | 11% | 28% | 56% | |
| 2501792 | 3 | 0% | 0% | 33% | 33% | 0% | 33% | |
| 2501856 | 1 | 0% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 2501802 | 7 | 0% | 0% | 14% | 29% | 29% | 29% | |
| 2009 | 2500243 | 21 | 5% | 10% | 14% | 29% | 33% | 10% |
| 2501907 | 5 | 0% | 20% | 40% | 20% | 20% | 0% | |
| 2501792 | 2 | 0% | 0% | 0% | 50% | 50% | 0% | |
| 2501802 | 4 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |