Mitjana de la titulació
xxx (xxx)
- Rendiment
- Èxit
- No presentats
| any | rend | èxit | % np |
|---|---|---|---|
| 2025 | 91.1034482758620689655172413793103448275900% | 94.6275071633237822349570200573065902578800% | 3.724137931034482758620689655172413793100% |
| 2024 | 90.848363393453573814295257181028724114900% | 93.6639118457300275482093663911845730027500% | 3.0060120240480961923847695390781563126300% |
| 2023 | 92.7710843373493975903614457831325301204800% | 94.8665297741273100616016427104722792607800% | 2.2088353413654618473895582329317269076300% |
| 2022 | 89.1558441558441558441558441558441558441600% | 93.5923653715064758009543285616905248807100% | 4.7402597402597402597402597402597402597400% |
| 2021 | 88.9774236387782204515272244355909694555100% | 92.9909784871616932685634975711311589174200% | 4.3160690571049136786188579017264276228400% |
| 2020 | 85.970636215334420880913539967373572593800% | 90.5498281786941580756013745704467353951900% | 5.0570962479608482871125611745513866231600% |
| 2019 | 86.2842892768079800498753117206982543640900% | 91.0526315789473684210526315789473684210500% | 5.2369077306733167082294264339152119700700% |
| 2018 | 69.5652173913043478260869565217391304347800% | 80.2228412256267409470752089136490250696400% | 13.285024154589371980676328502415458937200% |
* Cal tenir present que les dades de rendiment i èxit no tenen en compte el pes del crèdit de l'assignatura sinó que es considera que totes les assignatures tenen el mateix pes.
xxx (xxx)
- Matrícula d'honor
- Excel·lent
- Notable
- Aprovat
- Suspens
% per qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.656160458452722063037249283667621776500 | 14.1117478510028653295128939828080229226400 | 46.7765042979942693409742120343839541547300 | 28.5816618911174785100286532951289398280800 | 5.3724928366762177650429799426934097421200 |
| 2024 | 4.3388429752066115702479338842975206611600 | 17.0798898071625344352617079889807162534400 | 46.418732782369146005509641873278236914600 | 25.4820936639118457300275482093663911845700 | 6.3360881542699724517906336088154269972500 |
| 2023 | 4.6543463381245722108145106091718001368900 | 14.5790554414784394250513347022587268993800 | 42.3682409308692676249144421629021218343600 | 32.9911019849418206707734428473648186173900 | 5.1334702258726899383983572895277207392200 |
| 2022 | 4.0899795501022494887525562372188139059300 | 11.1792774369461486025903203817314246762100 | 45.1942740286298568507157464212678936605300 | 33.0606680299931833674164962508520790729400 | 6.4076346284935241990456714383094751192900 |
| 2021 | 5.0659264399722414989590562109646079111700 | 8.5357390700902151283830673143650242886900 | 42.5399028452463566967383761276891047883400 | 36.8494101318528799444829979181124219292200 | 7.0090215128383067314365024288688410825800 |
| 2020 | 4.5532646048109965635738831615120274914100 | 9.3642611683848797250859106529209621993100 | 43.6426116838487972508591065292096219931300 | 32.9896907216494845360824742268041237113400 | 9.4501718213058419243986254295532646048100 |
| 2019 | 5.00 | 8.6842105263157894736842105263157894736800 | 43.2894736842105263157894736842105263157900 | 34.0789473684210526315789473684210526315800 | 8.9473684210526315789473684210526315789500 |
| 2018 | 4.4568245125348189415041782729805013927600 | 5.8495821727019498607242339832869080779900 | 29.5264623955431754874651810584958217270200 | 40.3899721448467966573816155988857938718700 | 19.7771587743732590529247910863509749303600 |
Qualificacions
| MH | Ex | Nt | Ap | S | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 5 | 17 | 14 | 1 |
| 2024 | 3 | 5 | 16 | 19 | 2 |
| 2023 | 1 | 0 | 20 | 13 | 8 |
| 2022 | 2 | 2 | 20 | 10 | 3 |
| 2021 | 3 | 1 | 23 | 18 | 2 |
| 2020 | 2 | 0 | 28 | 14 | 5 |
| 2019 | 2 | 1 | 20 | 15 | 2 |
| 2018 | 2 | 1 | 12 | 16 | 1 |
Rendiment
xxx (xxx)
- Rendiment
- éxit
- No presentats
| Any | Matriculats | Rend | éxit | % np |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 | 90.4761904761904761904761904761904761904800% | 97.4358974358974358974358974358974358974400% | 7.1428571428571428571428571428571428571400% |
| 2024 | 50 | 86.00% | 95.5555555555555555555555555555555555555600% | 10.0% |
| 2023 | 42 | 80.9523809523809523809523809523809523809500% | 80.9523809523809523809523809523809523809500% | 0% |
| 2022 | 43 | 79.0697674418604651162790697674418604651200% | 91.8918918918918918918918918918918918918900% | 13.9534883720930232558139534883720930232600% |
| 2021 | 50 | 90.0% | 95.744680851063829787234042553191489361700% | 6.00% |
| 2020 | 55 | 80.0% | 89.7959183673469387755102040816326530612200% | 10.9090909090909090909090909090909090909100% |
| 2019 | 47 | 80.8510638297872340425531914893617021276600% | 95.00% | 14.8936170212765957446808510638297872340400% |
| 2018 | 41 | 75.609756097560975609756097560975609756100% | 96.87500% | 21.9512195121951219512195121951219512195100% |
Rendiment i qualificacions per pla
Aquesta assignatura s'ofereix a més d'una titulacio , a continuació hi ha les dades desglossades segons el pla en què estan matriculats els alumnes.
- 7001483 Grau en Economia i Matemàtica Computacional i Grau en Analítica de Dades
- 2503740 Grau en Matemàtica Computacional i Analítica de Dades
| Any | Titulacio | Matriculats | Indicador |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7001483 | 3 |
100%
100%
0%
|
| 2503740 | 42 |
90.4761904761904761904761904761904761904800%
97.4358974358974358974358974358974358974400%
7.1428571428571428571428571428571428571400%
|
|
| 2024 | 2503740 | 50 |
86.00%
95.5555555555555555555555555555555555555600%
10.0%
|
| 2023 | 2503740 | 42 |
80.9523809523809523809523809523809523809500%
80.9523809523809523809523809523809523809500%
0%
|
| 2022 | 2503740 | 43 |
79.0697674418604651162790697674418604651200%
91.8918918918918918918918918918918918918900%
13.9534883720930232558139534883720930232600%
|
| 2021 | 2503740 | 50 |
90.0%
95.744680851063829787234042553191489361700%
6.00%
|
| 2020 | 2503740 | 55 |
80.0%
89.7959183673469387755102040816326530612200%
10.9090909090909090909090909090909090909100%
|
| 2019 | 2503740 | 47 |
80.8510638297872340425531914893617021276600%
95.00%
14.8936170212765957446808510638297872340400%
|
| 2018 | 2503740 | 41 |
75.609756097560975609756097560975609756100%
96.87500%
21.9512195121951219512195121951219512195100%
|
| Any | Pla | Matriculats | mh | exc | nt | ap | s | np |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7001483 | 3 | 67% | 0% | 33% | 0% | 0% | 0% |
| 2503740 | 42 | 5% | 12% | 40% | 33% | 2% | 7% | |
| 2024 | 2503740 | 50 | 6% | 10% | 32% | 38% | 4% | 10% |
| 2023 | 2503740 | 42 | 2% | 0% | 48% | 31% | 19% | 0% |
| 2022 | 2503740 | 43 | 5% | 5% | 47% | 23% | 7% | 14% |
| 2021 | 2503740 | 50 | 6% | 2% | 46% | 36% | 4% | 6% |
| 2020 | 2503740 | 55 | 4% | 0% | 51% | 25% | 9% | 11% |
| 2019 | 2503740 | 47 | 4% | 2% | 43% | 32% | 4% | 15% |
| 2018 | 2503740 | 41 | 5% | 2% | 29% | 39% | 2% | 22% |